Андрій Садовий

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем demetris, 27 лют 2008.

?

Що робити із Садовим???

  1. Нічого не робити, він хороший!

    30,2%
  2. Нехай сам собі щось зробить (у відставку піде)

    24,9%
  3. Відправити слідом за Буняком

    37,6%
  4. З ким?

    7,4%
  1. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Раз вже пішла мова про Порошенка і знищення ним конкурентів, зауважу, Саакашвілі все одно в президенти не піде і за законами України не може ним бути, щодо Садового - шансів на президенство, вихід у ІІ тур навіть до скандалу зі сміттям у нього не було, ну і що би не підстроювала влада, я би це порівняв хто хворіє на якісь простудні захварювання, піддається у кого слабкий організм, так і Садовому хто заважав побудувати сміттєвий завод, навести порядок у Грибовичах, коли ще ніякої БПП при владі не було?
     
  2. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Ви, здається, забули в якій країні живете. Нагадати історію з Луценко? Він також не міг ніяк потрапити в крісло прокурора відповідно до закону. Тому, коли треба, будь-який закон ламається під конкретну людину. Якщо треба буде, то навідь вождь племені пігмеїв матиме право стати президентом України.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Президент Украины Петр Порошенко должен вернуть украинское гражданство бывшему губернатору Одесской обалсти Михаилу Саакашвили. Об этом заявил мэр Львова Андрей Садовой на 14-ой ежегодной встрече Ялтинской европейской стратегии.


    View: https://youtu.be/IVlphg6zzws
     
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  6. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Дещо із висказувань Садового, так і хочеться сказати
     
    • Смішно Смішно x 1
  7. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Бачив вчора інтервю Савельєва, багато з чим згідний. Хто каже, що Садовий підняв рейтинг Львова, але за рахунок чого, погоджуюсь, що він не господарський, при ньому у поганому стані міський транспорт, не ідеальне водопостачання ( для експерименту, пройдіться, скільки обривів труб та витікання води ), зі сміттям... самі знаєте, у якому ще місті України за вивіз відходів відповідає не місто, а область, а що велике та унікальне досягнення свято пива, свято шоколаду?
     
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    повторюся

    Кожне місто має таку владу, яку заслуговує ;)

    Львів"яни два рази підряд обирали Садового мером.

    Висновок
    або 1. Садовий хороший мер
    або 2. Львів"яни дебіли.

    @Lanktocha, ви котрий пункт вибираєте?
     
    Останнє редагування: 5 гру 2017
  9. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Ніби оживає дискусія.
    Я за Садового не голосував ні разу. Жоден із цих пунктів не підходить.
    Вибір у дечому подібний до виборів у Росії, ніби нема альтернативи, ну і про деякі абсурдні твердження у голосуванні за Садового, здебільшого від пенсіонерів писав не раз.
     
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А при чому тут особисто ви?
    Мера вибрали загальним голосуванням львів"ян. Якщо вибирають на наступний термін - це вже показник, шо нє?

    То Садовий таки хороший мер, чи львів"яни дебіли?

    Якої ви ще хочете альтернативи? Що, когось не допустили до балотування на мера? Може Львів інших не вартує?
    В першому турі 25 жовтня 2015 року було 11 кандидатів. І Садовий набрав в першому турі 49.16% голосів, а Руслан Кошулинський 12.25%

    В другому турі Садовий набрав 61.1% від всіх свідомих виборців Львова. Це також показник, шо нє?


     
  11. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Якийсь мазохізм чи просто дебілізм, деякі пенсіонери можуть критикувати міську владу бо довго чекають громадський транспорт, десь обриви трубопроводів, вулиці завалені сміттям, а перед виборами будуть тішитися, бо їх внуки можуть піти на якесь свято пампухів, скажуть який Садовий хороший, нема йому альтернативи, хоч краде, але хтось новий буде красти ще більше. Може такі заслуговують, мене таке мислення не влаштовує, вважаю це дурістю, як у радянській кінокласиці говорив Глєб Жиглов "Вор должен сидеть в тюрьме", а не на такій посаді, оправдовуючи його тим, що хтось новий буде красти більше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ну, тоді на наступних виборах виберете собі кращого мера ;)
     
  13. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Я однозначно проголосую за іншого, для мене не аргумент, що в якусь неділю стояв у церкві, біля якогось будинку є нові качелі, чи що немає альтернативи і хтось новий буде красти ще більше.
     
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Я навіть впевнений, що львів"яни виберуть самого достойного ;)
     
  15. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Тоді нема чому дивуватися, чому найдостойніший і посмертно зберегли за собою посади мер Гепа, президент Лукашенко, тут більшість скаже, що це погано і неправильно, а вічний мер Садовий - так має бути.
     
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А ви ще й провидець? о_О
     
  17. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    А шо не так з Гепою, як з мером?
    Ну, так, у вишиванці не ходить, але у місті чистота і порядок. Інфраструктура оновлюється, дороги ремонтуються і не тільки у центрі. Від снігу чистяться. Стовпи і електропроводку у дворах замінюють. Ліхтарі на під'їздах світлодіодні вішають. Ось тепер електротабло на зупинках і єдиний електроквиток для усього транспорту вводиться. Думаю, його знову виберуть, попри політичні погляди. Бо вочевидь не завжди погляди гарантують порядок.
     
  18. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Я не вважаю, що нема незамінних людей і ми не монархія, щоб люди у нас керували до смерті. Але як хто думає.
     
  19. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Зауважував сьогодні, на деякі маршрути виходило 2 тролейбуси... Деякий час там працював, більш менш знаю систему, може бути, що не всі транспортні одиниці були у справному стані, та і чого таїти, не всі водії можуть бути у тверезому стані у передсвяткові дні, але значна вина тут на мерії, я не забув його приїзд у депо, виступ перед ЄВРО-2012 та обіцянки скільки нового автотранспорту закупити, який новий транспорт і коли був закуплений, хтось зауважував щось крім "Електронів"?
    Що ви думаєте, вдало організовані якийсь фестиваль, різдвяний чи пасхальний ярмарок - яка заслуга мера, проблеми зі сміттям, проблеми з транспортом - мер ні до чого? Парадокс?
    Дивуюсь із такого мазохізму деяких пенсіонерів, можуть по 2 години чекати транспорт, нарікати на міську владу, а потім на виборах проголосують за Садового, бо "вже накрав, прийде новий, буде красти ще більше".
     
  20. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

а де твій аватар? :)