Андрій Садовий

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем demetris, 27 лют 2008.

?

Що робити із Садовим???

  1. Нічого не робити, він хороший!

    30,2%
  2. Нехай сам собі щось зробить (у відставку піде)

    24,9%
  3. Відправити слідом за Буняком

    37,6%
  4. З ким?

    7,4%
  1. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Мер Львова Садовий показав громаді середній палець - люди в шоці.

    Это не консерватизм :) Скорее фирменный львовский "авось...".
    ЗЫ: ..вот придёт новый мэр. Консерватории построим, консервы будем делать... ;)
     
    • Подобається Подобається x 10
  2. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Мер Львова Садовий показав громаді середній палець - люди в шоці.

    авжеж - кількість консерваторій збільшимо - однозначно!
    ну, а обсерваторія таки зайва... Ми ж на своїй землі - куди хочемо, туди й ходимо... Хіба додамо пару резервацій для "М" і "Ж" - московських та одеських туристів...
     
  3. ТОТО

    ТОТО Well-Known Member

    Відповідь: Мер Львова Садовий показав громаді середній палець - люди в шоці.

    Я тільки можу здогадуватися що тут відбувається, і хто може стирати мої повідомлення! Я знаю Катерину Садову,по її добрим справам.І поки їй приписують покупку заводів і пароходив. Вона працює валантером в центрі "Джерело" для неповносправных людей.І піклується про дітей хворих на ДЦП та синдром дауна.Який знаходиться на сихові,та кінцевій трамвая №3.
    Ця моя відповідь яку я писала для Romko була стерта,та ще була змінена цитата від бамбука.
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: Мер Львова Садовий показав громаді середній палець - люди в шоці.

    та будь-ласка. мені він ф.... не показував.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Мер Львова Садовий показав громаді середній палець - люди в шоці.

    Знаете, я бы тоже на его месте постеснялся. Такому хорошему форумчанину, и тут вдруг ф....
    :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Мер Львова Садовий показав громаді середній палець - люди в шоці.

    Це був жарт.
    Забув смайла поставити..:no:
    А,стосовно Садового,то я згідний з Андрієм.
    На фоні Буняка,який не міг жити з людьми,на фоні Куйбіди,він...скажімо не найгірший...
    А чому б,скажімо п.Бамбуку не піти в мери?
    Тоді подивимось.яким пальцем він буде розмахувати...:cowboy:
     
  7. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Мер Львова Садовий показав громаді середній палець - люди в шоці.

    Відео таке "якісне", що там взагалі нічого не видно. :cowboy:

    Але добре все чути :cowboy:
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. alex

    alex Well-Known Member

    Відповідь: Мер Львова Садовий показав громаді середній палець - люди в шоці.

    А в чому конкретно людей, які зібрались на мітинг не влаштовує А.Садовий?
    А Вас, п. Бамбук?
     
  9. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Мер Львова Садовий показав громаді середній палець - люди в шоці.

    Извините, ребята, я не в теме.
    Просто интересно - вот этот Садовый, он из москалей?
    Его Москва во Львов заслала?
    Иначе мне не понятно - почему ЕГО так чехвостят?
     
  10. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Мер Львова Садовий показав громаді середній палець - люди в шоці.

    То всьо "мєстниє разборки".
    Конституція України по галицьки
     
    • Подобається Подобається x 7
  11. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Мер Львова Садовий показав громаді середній палець - люди в шоці.

    Эх, интересная Страна!
    И Конституция ПРЕКРАСНА!!!!
     
  12. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Мер Львова Садовий показав громаді середній палець - люди в шоці.

    Видите?
    А ви проміняли на той тоталітаризм....
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Відповідь: Мер Львова Садовий показав громаді середній палець - люди в шоці.

    Проти чого протести? А ви вважаєте, що в місті все нормально? Взагалі дивує позиція: Садовий - поганий мер, але хай вже буде, бо ми ото консерватори.
    Пані чи то панянка ТОТО - ніхто не має нічого проти Катерини Садової. Ніхто не вимагає від неї піти з центру Джерело чи розлучитися з чоловіком. Але її діяння не роблять Садового добрим мером. Не змушують його виконати обіцянку про те, що він не підніматиме цін на компослуги наприклад...
    Щоб довго не розсусолювати, викладу тут відкритого листа до Ющенка і Тимошенко - це до того, проти чого протести...

     
  14. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Мер Львова Садовий показав громаді середній палець - люди в шоці.

    а-я-яй, Ромку! що за встид - Волошина цитувати!
    Так недовго й до остракізму докотитися - і не подивляться на вашу карму!

    Додано через 1 хвилину
    а можно коротко перелік ваших претензій - що в місті не є нормально, і яким боком до того Садовий дотичний?
    Ну, за винятком того ненормального факту, що типові львівські шахраюватої зовнішності патрійоти не при владі зара опинилися - туту я цілком погоджуюся: неподобство!
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Мер Львова Садовий показав громаді середній палець - люди в шоці.

    на відео нічого не видно, але:
    не залежно від того який мер Садовий, я його не осуджую за те що він показав комусь середній палець через те що його обізвали мудаком

    а від чого люди в шоці? треба було культурно протестувати!
    треба або вести себе нормально або не ображатися на хамство у відповідь
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Мер Львова Садовий показав громаді середній палець - люди в шоці.

    Хто там був: чи викрикували пікетанти слово на літеру "М" (яке так полюбляє один формулянин з міста "М") чи то студійна озвучка ? На такому поганому відеофайлі неможливо визначити в домашніх умовах.
     
  17. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Мер Львова Садовий показав громаді середній палець - люди в шоці.

    :sad: :shy:
     
  18. Відповідь: Мер Львова Садовий показав громаді середній палець - люди в шоці.

    Я дуже вибачаюсь, а де зара перебува Любомир Буняк?
    Довелося з ним листуватися по роботі за часів його перебування у керівництві нафтопроводом Дружба...
     
  19. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Відповідь: Мер Львова Садовий показав громаді середній палець - люди в шоці.

    Гелені:
    Народ кричав:
    "Ганьба", пізніше - "У відставку"
    Слово "мудак" прозвучало вперше вже ПІСЛЯ того, як Садовий відреагував середнім пальцем на слова "У відставку"...
    Ви досі вважаєте, що це нормально?
    Хто ще скаже, що нормально - коли мер показує факи мешканцям міста?
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Мер Львова Садовий показав громаді середній палець - люди в шоці.

    Я Садовим не розчарований, бо знав ще до виборів як то буде. Єдине, що мене дивує, чому у нас кожний наступний мер гірший від попереднього?
     
    • Подобається Подобається x 4
а де твій аватар? :)