Андрій Садовий

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем demetris, 27 лют 2008.

?

Що робити із Садовим???

  1. Нічого не робити, він хороший!

    30,2%
  2. Нехай сам собі щось зробить (у відставку піде)

    24,9%
  3. Відправити слідом за Буняком

    37,6%
  4. З ким?

    7,4%
  1. vasilauskas

    vasilauskas New Member

    Відповідь: Садовий показав львів’янам «фак» + video

    а козачок то засланий!!!!

    Додано через 8 хвилин
    блін ну цеж маразм з запіненими зубами, я працюю в міськраді і я бачу що робиться, приїжають ченовники з києва і самі дивуются як владу засеає преса, стадіони готові для прийняття є ВЖЕ!!! їх ще просто київ не затвердив, бракує терміналу і шльондр бо готелей також вистачає, в чому проблема воду в більшості районів графік збільшили, якість комунальних послуг підняли ну звісно і підняли ціни, а ви шо хотіли, хоч на саночках кататся..., а як не то чого кричати.
    ФАКТ ОДИН ЗАРАЗ В КИЄВІ ГОЛУБІ ПІДНІМАЮТЬ ХВИЛЮ ПРОТИ ЮЛЬКИ, А МІЗЦЕВІ ГОЛУБІ ПРОТИ САДОВОГО, НЕ МИ ВИНУВАТІ ЩО В КРАЇНІ РОЗВЕЛОСЯ ГОЛУБИХ!
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Мер Львова Садовий показав громаді середній палець - люди в шоці.

    дуже емоційно - варто слідкувати за правописом і припнути емоції.
    Садовому - респект - мав сміливість піти до влади, не звертаючи уваги на Михів (Мих - псевдонім найактивнішого еталону львівського мешканця на форумі)
     
  3. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Відповідь: Садовий показав львів’янам «фак» + video

    Дякую. Ви своїм постом тільки піфдтвердили, що у міськраді працюють не зовсім адекватні люди.
    Бачу, дочекаємося до того, що підлеглі Садового візьмуть приклад з мера і почнуть не просто людей посилати обтічними фразами й ганяти по кабінетах, а прямим текстом...
     
  4. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Мер Львова Садовий показав громаді середній палець - люди в шоці.

    Будь простішим і до тебе люди потягнуться...!

    Додано через 4 хвилини
    Ні, це просто його так Радянська влада виховала...:)
     
  5. vasilauskas

    vasilauskas New Member

    Відповідь: Андрій Садовий

    а чутки з авторитетних джерел? і про воду? доречі тут така штукає ще є про питання що це навіть не чутки! бо я наприклад знаю що є така штука як вікно у міськрадій раді і на всі листи місячний срок мають отримати відповідь якщо ні то сам садовий на сесії роздає догани з зтягненнями відповідно, такщо хто як вирішує питання

    Додано через 5 хвилин
    в нього просто є легіонери в нього фішка стягувати умних фудболістів їм забити тре попаритись!
     
  6. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Мер Львова Садовий показав громаді середній палець - люди в шоці.

    так було - ви просто підзабули.
    Так буде - вас більше, і я вірю, що переможете ви, а не здоровий глузд :)
     
  7. vasilauskas

    vasilauskas New Member

    Відповідь: Садовий показав львів’янам «фак» + video

    чувак не гони який нах приклад?, я хожу в гадах з болотом, фудболці на якій написано проспись, і мені на всю політику з великої гори я ще за помаранчів настоявся і тепер з задоволенням дивлюсь як голубі намагаются нас преплюнути, а стосовно людей і корупції, я адмін і якщо я когось і посилаю то якраз чиновників, такщо тут ти нетощоб пальцем в небо в упу собі попав :), і що найбільший прикол мене вже шеф взув за те що тут пишу :haha:))
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Maryasik

    Maryasik Well-Known Member

    Відповідь: Андрій Садовий

    то згідно законодавства мали би вам надати остаточну відповідь на Ваше звернення за місяць. Але я знаю як розглядаються заяви в міській раді, і як саме працює то "єдине вікно".І поки Ваше зверненя, буде ходити від одного департаменту до іншого не один місяць може пройти, і контрольний термін буде кожного разу продовжуватись:sad: , це ще добре якщо Вам будуть відсилати проміжні відповіді по стану вирішення Вашого питання.:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Андрій Садовий

    А чого дивуватись, Садовий сам навчив пресу, коли Буняка з болотом в пресі вимішував, не настільки ж він поганий був, як просто преса закОпала.

