Андрій Садовий

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем demetris, 27 лют 2008.

?

Що робити із Садовим???

  1. Нічого не робити, він хороший!

    30,2%
  2. Нехай сам собі щось зробить (у відставку піде)

    24,9%
  3. Відправити слідом за Буняком

    37,6%
  4. З ким?

    7,4%
  1. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Багато у чому підвела та розчарувала ВО Свобода, скоріше, проголосую у ІІ турі, якщо такий бде Садовий/Кошулинський.
     
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Шо Ви виляєте як тота тотою...

    У першому турі за Кошулинського Ви готові голосувати?
     
  3. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Малоймовірно.
    Точних кандидатур ще не знаю.
     
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @Lanktocha, мене від Вас вже шляки трафляють :crazy:
    Ви можете хоч щось колись сказати обгрунтовано?

    зі

    @Lanktocha, а Ви тещу маєте?
    /бо я маю/
     
  5. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    При чому тут теща?
    Я вже не раз говорив, як говорив затятим порохоботам, за Порошенка можу проголосувати як за "менше зло", так і за Кошулинського, буде у ІІ турі із Садовим Кошулинський, чи Гірняк, чи ще хтось, буду голосувати проти Садового.
     
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @Lanktocha, Ви шо жид? Чому Ви весь час перепитуєте? Вам шо тяжко сказати, чи маєте тещу?
    Ну то Ви маєте тещу чи ні?

    Вважаєте, що Кошулинський чи Гірняк будуть кращими мерами ніж Садовий?

    А особисто Ви кого б хотіли бачити мером Львова?
     
  7. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Зараз не маю тещі.

    Садовий своє відбув, місто розграбував, у боргах будемо. Так що вартує дати шанс іншим, хоч не фат, що буде інший.

    Повторю ще раз, кандидатів у мери не знаю.
     
  8. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А куди Ви її поділи?
     
  9. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не про це розмова. З ким не зійшовся характером, із ким розстався через втрату працездатності та інвалідність.
     
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Діти є?
     
  11. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Ну я і свою подружку, яка була від мене на 3.5 роки молодша називав "моя дитина".
    До Садового це немає ніякого відношення.
     
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А вона як на це реагувала?
    До Садового має відношення все, що відбулося у Львові за три його каденції;

    @Lanktocha, а чому Ваша подружка була від Вас на 3.5 роки молодша? Її вже нема?
     
  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Інформагентство МедіаСтар - Мер Львова: ТОП-5 міфів про ЛКП та кредити

     
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Виявляється, воно крало на смітті, а звинувачувало владу і про якісь там палки в колеса розповідало.:crazy:

    У Львові ініціювали створення комісії через розкрадання Садовим коштів на вивезення сміття

    ПОЛІТИКА 15 ЧЕРВНЯ, 2020 7 781 1
    FacebookTwitterShare1 633
    [​IMG]
    Андрій Садовий. Фото: відкриті джерела.

    [​IMG]

    На минулій сесії Львівської міської ради депутат Ігор Телішевський озвучив інформацію з вимогою створити тимчасову контрольну комісію з депутатів ЛМР з питань розслідування розкрадання коштів територіальної громади Львова на вивезенні твердих побутових відходів та причетності до розкрадання чиновників місцевих органів влади.

    Про це пише “Четверта студія” з посиланням на допис у Фейсбуці “За майбутнє – Львівщина”.

    «Разом з колегами депутатами ми підготували відповідну ухвалу, яку готуємо на найближчу сесії Львівської міськради, що відбудеться у цей четвер.

    Ціль цієї ТКК – разом з депутатами інших фракцій ми будемо вивчати всі факти, документи, які стосуються вивезення і захоронення сміття з міста.

    Наша основна задача встановити:

    Чому, попри запевнення міської влади, що є офіційні договори на захоронення на сміттєзвалищах – львівське сміття знову знаходять в лісопосадках, в стихійних сміттєзвалищах, та деінде;

    Встановити точну суму, яку втратив міський бюджет на оборудках та махінаціях з вивезенням та захороненням львівського сміття;

    Встановити причетність чиновників до схеми розкрадання міського бюджету.

    Сподіваюсь, що депутати ЛМР дослухаються до цієї ініціативи та підтримають її під час голосування. У цей важкий період, коли міський бюджет недоотримає сотні мільйонів гривень, ми повинні встановити та зупинити будь-які махінації з коштами громади міста», – заявив Ігор Телішевський.
     
    • Смішно Смішно x 1
  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Я шось не в курсі - УКРОП зараз з ким коліґує?
    Буде прикольно,як рослідування вийде також і на Синютку з шоблою з бпп, шо нє? ;

    зі

    @Мих, а Ви за кого будете тепер голосувати на посаду мера Львова?

    Бо і мені тре визначатися...:scratch_one-s_head:
     
    Останнє редагування: 21 чер 2020
  17. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Підзабутий випадок зі сміттям, це як говорив один священник, на гарячу посудину муха не сяде. Так і Садовий, наведи порядок зі сміттяям. чи рекультивація грибовицького звалища. чи будівництво сміттєпереробного заводу. ніякий політичний конкурент не зміг би ніяке западло зробити.
     
  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Чудак Ви, @Lanktocha )))

    наведе порядок зі сміттяям. чи рекультивація грибовицького звалища. чи будівництво сміттєпереробного заводу - і політичний конкурент чіпиться до Полтви /бо вона не туди тече ;)/. І звинуватить в тому Садового)

    Як там в приповідці - "Була би причина, а горілочку ми завжди знайдемо" ;
     
    • Смішно Смішно x 1
  19. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    І що Полтва затопила би всю Україну?
     
  20. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Чому тільки Україну?
    Цілу Європу і ще й Ізраїль на додачу! )))

    @Lanktocha, а Ви в школі за твори які оцінки мали?
     
а де твій аватар? :)