Андрій Садовий

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем demetris, 27 лют 2008.

?

Що робити із Садовим???

  1. Нічого не робити, він хороший!

    30,2%
  2. Нехай сам собі щось зробить (у відставку піде)

    24,9%
  3. Відправити слідом за Буняком

    37,6%
  4. З ким?

    7,4%
  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Андрій Садовий
    4 год ·
    На сайті European Bank for Reconstruction and Development (EBRD)стартував кваліфікаційний відбір учасників на тендер з будівництва першого в Україні сучасного сміттєпереробного заводу. Такий етап необхідний, аби в тендері змагались лише ті компанії, які відповідатимуть наступним вимогам:

    - середній річний оборот не менш 38 млн євро
    - мінімум два реалізовані проекти такого масштабу
    - реалізовані проекти повинні бути в експлуатації щонайменше 2 роки

    Заявки приймаємо до 9 липня. Далі - тендер на найкращу ціну і старт будівництва вже цього року. Всі процедури відбуваються за європейськими нормами.

    https://www.ebrd.com/cs/Satellite…
     
  2. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Щоб такого не було, як із будівництвом "Арени Львів" - тендери, відмивання, в результаті виявилось, збудований стадіон і не заслуга мера.
    Сміттєпереробний завод - річ потрібна, але взялися за нього і не відразу після обрання Садового, і не відразу після катастрофи на грибовицькому сміттєзвалищі.
     
  3. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    А напередодні виборів...
     
  4. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Напередодні яких виборів? Не забув, як перед мерськими виборами Садовий говорив, що сміттєзвалище у Грибовичах - мало не Чорнобиль-2, тільки його оберуть, зразу проведуть якісь роботи щодо покращення проблемного сміттєзвалища та мусить бути йому заміна, будівництво нового сміттєпереробного заводу, нічого не було виконано до несподіваної трагедії, та і зараз більше слова, ніж реальні поступки. Недоречно у своїх недопрацюваннях звинувачувати Київ, Москву чи Вашингтон.
     
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Андрій Садовий
    2 год ·
    30-го червня закладаємо капсулу і даємо старт одній з найбільших девелоперських інвестицій в галузі ІТ в Україні.

    Новий львівський ІТ-парк це:

    - 14 тисяч робочих місць;
    - Інвестиція 160 млн дол;
    - Новий Центр науки та корпус університету;
    - Локація: вулиці Стрийська-Чмоли-Луганська.

    Великий респект Володимиру Женчаку (засновнику та співінвестору ІТ-парку), Lviv IT Cluster та Посольству Канади в Україні, які проробили гігантську роботу і затягнули в Україну одного з найбільших девелоперів світу.

    Буде круто!


    View: https://www.facebook.com/andriy.sadovyi/videos/1844799358892944/
     
  6. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Вважаю, що відкриття такого центру не заслуга однієї людини. Конкретно Садовий, якщо давав додзвіл, то взяв немало відкатів.
    Може бути випадок, про який писав не раз: щось хороше, навіть мінімальне відношення має Садовий - дивіться, його заслуга, який хороший мер, щось погане, має мер відношення - це не я, мені заважають конкуренти.
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Lanktocha, маєте якісь докази на рахунок відкатів, чи дальше брешете вже по привичці? ;)
     
  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Я не претендую на роль адвоката Садового. Мені самому конче треба інфу про те, що Садовий бере відкати. Але не плітки, а правдиву інфу.
    Пару років назад у Львові ЛМР трясли прокурори Луценка /коли Гольця взяли на хабарі/. Перед тим ЛМР через дрібне сито трясли прокурори Махніцького. Ні ті, ні ті нічого на Садового не знайшли, хочу дуууже хотіли.
    Так що давайте щось правдиве;)


    Бо про вас, @Lanktocha, тоже одна бабка казала, що ніби ви збираєте недоїдки зі столів кафе в центрі Львова і носите додому. Я поки що не дуже в це вірю. Хоча... :scratch_one-s_head:
     
    • Смішно Смішно x 1
  10. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Просто Садовий їм відчахнув частину тих відкатів. :))):))):)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Бабка казала, що там мусет давали борзими щенятами квартирами :)
    Але то казала та сама бабка, котра говорила, ніби @Lanktocha збирає недоїдки зі столів ;)
     
