Андрій Садовий

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем demetris, 27 лют 2008.

?

Що робити із Садовим???

  1. Нічого не робити, він хороший!

    30,2%
  2. Нехай сам собі щось зробить (у відставку піде)

    24,9%
  3. Відправити слідом за Буняком

    37,6%
  4. З ким?

    7,4%
  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Це не міняє нічого, але Ви давайте сюди назви тих глухих сіл, в котрих Ви щось там бачили
    І то бігом.

    Бо мені цікаво - що це за "глухі" села
     
  2. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Безлад в хаті і мені не подобається. Але стерильна чистота підлоги - це ще те божевілля. Бачу наочно у сусідки напроти, на дачі. Вони на веранді поклали білу плитку, тепер вона її намиває кілька разів на день, замучила свого чоловіка та дорослого сина з перевзуванням - одни капці по двору, другі по веранді, інші по дому..
    На їх дачі крім яблук нічого нема...А ні, є газон) город же ж - це бруд. Огурчики та помидорчики можна з Харкова возити)
    У мене зайти на веранду можна просто витерши ноги, а в хаті на половички ніхто взутий і не піде.
     
    Останнє редагування: 1 вер 2020
    • Смішно Смішно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  3. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Тут інша тема і я не перед прокурором, щоб давати покази.
    Знайомі Яворівський, Городоцький чи Мостиський райони? По заробітках їздять не тільки жителі цих районів.
     
    • Тупо Тупо x 1
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Та й зі Львова їздять по заробітках.
    То, по Вашому, Львів глухе село місто?
     
  5. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Знову намагання розвести срач та флудити?
    Львів не Київ і не Париж.

    Повертаючись до основної теми та діяльності Садового. Видатне та красиве місце Стрийський парк - ресторан, який був би прибутковим і мав би відвідувачів не ремонтується та не будується. Невже Садовий зацікавлений, щоб ходили клієнти та, щоб був прибуток тільки на його об'єктах у Центрі?
     
    • Тупо Тупо x 1
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Нє, @Lanktocha це не намагання розвести срач та флудити.
    Це для того, щоб Ви нарешті перестали просто так кидатися словами, а підтверджували їх доказами.

    Вже Вам щось не так з Стрийським парком?
    @Lanktocha, ми з Вами ще з Підзамчем не розібралися;

    Давайте, розкажіть нам за намагання жителів Підзамче привести район в порядок і про те, хто їм в цьому сприяє/заважає. Конкретно кажіть, а не стогніть як тотой Олежик Синютка.
    Бо Ви вирішили, що якщо Ви кинули пакет зі сміттям в смітник - то це подвиг.
    А за вивіз того сміття не платите /або пільга/, бо Ви інвалід.
    А ходите і ниєте.

    Яка причина Вашої інвалідності?
    @Lanktocha, що Ви персонально сьогодні хорошого зробили для Львова?
    Чому львів"яни повинні Вас утримувати і возити на транспорті по пільговій ціні?

    @Lanktocha, раджу Вам відповідати чесно і по суті. Бо таки приїду до Вас в гості з фотіком;
     
  7. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Стрийський парк, як і Підзамче - близько до Центру, але їм не приділяється така увага. Чув від знайомих, на виборах будуть голосувати за того, хто буде там щось корисне робити, підтримають Кошулинського, Гірняка... та і будь-кого у ІІ турі, ймовірного суперника Садового.
    Такі правила є і в інших містах.
    Влаштовувало мене водити тролейбус та возити пасажирів. Щось із кимось статися, захворіти може кожен.
    Нема за що тут оправдуватись.
     
    • Тупо Тупо x 1
  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Є трохи, хто хоче голосувати за Синютку ( на радість Хомчину і порохоботському кодлу ), влаштовує їх Садовий, але не може він бути вічним, перетворитись на львівського Лукашенка, сильний кандидат, що може скласти конкуренцію Садовому, від Порошенка я би підтримав іншу кандидатуру, у разі ІІ туру між Синюткою і Садовим, краще не піду на вибори чи допишу у бюлетені "Не підтримую ні одного, ні другого". Щодо І туру, багато зголосились та і для мене цікава кандидатура, можливо я проголосую за Рущишина від "Голосу".
     
    • Тупо Тупо x 1
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Не забудь написати свою автобіографію, це дуже важливо.:)))
     
    • Тупо Тупо x 1
  10. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    До чого тут це?
    Все йде до того, що мерські вибори будуть проходити по сценарію президентських із вибором "меншого зла".
     
    • Тупо Тупо x 1
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Чому ж?
    Синютка - наше все.
    Ну а кому ніколи нема догоди - ніколи не догодиш. Це доля.:)
     
  12. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Будуть Порошенко - верховний Бог, наближені дон нього дрібніші боги? Для початку, Синютку привів Садовий, разом дерибанили, навіть "вдало купували" трамваї, які Маріуполю і Вінниці, як списані дістались БЕЗКОШТОВНО, а тепер, раз в іншій політсилі, на Садового можна гавкати. Я аж ніяк не прихильник Садового, дуже заслуговує на заміну і навіть суд, я би підтримав на виборах навіть когось від Порошенка, будь там менш сумнівна та одіозна кандидатура, а так, вони обидвоє "Яке їхало - таке здибало". Аж ніяк, тут недоречно повторювати політичних конкурентів "Слуг", що хоч одіозний та сумнівний персонаж, але, як від "Слуг", то треба за нього голосувати.
     
    • Тупо Тупо x 2
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  14. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Тут може бути випадок, чи такий ідеальний Юа Луценко, не ідеальний Садовий, але його заміна на іншого "полтінніка" Синютку, це шило на милоо.
     
  15. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Завтра може бути на виборах кандидатура, яка може реально конкурувати із Садовим, навіть усунути його. Деякі виступи Синютки - цинізм зашкалює, як і у багатьох порохоботів, Синютку Садовий привів і розкрутив, разом крали, а тепер, у іншій бригаді, значить треба гавкати, Садовий поганий, злодій, а я хоч був із ним, але я не крав, я хороший... Прямо усунули Гітлера і поставили Гімлера. При ІІ турі між такими, прийдеться бути противсіхом.
     
  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Мер Льовова Садовий про стосунки з Порошенком, протистояння з «ЄС» і «Свободою», сміття, коронавірус

    View: https://youtu.be/3uYZ0BKE_qA


    Андрій Садовий – людина, яка змогла втриматись на посаді мера довше, ніж Арсен Аваков у кріслі міністра МВС: 22 листопада Садового вже вчетверте переобрали міським головою Львова і він одразу ж втрапив у активну фазу політичного протистояння з партіями «Європейська солідарність» та «Свобода».

    Чому виник конфлікт? Чому Садовий бачить причетність до нього львівських бізнесменів Ігоря Кривецького та Григорія Козловського? Чи вважає п'ятого президента України, а нині – лідера ЄС Петра Порошенка своїм ворогом? Які стосунки має з чинним президентом Володимиром Зеленським? Та коли добудує обіцяний сміттєпереробний завод?

    Про усе це і не тільки Андрій Садовий розповів в інтерв'ю Радіо Свобода.
     
  17. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Але і повторює долю Лукашенка.
     
    • Смішно Смішно x 1
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Садовий - хороший стрілочник.
     
  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А 2/3 львів"ян-виборців вважають, що він хороший мер міста )))
     
  20. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Явка виборців у Львові, як і в Одесі була дуже низькою, мотивували, що є ймовірність зараження і це вибір без вибору. Суперник Садового надто одіозний, будь хтось інший, прогнозую, що Садовий міг би стати "більшим злом" і програти.
     
а де твій аватар? :)