Андрій Садовий

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем demetris, 27 лют 2008.

?

Що робити із Садовим???

  1. Нічого не робити, він хороший!

    30,2%
  2. Нехай сам собі щось зробить (у відставку піде)

    24,9%
  3. Відправити слідом за Буняком

    37,6%
  4. З ким?

    7,4%
  1. manur

    manur Well-Known Member

    Може, й буде гарнішим, ніж зараз, але зовсім гарним вже не буде:pardon:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    А хто відповість за смерті людей на сміттєзвалищі? Чи то Порох винуватий?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ну Садовий теж з якого боку подивиться там винуватий.
    Хто ж то є наглядаючий за тими звалищами?
    І вся техніка безпеки по всьому Львову - Садового?
    Пожежники, що загинули, теж якусь техніку безпеки мали виконувати, я так розумію? Скинути на одного мера всю відповідальність за все - і можно лапки скласти і сидіти.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. manur

    manur Well-Known Member

    47!
    СОРОК СІМ !!!!!!!!!!!!!!!!!

    Стільки інвесторів за час каденції Садового пропонували будівництво сміттєпереробного (чи сміттєспалювального) заводу.

    Ще раз - СО-РОК СІМ !!!!!!!!

    І всіх 47 Андрій Іванович відфутболив. ВСІХ !!!!!!!!!!!

    То хто винен?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Порох.

    Він тиснув 11 років на Садового.


    майно міста, а керував містом Садовий. Звичайно є підлеглі, є також постанова суду - не юзати полігон в Грибовичах.
    Хто винен?

    Вуйко Іван порушив постанову суду, а мер не знав?
     
  6. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Слухайте, я технарь і я шукаю логіку.
    Доведіть мені, будь ласка, що Садовий відкараскувався від інвесторів для цього заводу тому, що Садовому нізащо не потрібен був цей завод, не потрібно було скільки сотен нових робочих місць для свого міста.
    Йому було потрібне те небезпечне сміттєзвалище на віки вічні. Яке вже с постановою суду!!
    Тільки не треба про те, що йому інвестори щось не обіцяли відслюнявити.
    В любому випадку він би був з прибутком. В любому!

    То може футболили інші люди?
     
  7. prius

    prius Well-Known Member

    @Мих заніс Садовому катлєту з грошей щоб побудувати завод,Садовий катлєту не взяв і відфутболив @Миха,і так 47 раз,от @Мих образився і завод не побудував
     
    • Смішно Смішно x 2
  8. manur

    manur Well-Known Member

    А інше пояснення ніяк на думку не спадає.

    Нє... Ну, я підозрюю, що вони йому обіцяли відслюнявити... Але.. або обіцяли пізніше, а він хтів ВЖЕ!!! Або готові були відслюнявити набагато меншу суму, ніж він хтів.

    А Садовий так собі - пагулять вишєл? Він мер, чи помпка від ровера? Якби інші відфутболили, то Самонеміч вже давно такий хай би підняла, що не тіко ві Львові чи в Кийові, але й у Вашингтоні той хай би всі почули!
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Не смішіть, я вас прошу.

    Є достатньо багато свідків про інвесторів, які хотіли збудувати завод. Останній плюнув і поїхав до Харкова і там, чув, що будує.
    Ви можете в Гуглі знайти цю інформацію. Садовий і не сперечається. Він посилається на те, що інвестори не хотіли робити рекультивацію і тому були відфутболені. Але то є відмазки. Нехай би завод був без рекультивації, що би сі стало?

    Я думаю, що Садовий не робив завод не стільки через те, що інвестор не слюнявив, а тому, що кожного дня туди возили сміття і з того він мав хабаря. Щодня! Тому й той завод йому був потрібен, як зайцю стопсигнал. Бо коли є завод, тоді завод інвестора зацікавлений у кількості сміття і ясне діло, каса би йшла мимо кишені мера.

    Тому то нічого й не робилося.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Тут ще може бути нюанс: важливо побудувати такий завод безпечним та у малозаселеному чи безлюдному районі, багато хто такого боїться. Чув, чи сміттєпереробний, чи якийсь інший завод мали будувати в районі аеропорту, між вулицями Патона і Любінською, тоді багато місцевих жителів збунтовались та піддались паніці.
     
  11. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Як хто? Вішайте все на Путіна. В усьому винен путін і москалі. На нього тепер можна вішати всіх дохлих собак
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Нема хап-хап... На чужій землі буде таке саме, як в Грибовичах - з часом засрають все і крайнього не знайдеш.

    Так що нехай будують в межах Львова і тоді львівяни самі будуть пильнувати своє сміття ;)
     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

     
  14. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Ще щоб не вийшло совкового, ніби ЧАЕС дуже безпечна, такі реактори можна ставити і на Красній площі, але там не поставили, а у разі аварії постраждали Київська область України і Гомельська область Білорусі. Не було би катастрофи, станься якась аварія на "Поляроні", ЛАЗі, "Кінескопі"... розміщених у густозаселених районах? Тому не все так просто зі сміттєспалювальними заводами. Як із Грибовичами, жителі повинні мати якісь пільги, довезення чистої води, якісь компенсації, інакше я розумію паніку та протести проти будівництва.
     
  15. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ну так сміття будуть вивозити їм першочергово ;)
     
    • Смішно Смішно x 1
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Совка вже давно нема.
    На львівську смітярку Єропа виділяє неміряно коштів, то нехай міськрада і освоює.

    А пільги і довезення чистої води хай надають львівянам, які це сміття продукують ;)

    Європа подібні заводи будує чуть не в спальних районах столиць
    відень сміттєспалювальний завод
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Не, не переубедили.
    Ни один человек не мог бы выдержать этот мусорный пиздец в своем городе, который уже столько тянется. Гонять машины с мусором по всей Украине, платить за это из городского бюджета, иметь при этом имиджевые потери для себя, своей партии - и иметь альтернативные варианты? Значит, эти альтернативные варианты были невыполнимыми. Почему - нам просто неизвестно.
    Мало информации. Слишком просто вот это: каса би йшла мимо кишені мера.
    Потому что есть вещи, которые не купишь ни за какие деньги, а потеряешь быстро и навсегда.
    Мотив "мимо кишени" хорош для черных пиарщиков, которые работают, чтоб скинуть этого человека ради кого-то другого, и вешают развесистую клюкву простым людям.
    Мусорный тупик выглядит хитро подстроенным, мой мнение. При этом есть типа "утечка информации" о 47 инвесторах.
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Недаремно ви постійно вибираєте

    [​IMG]

    і фіг вас чим небудь переконаєш.:)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  19. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Будьте так ласкаві, ніколи не постіть мені цю щурячу пику. Я вашого Садового захищаю тому, що скинути його за це сміття легко, але що можете отримати? Якесь ракло на довгі роки.
    Садовий - порядна освічена людина, а в нас всіма правдами-неправдами скільки років криминальне мурло таке, що бачити огидно.
    А кого не спитаєшь - ніхто за нього не голосував.
    Місто в порядку (крім асфальту), але напрягає на це бізнесменів.
    Ще при Януковичі лавки в метро по цені Ланоса поставив, і що? Інтернет гудів, Янукович навіть відповідав - і що? Антиукраїнське збіговисько збирав разом з Допкиним в 2014, за що Коломойській накрутив йому як слід, але ж де результат? Якісь сміхотворні суди в Полтаві.
    Навіть куля його не бере.
     
    • Смішно Смішно x 1
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Вам з Харкова краще видно... що тут скажеш...
     
а де твій аватар? :)