    • Смішно Смішно x 1
  12. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Да, що не кажіть - а наші бабки це страшна сила)))
    Коли я чую від деяких вумників: "А от по телевізору сказали...", у мене відповідь приблизно така: "Вчора по телевізору казали, що Пушкін у нас в міському парку на дереві сидів і вас на)(ер посилав"
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Починається вишуковування у гівні шкварок.
    Ну не за "дякую" і не за 5 копійок Садовий щось робить.
    Про бажання на всьому максимально нажитися, особисто я знаю на прикладі Львівелектротранс та тролейбуснго депо. Якщо заспокоїть, на рахунок цього центру не 100% істина, а небезпідставна версія. Офіційні докази, постійно говорять, що їх нема коли Кучма замовляв Гонгадзе і Чорновола, "ихтамнети" на Днбасі... так і тут.
     
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Такі як ви контролери в Львівелектротранс та тролейбуснго депо випрошували в пасажирів на виході квитки і продавали їх по другому разу

    Шо, скажете, що не було такого?
     
  15. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Для початку, контролером у Львівелектротранс я ніколи не був. Та і посади кондуктор трамвая, тролейбуса у Львові тепер нема, роботу водія це утруднює, у багатьох інших містах кондуктори є, ось і живий приклад як хочуть зеконмити на зарплатах, та в який раз нажитись, мера це також стосується.
    Може Садовий не має впливу на Львівелектротранс?[​IMG]
     
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Андрій Садовий
    32 хв ·
    Працюємо з поліцією в справі нападу на табір ромів поблизу Львова. Всі вони зараз під захистом правоохоронців і проходять у якості свідків. Розслідування проводить Пустомитівський райвідділ.
    Один поранений лежить у 8-й лікарні в середньому стані тяжкості. Жінці з дитиною зашили рани і відпустили.
    На кілька днів надамо притулок постраждалим від нападу.
    Я закликаю поліцію якісно провести розслідування і покарати убивць.

    P.S. Керівництво поліції розповіло деталі нападу. Більшість нападників 17-18 років якими керував старший (вже затриманий). Загиблого кололи ножами групою і з однозначною метою вбивства. Маму порізали за те, що пробувала захистити 10-річну дитину.
    Я прошу вас чітко усвідомити цю картину перш ніж писати коментарі в стилі «так їм і треба!». Історія показує, що відстань від цивілізованої людської істоти до бездушної бестії невелика. Залишайтесь людьми!
     
  17. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Окрім такого розслідування варто подбати і про нашестя циган у самому центрі, навіть на Площі Ринок, здебільшого це закарпатські цигани, перед туристами здебільшого псується імідж міста, спочатку просять, дьоргають за руки, навіть відпочиваючих у літніх кафе, перед виїздом, якщо замало зібрали грошей - можуть просто приставати і навіть грабувати, поліція визнає, що затримати без документів безрезультатно, забрати у відділення брудних і просмерджених - принести якісь хвороби та інфекції. Знаю, що це вихідці з Індії, живуть по кастовій системі, вони каста, яка не може працювати, тільки жебрати і красти, але ми не кастова система, нищити таких у стилі Гітлера - у газен-ваген так само не можемо.
    Але якщо Садовий ідентифікує себе як європейський мер, мер, що рзвинув туризм та імідж міста - повинен боротись із таким явищем.
     
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    О, тут ви в темі - про нашестя циган у самому центрі, навіть на Площі Ринок, про "не може працювати, тільки жебрати і красти" :)))
    Невже бабка права? :scratch_one-s_head:
     
  19. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Хто пройдеться цетром із групю туристів, хто пройдеться по площі із головного вокзалу... Ніколи сам не зауважував чи мусить хтось про таке сказати? Можливо потерпають від такого й інші міста, але, кажу як є. Доречі, сам бачив та і чув не від одних, привокзальна площа у Тернополі якась затишніша і чистіша, порівняно із привокзальною у нас.

    Тільки чесно, хтось бачив, щоб циган махав лопатою, носив цеглу...?
     
  20. iso

    iso Well-Known Member

    І носили цеглу, і робили цеглу, і в кузні працювали, і теслі є в них хороші...:)
     
а де твій аватар? :)