    Та ну? може десь графік розширений і якість послуг краща , але не в Шевченківському районі, за останні пів-року взагалі не відомо що з водою твориться, так що плачу за воду більше явно не за якість послуг.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. vasilauskas

    vasilauskas New Member

    Відповідь: Андрій Садовий

    незнаю що ви знаєте але я знаю як база працює прийшла записка занесли і часіки тікають! а пізніше червоний флажок рідко до такого доходить але є,

    Додано через 3 хвилини
    я на сихові живу вроді ок! оно конечно бува але! для приколу напиши в вікно
     
  11. alex

    alex Well-Known Member

    Відповідь: Андрій Садовий

    Шановні! А ви не замислювались над тим, що усі львівські проблеми, які вказувалися у "відкритому листі" п. Садовому вирішити самотужки доволі складно.
    Стосовно тарифів: так, неприємно. Так, грошей одначе не вистачає, а тут ще "вони" підросли. Але такі реалії. Енергоносії дорожчають і ніде від цього не подінешся.
    Стосовно води: вічна проблема, яку навряд чи хтось вирішить.
    Стосовно "Євро-2012": погоджуюсь - варто ворушитися швидше.
    Але, погляньте, помалу почали лагодити дороги. Звичайно, загальної картини з автошляхами це не змінює, але хоч видно потуги влади. Покращилось освітлення вулиць.
    Так,проблем є багато. Але ніхто й не чекав, що прийде одна людина і всі їх водночас вирішить. Чи хтось чекав?
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Відповідь: Андрій Садовий

    Дуже просто - не треба було обіцяти.
    Чомусь у всьому світі політиків і чиновників оцінююить порівнянням того, що обіцяв і що зробив. А в нас починається: ой, ти наївний, та хто буде наперелд обіцяти підвищення тарифів? То ми хочемо жити в Європі чи будемо далі мислити як совки?
     
  13. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Андрій Садовий

    Bambook, в перелік провин Садового ви не включили глобальне потепління.

    P.S. ІМХО, сподіватись, що хтось швидко вирішить всі проблеми може лише совок.
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. Муму

    Муму Well-Known Member

    Відповідь: Андрій Садовий

    Верно, быстро только кошки ... Но люди ведь жалуются не только на то, чего он не сделал, но и на то, что делает: ущемление прав частных предпринимателей, разбазаривание земли, финансовые злоупотребления и т.д. Не все еще забыли грешки Андрея связанные с "Галицкими инвестициями" (сколько сотен тысяч людей ему отдали свои ваучеры, за которые вышеупомянутый создал свою маленькую но все же медиа империю?), разглагольствовать можно об этом до бесконечности, вот только думать нужно было двумя годами раньше, когда выбирали мы мера, не сомневаюсь, что и из митингующих найдется не один, который отдал позапрошлогодней весной свой голос за Андрюшу. Не думаю, что удастся его так просто в отставку отправить как Черновецкого, Черновецкий за свое кресло и несильно то боролся, для него этот период в жизни был как маленькое развлечение, а Андрюша к этому долго шел и думаю немало глоток пришлось перегрызть и свое ухо подставить ни раз приходилось, что б добиться своего. Лично у меня этот протест вызывает легкую улыбку и воспоминания о палаточном городке, который ровно два года тому назад располагался напротив выборочного штаба Садового на проспекте Шевченка, мне просто интересно, хотябы один протестующий сегодня мерзнул в палатках тогда?
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Maryasik

    Maryasik Well-Known Member

    Відповідь: Андрій Садовий

    Повірте знаю я достатньо, як працює система "Єдиного вікна", і як ви кажете "червоний флажок"-є поняття контролю. Але зараз мова не про це. Одне діло дати вам відповідь і закрити "контроль", а інше питання вирішити Вашу проблему.Переважно вирішення залишається тільки на папері.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Kaff

