Андрій Садовий

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем demetris, 27 лют 2008.

?

Що робити із Садовим???

  1. Нічого не робити, він хороший!

    30,2%
  2. Нехай сам собі щось зробить (у відставку піде)

    24,9%
  3. Відправити слідом за Буняком

    37,6%
  4. З ким?

    7,4%
  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ті Ваші домисли є суцільне бла-бла-бла
    Подивіться на табло (с) ;
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Часто ІІ тур перетворюється у вибір "меншого зла", із таких учасників колишній партнер Садового по дерибану для мене "меншим злом не став".
     
  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @Lanktocha, а до чого тут тепер Ви?
    Ви вже проголосували )))
     
  4. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    І обгрунтовую свою думку.
    Піднімати срач, розпочинати гівнометання, як роблять порохоботи не збираюся.
     
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А шо Ви тепер робите? :)))

    Ви після виборів прогнозуєте :)))
     
  6. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Я не Нострадамус.
    Прогнозував, що ватні виборці у якості "меншого зла" будуть голосувати за Синютку, оскільки критикували Садового, вийшло навпаки, говорили, що Садовий досвідченіший та робив щось для російськомовних.
    Може бути те саме, що з Черновеацьким чи Буняком, як буде, скоро побачимо.
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А ти і робиш срач прямо зараз. Де порохоботи метають на Садового? Всі мовчать, тільки ти висунувся і тарабаниш одне і те ж.
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ну і шо? До дупи, ти ж ітак не ходиш на голосування.
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Справа зовсім не в тому.

    Особисто знаю людину, яка займалася просуванням Синютки. І коли я дізнався, що у мери від БПП йде Синютка, я зразу казав: Синютка апріорі не виграє у Садового. Але тут, на мій погляд, зіграв факт, що Синютка був губернатором і Львівщина - єдина, що проголосувала за Порошенка. Тому або Порошенко не міг відмовити Синютці, або сам Порошенко помилився, або Синютка наполягав. Якщо взяти голоси за Синютку, то в тих процентах, саме голосів Синютки є 3%. Всі інші голоси - це "бо так попросив Порошенко", або "бо він представник ЄС", або "будь-хто, аби не Садовий (їх не багато)". Як бачимо, авторитет Синютки зіграв вирішальну роль, він у нього дуже низький. Гарантую, якби ЄС представило чоловіка років 30...40, свіжого, новенького, то Садовий пролетів дуже легко. Але от... не вистарчило гнучкості, сильно хотілося те, що нереальне.
    Що з того, що Садовий залишився особисто для кожного львівянина? Та нічого рівним рахунком. Скільки він вже є ? 14 років? ну буде ще 5. Як то кажуть, хуже нє будєт. Але й лучше теж не буде. Канатна дорога, сміттєвий завод, транспортна проблема та інше - напевно все залишиться для наступних виборів разом з електронним квитком. Львівяни залишилися з вчорашнім днем, хоча й невідомо ще, чи Синютка би шось зрушив. Мотивацій у нього більше, бо Садовий просто засидівся на посаді мера.
    Дуже яскравий приклад - мер Рівного. Молодий амбітний, народ і вибрав. Меру Жовкви 25 років...!!!! Суспільство потребує оновлення і на це не можна не звертати уваги.

    У мене є питання. Припустимо, мером став Синютка. Як гадаєте, настав би колапс з сміттям???
    От цікаво, нє?:)
     
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    О, ще один Нострдамус )))
    Ха, "якби"...
    Синютка мав би більше шансів, якби не тягав всюди за собою балабола діда Петра. Або хоч якби Петро не показувався на людях в тих споднях, в яких спить)))
    @Мих -уїл, Ви фантазер похлєще Ланктоші :)))
    Ваш Синютка набрав 1/3 голосів разом з голосами Кошулинського і Зінкевича.
    Хто такий Синютка по жізні? Пристосуванець, хамелеон і перекинчик. Львів таких не терпить.

    Всі знають, що до колапсу зі сміттям долучилося багато складових. Так, є провина і мера Садового.
    Але Порошенко тоді підло використав ситуацію для того, щоб щемити Самопоміч і Садового. Всі полігони одержали жорстку вказівку не приймати сміття зі Львова.
    В Альтанці розказували про випадок, коли Садовий домовився з приватним полігоном аж в Луганській обл. А коли машини туди приїхали, то їм відмовили. Сміттєвози у супроводі ментів поїхали назад.
    Вже навіть коли сміттям займалася ЛОДА, то сміття викидали в посадках, але ганьбили не Синютку, а Садового і Львів.
    Порошенко зробив зі Львова стидобу. От і одержав алаверди.

