Андрій Садовий

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем demetris, 27 лют 2008.

?

Що робити із Садовим???

  1. Нічого не робити, він хороший!

    30,2%
  2. Нехай сам собі щось зробить (у відставку піде)

    24,9%
  3. Відправити слідом за Буняком

    37,6%
  4. З ким?

    7,4%
  1. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Багато чого. Якщо в інших містах не скасовані, значить комусь хочеться зекономити на чиїсь зарплаті.
    Утруднюється робота водія - це інша тема розмови.

    Не викидаю сміття в недодзволеному місці, з розумінням ставлюся до роботи комунальних служб.
     
  2. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

     
    • Смішно Смішно x 1
  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    В яких містах в електротранспорті є кондуктори?
    @Lanktocha, Ви справді вважаєте, що не викидати сміття в недодзволеному місці - цього має хватити, щоб Вам дали пільговий проїзд по місту?
     
  4. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    З того, що я стикнувся - Київ, Луцьк, Тернопіль...
    Стаття в тему:
    Як Львів зекономив на кондукторах і втратив на «зайцях»

    Від непередбаченого ніхто не застрахований.
    Принагідно, мали хронічні захворювання багато радянських ген.секів: Лєнін і Брєжнєв - атеросклероз, Андропов - діабет і ниркову недостатність, Черненко - астму, страждає від діабету північнокорейський Кім Чин Ин, було таке і в Порошенка... Колись зробив ти, колись тобі.
     
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Мені в сраці Лєнін і Брєжнєв - атеросклероз, Андропов - діабет і ниркову недостатність, Черненко - астму, страждає від діабету північнокорейський Кім Чин Ин, було таке і в Порошенка...

    @Lanktocha, я питаю особисто Вас - за які такі Ваші подвиги місто Львів надало Вам право пільгового проїзду в електротранспорті міста?
    /бо кидати сміття в смітник - це не подвиг/


    Хто з Ваших близьких наповнює міську скарбницю, щоб звідтам Садовий міг фундувати особисто Вам ці пільги?

    зі
    @Lanktocha, Ви не мудруйте, і говоріть по суті.
    Бо до Львова треба файного мера - там живуть хороші люди;
     
    Останнє редагування: 22 сер 2020
  6. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Принагідно, що для Києва зробив, раз мав право на бешкоштовний проїзд у фунікулері та метро? Мав кланятися Кличкові?
    Що мав надзвичайне зробити?
    Чи поняття "пільга" невідоме?
    Корисливість - в сторону!
    Запитання і дорікання ні про що. Бувають такі люди, ніхто не хоче сваритися, причину для сварки треба прямо висмоктати з пальця.
     
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @Lanktocha, то за що Садовий Вам дав пільгу?
     
  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не конкретно Садовий, приймав уряд та і закон природи, при обмежених можливостях людей, йдуть їм на поступки.
     
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Вам пільги дає міська рада, голова міськради Садовий.
    А Ви берете і його пуцаєте, обзиваєте злодієм.

    @Lanktocha, дайте відповідь
    Хто з Ваших близьких наповнює міську скарбницю, щоб звідтам Садовий міг фундувати особисто Вам ці пільги?
     
  10. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Язва ще більша, ніж Хомчин і все порохоботське кодло.
    Не конкретно Садовий, він важливіший за уряд?
    Логіка, не критикувати учня, що таємно курить на перервах, бо має хорооші оцінки. Так і тут.
     
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @Lanktocha, дайте відповідь
    Хто з Ваших близьких наповнює міську скарбницю, щоб звідтам уряд міг фундувати особисто Вам ці пільги?
     
  12. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Ніхто не працює і не платить підприємство податки, частина звідки йде і в бюджет міста?
    Дійсно абсурд і бажання, лиш би з кимось посваритись.
     
  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Якщо і Ви, і ніхто з Ваших близьких не працюєте, то за рахунок чого Ви живете?
    Хто наповнює бюджет міста?
    Я не сварюся, я питаюся - за чий кошт Ви катаєтеся по місті?
     
  14. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Нічого подібного. Є працюючі. Сканувати трудову, напевно не потрібно.
    Ніхтоо не катається, а їде, як є потреба.
     
  15. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ну то чим Вам Садовий не догодив?
     
  16. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    А ви, батєнька, корисливий? Майже, як одна моя родичка, внучка успішна, скоро має виходити заміж, їй віддати свої цінності, їй помогти грошима, як буде лікувати зуби, а син, раз втратив працездатність і отримав інвалідність, вистарчає купити йому дешеві сигарети без фільтра, не масло, а спред... Всі мають приносити щось для міста? Колись і я думав, всякі крапельниці, уколи у вену, дорогі обстеження - не для мене, в разі чого просто таблетку вип'ю - не той випадок і ні від чого не зарікайтесь!
    Про помилки та що не так у Садового писав не раз, вічного нічого не буває і бути не може!
     
  17. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    То у Вас це родинне - всюди шукати халяву? ;
    Звичайно.
    Кожний повинен приносити користь сім"ї, селу, місту, району, країні в силу своїх можливостей.
    А Ви живете халявщиком, ще й осуджуєте інших - тих, хто Вас утримує за свої податки.

    Зарікатися не можна - згоден.
    Кожний має те, що вартує.
    За кого будете голосувати на мера Львова?
     
  18. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не халяву, скоріше принцип, "Сьогодні я допомагаю, завтра я можу потребувати твоєї допомоги". Як було у "Лихі 90", хто втрачав роботу чи отримував зарплату господарським милом і туалетним папером, розраховував на пенсію батьків чи дідів.
    Ще і точно не знаю всіх кандидатів, може і як на президентських у 2019, у І турі може бутии одна кандидатура, ІІ туру напевно не уникнути, де я можу бути противсіхом.
     
  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Як Ви допомагаєте іншим?
    - Садовий
    - Кошулинський
    - Синютка

    За кого з них проголосуєте в першому турі?
     
  20. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    По можливості допомагаю.

    Із перерахованих 3 кандидатур, буде і 4, ніби меншрейтингова. Із цих 3 ніхто не внушає великої симпатії, якщо такі будуть, то вибір "меншого зла" чи бути противсіхом.
     
а де твій аватар? :)