    Kaff Well-Known Member

    Відповідь: Андрій Садовий

    Мені видається, що слід бути зваженішими та розумнішими.
    Якщо подивитися, і побачити що діється сьогодні у владі, при тому - не лише у міській чи навіть у державній - на рівні України, але й будь-де у світі, то хочеться стати анархістом.
    З іншого погляду - є влучне українське прислів'я - бачили очі що купували, тепер їжте, хоч повилазьте.
    На наступний раз вибираймо іншого - кращого та пухнастішого.
    Хоча давайте подивимося - ЧИ Є НИНІ ХТОСЬ, ХТО МІГ БИ ПРЕТЕНДУВАТИ НА КРІСЛО МЕРА? Отакий чистий, чесний, порядний, мудрий, зважений, а ще й "розкручений"... Якщо він такий осьо чесний і мудрий, то в політику і уряд не рветься. А якщо рветься, то значить, не такий вже і мудрий, бо з г-ном його скоро змішають. "РОЗКРУТЯТЬ" т-скзть :)
    Також спокійне і зважене міркування:
    Знаєте, як важко будучи "там" "наверху" догодити "тим, що внизу". Хіба Соломону вдавалося так правити.
    Можна мати якнайкращі пориви, але не могти їх втілити. І не будьте наївними, що хтось інший легко прийде і втілить. Типу "не може сам, то хай іншим дасть зробити". Не будьте наївними!!!!

    Як я голосував, якщо пішла тут така пісня?! На позаминулих виборах голосував за Садового, бо думалося, що він молодий і щось робитиме добре. Переміг Буняк. Мені особисто не подобався цей чоловік. На минулих виборах голосував за Куйбіду, бо Садовий мені вже не подобався, оскільки він розкручував "Самопоміч", яку я не сприймав за критику влади.
    Ось так і зараз не сприймаю нападок на владу.

    Думаю, що "влада" і порядок у місті починається з самих мешканців.
    Наприклад про сміття йшлося.
    А я щойно кілька днів тому читав у І-неті як популярно нині сміття жбурляти з вищих поверхів через вікно.
    Або вчора увечері вертаюся додому а в центрі йде товариство 3-4 особи. Порядно так одягнені, говорять між собою "по вченому". А панянка мах - і викидає мішок із сміттям просто на вулицю - ну так може метрів 20-30 від церкви. На Великдень, певно, можна....:ireful1:
    Ну або ось нині - обливаний понеділок. Мені до міста виходити не хочеться, бо не можу дивитися, як молодь хуліганить. Коли був молодший, то на обливаний понеділок песика вигулювати водив і "озброювався" кийком і страшною гримасою на писку, щоби кожен розумів - хай тільки псикне.
    Тепер дітям своїм наказую щоб не сміли незнайомих обливати. Знайомих, які вийшли побавитися із такими самими псикалками - прошу. А незнайомих, хай таких же молодих із псикалками - зась.

    Отож звиняйте за такий довгий допис, але давайте не будемо шукати причину всіх бід у владі, а починаймо працювати над собою.
    Веселих Великодніх свят!
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Андрій Садовий

    :moskali: :feminist: :babruysk:



    :D :D :D
     
  18. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: Андрій Садовий

    тут дехто захищає п. Садового мотивуючи це тим, що: от він, що, мав терпіти, як йому грубе слово кидали? так от можновладець повинен бути таким, що йому юрба в очі плюне, а він витреться, вибачиться і тихо піде далі, а не цирк влаштовувати. це ж стосується в більшій чи меншій мірі і політиків і викладачів і в цілому категорії людей, що мають справу з масами - які завжди складаються із прихильників і противників.
     
  19. Adriana

    Adriana Well-Known Member

    Відповідь: Андрій Садовий

    а про інфляцію ви забули????

    Додано через 1 хвилину
    а то хіба біда мера, то наша біда,самі все ломимо

    Додано через 35 хвилин
    а можливо:
    1) просто ми балувані, кого нам не подавай все рівно він буде поганим,
    2) бо він сидить на вищій соціальній гілці, ніж ми
    3) просто він політик, а політиків хороших не буває

    Додано через 45 хвилин
    а на тракті Глинянському дорогу зробили, нарешті
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Андрій Садовий

    Я живу в Шевченківському р-н графік подачі води у нас розширений, з 6 ранку до 13(14)дня і з 16 до 24 год.
     
а де твій аватар? :)