    Слава Порошенку!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Та хоча би цей топік.
    А виступи Синютки, колишній соратник Садового, але який він поганий, а який Синютка хороший - оцінив виборець.
    На всіх останніх виборах був. Якщо вже вибір без вибору, можу бути противсіхом.
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Які би сподні не були в Порошенка, циганські все одно смердячі. Тому Не заздріть.
    А що до рейтингу Порошенка у Львові ми його знаємо без циганського словесного поносу по виборах президента.

    Знову бзднув. Кошулинський - то ще не вся ВО Свобода. Там як хто хотів так і голосував, як і в Зінкевича. Ціль ВО Свободи була недопустити Садового до мерства, а зовсім не Синютка.
    Садовий повністю винен у сміттєвому колапсі.
    По-перше, він обіцяв сміттєпереробний, коли вперше йшов на мера. Обманув.
    По-друге, було рішення суду про закриття Грибовецького сміттєзвалища, але Садовий мав хороше бабло за скидання сміття, тому проігнорував це рішення.
    По-третє, через цей ігнор Садового і його халатність загинули троє людей.

    Отже тут
    Порошенко ніяким боком не винен. Винен Садовий. І він за це відповість при цьому житті, чи при наступному.

    Люди чомусь не згадують смерті трьох людей, але коли у Львові львівцям почало крутити в носі, тоді кинулися до телевізора, а що скаже сонцесяйний? Ну а той, ясний пеньок, почав валити на владу, яка до речі, виділила літаки для гасіння пожежі на сміттєзвалищі.
    Якщо би львівці трохи кумекали, то б сказали меру: ти не впорався з проблемою сміттєзвалища, ти не можеш домовитися з владою, нахрін ти такий файний потрібен? Ти ж так добре співпрацював з Кучмою, з ригами, коли стадіон будував, на день народження їздив до зека Яника, домовився з клоуном... а тут чого спасував?
    Чи валила влада Порошенка Садового сміттям? Великі сумніви. Те, що він своєю бездіяльність сам себе завалив - факт. Всі ж знають про 40 інвесторів і жоден не хотів Садіку дати на лапу, тому й пролетіли з заводом. Ще один момент. В самий пік сміттєвого колапсу у місті, Садовий призначив мого знайомого зайнятися сміттям. За один місяць 40% сміття вже було куди його вивозити. Мій знайомий їздив по районах і тупо домовлявся. І чомусь у нього виходило. Я його запитав, чи дійсно є тиск влади, щоб не брати сміття? На що він відповів: "треба не кричати Порошенко винен, а просто сідати в машину і домовлятися з районними головами".
    Але Садовому хотілося грати у політичні ігри, тому він цей колапс розцінював, як можливість мстити Порошенку, показати свою могутність і силу. Багато львівців повірили Садовому, але далеко не всі. Тому Львівщина надала перемогу на виборах Президента Порошенку, тому у Львові у місті та в області перемогла партія ЄС. Народ потихенько прозріває, правда повільно.
    Ну але теперішня влада пришвидшить процес. Садовому буде важко, де найбільш значуща партія в міськраді буде саме ЄС.:)
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Задовбав ти, Лаптоша.
    Нафіга ти сюди ходиш? Народ викладає свою думку. Для того і є форум.
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    О, в @Мих -уїла в лексиконі щось нове з"явилося)))
    @Мих -уїл, а "львівці" - то хто такі? :scratch_one-s_head:
     
  15. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Там кожен за себе. Цілком можливо, вийди у ІІ тур Зінкевич чи Кошулинський, я би проголосував за них, як за "менше зло", навіть, порівняно із Садовим чи Синюткою.
    Не всі ідеалізують і ліплять ідола із Порошенка, досить цього культу вождя.
     
  16. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Нехай буде своя думка, а не стандартнпе гавкання порохоботів, що критикуєш, в чомусь незгідний, не зробив ідола із Порошенка - ти рука Кремля.
     
  17. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Відтоді, як Зеленський копнув Порошенка в плечі проблема сміття у Львові згасла. Бо барига вже не мав впливу на місцеві органи.
    Так що нє нада ля-ля :)))

    Садовому по барабану якраз ПЄС і пєсєта, бо вони самі продажні і зрадливі в усьому українському політикумі. Він їм роздасть по 30 копійок, і вони будуть гавкати як тре :)))
     
    Останнє редагування: 28 лис 2020
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Циган, ти знову бзднув. Проблема сміття значно раніше завершилася. Тобто як завершилася? Вона і далі є і буде доки є клоун і садік. А з міста сміття зчезло задовго до виборів.
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Та не дуже по барабану. Он відбулося перше засідання без Садового, то воно дуже розхвилювалося.:)))
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ну от дай 30 копійок, а ми подивимося як вони гавкають. Чи ти знову бзднув?
     
а де твій аватар? :)