Андрій Садовий

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем demetris, 27 лют 2008.

?

Що робити із Садовим???

  1. Нічого не робити, він хороший!

    30,2%
  2. Нехай сам собі щось зробить (у відставку піде)

    24,9%
  3. Відправити слідом за Буняком

    37,6%
  4. З ким?

    7,4%
  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Та Львову вже давно дивуються - плачете, що мер поганий, а вже третій раз вибираєте.
    То не в Садовому причина, то з вами шось не тойво ;)
     
  2. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    А я один бачу у ньому недоліки, не така його робота, щось робить неправильно? Та навіть в обговоренні є немало його критиків.
    Вибирайте далі, бо хтось новий буде красти більше.
     
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Lanktocha, ви хоча би раз вийшли з однодумцями чи самостійно до Ратуші з акцією протесту? Написали би плакати "Садовий злодій" , "Садовому ганьба!" і постояли кілька годин в центрі. Ви таке хоч раз робили?
     
  4. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Ніколи не було ніяких протестів незадоволення? Та хоча би періодичні протести, то обдурених військовиків, то через сміття чи сморід, не проти колись долучитися, звичайно, якщо у мене буде час і можливість.
     
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Я так зрозумів, що досі ви ні разу не протестували проти мера Садового.

    Три терміни терпіти ненависного мера, і ні разу не заявити публічно про своє невдоволення його роботою! Це ж треба бути Садо-мазохістом, шо нє? ;)
     
  6. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Потішить, що ніразу за нього не проголосував, та і всі у мене вдома так само?
    Дехто з родичів, сусідів вибирали за висмоктані з пальця досягнення чи за принципом, який описував не раз.
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Якщо ТРИ рази більшість львівян вибирають того самого мера, а ви проти нього, то проблема не в мері, а в вас самих ;)
     
  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не я один бачу недоліки у його роботі.
    Я не підтримую довічних правителів типу Лукашенко.
    Наразі ще можна терпіти до найближчих виборів, дострокове усунення поки що мало ймовірне, так і посада президента.
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Терпіть, самі того хочете.

    Тим більше, що Садовий казав, що вже на мера не піде ;)
     
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    • Подобається Подобається x 1
  11. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Не макак, а Бандерлогів.
     
  12. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Не макак, а Бандерлогів.
     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Андрій Садовий
    1 год ·
    Напад на Анатолія Гриценка та його прихильників в Одесі - лише один з проявів потужного впливу і безнаказаності криміналітету на місцях. Сподіваюсь, що принаймні ця ситуація закінчиться арештами і рішеннями судів. Адже досі подібні інциденти з громадськими активістами не викликали особливого зацікавлення прокуратури та поліції.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Андрій Садовий
    15 год ·
    Цього проекту давно очікували львів‘яни і гості. Отримував сотні повідомлень про те, як псується враження від першого знайомства зі Львовом після вокзалу.

    Проект складний. Не буду виправдовуватись чому підготовка тривала так довго. Багато стейкголдерів - місто, Укрзалізниця, приватні власники. Але за все в місті відповідає міський голова. Тому вибачте за погані емоції ну і майбутні незручності пов‘язані з ремонтом. В кінці буде краса!

    Отож, знайомтесь - нова площа Двірцева перед львівським вокзалом!


    View: https://www.facebook.com/andriy.sadovyi/videos/229677627948414/
     
  15. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Що можна сказати? Дай Боже.
     
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Андрій Садовий: ""Сміттєву блокаду" можна було б припинити за один день, якби я погодився на пропозицію Петра Олексійовича"

    Про воєнний стан, доленосну "сміттєву" розмову з Президентом, "президентські" плани звільнити генерала Муженка, технологію Юлії Тимошенко, домовленість з Анатолієм Гриценком, підслухану розмову про Катерину Гандзюк. А також про вартість своєї агітаційної кампанії, важкі кадрові рішення і чому після розмов з Президентом Порошенком Андрій Садовий їхав до Любомира Гузара – у великому інтерв’ю для "Цензор.НЕТ".
     
  17. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не ідеальні порохотяги, але з приводу сміття - неправдиве звинувачення, навіть, коли багато мікрорайонів було завалено сміттям - у центрі чисто, ніхто не стояв і під дулами автоматів не зупиняв машини зі сміттям. Сміттєпереробний завод та рекультивацію грибовицького сміттєзвалища міг Садовий зробити ще при янукоїдах, будуть ще версії, що Пуйло йому не дав зробити?
     
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Об'єднання "Самопоміч"
    4 хв. ·
    Якщо ти ставиш нормального генпрокурора, керівника СБУ, міністра оборони, керівника Генштабу, міністра закордонних справ, то ти маєш вже зовсім іншу можливість впливу в країні, тому що сьогодні важливо повернути довіру українців до держави.

    Сьогодні рівень довіри до держави та перших керівників є мінімальним, в такій ситуації неможливо якісно керувати, — Андрій Садовий



    View: https://www.facebook.com/samopomich.ua/videos/1509254682540741/
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  20. Kewmr

    Kewmr Well-Known Member

    А яким боком цей висер стосується Садового?
     
а де твій аватар? :)