Анатолій Гриценко

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем NewsBot, 19 вер 2014.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  2. iso

    iso Well-Known Member

    Час покаже = хто лідер а хто аутсайдер
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Анатолій Гриценко
    3 год ·
    Закарпаття. Ужгород і Мукачеве. Прес-конференція, кілька ефірів. Зустріч з людьми на Театральній плрщі, щиро і відкрито - без автобусів і грошей. Зарплати і пенсії, трудова міграція і корупція у владі, війна за Україну на Сході і війна за чесні вибори - теж за Україну! Питання люди ставили різні, були й провокаційні - не обмежував і відповідей не уникав. Люди визначаються і бачу - визначаються правильно. Далі вирушаю до Львова. Завтра разом із Андрієм Садовим та нашою командою чекаємо Вас на Марші Єдності!
    #ЧеснихБільше
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Анатолій Гриценко
    7 год ·
    Із Закарпаття машинами через перевал - уже у Львові. На завтра місцевий штаб програму ще ту склав: три ефіри на телебаченні, один на радіо, три інтерв’ю місцевій пресі й сайтам, зустріч з місцевим бізнесом і ввечері «Марш єдності заради порядку» разом із тисячами львів’ян. Тож набираймося сил, усім добраніч!
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Дивна заява від Гриценка... о_О:scratch_one-s_head:



    Анатолій Гриценко
    Вподобати цю сторінку · 4 год ·

    Я публічно закликаю Володимира Зеленського вийти зі мною на прямі дебати, і не самого, а зі своєю п'ятіркою і поговорити про ключові проблеми, які хвилюють людей. Я не знаю, хто переможе на цих дебатах, але люди повинні почути відповіді, а не купувати кота в мішку.
    Я готовий провести дебати з Володимиром Зеленським в прямому ефірі на будь-якому телеканалі з будь-якими ведучими.#Їхтребадебати
    Буду вдячний за поширення.


    зі

    - чому власне Зє, а не Юля або Пєтя?
    - для чого Зі з кимось дебатувати? Він і без дебатів і ток-шоу весь час в лідерах
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Тому що коли на дебати йде один високорейтинговий і один низькорейтинговий, та завжди більше користі низькорейтинговому.

    Тому, як проводити дебати, то ні Зеленському, ні Порошенку, ні Юлі Гриценко просто нецікавий.
     
    • Смішно Смішно x 3
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Анатолій Гриценко з Ivan Aparshyn.
    45 хв.
    Дякую за підтримку Іванові Апаршину!
    Мій кандидат на пост міністра оборони. Професіонал, здатний підняти боєздатність армії та забезпечити солдата всім необхідним. Армію знає досконально, від тактичного до стратегічного рівня. Обіймав командні та штабні посади, від командира взводу і полку – до військової ставки, Генштабу і Міноборони. Мало говорить, але багато робить. І постійно тримає руку на пульсі армії. Тому готовий працювати з першого дня.
    Разом зробимо армію і державу сильними. Бо лише з сильними світ говорить на рівних.
    #ЧеснихБільше


    View: https://www.facebook.com/A.S.Grytsenko/videos/604860743314695/
     
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    По рейтингам Зеленський попереду Гриценка. Але хто зна, що станеться насправді.
    А як подебатять, то буде точно видно, що Зеленському ні до чого йти в президенти. Там уже посли, що з ним зустрічались, в шоці.

    Звісно, що без дебатів для всієї країни, можна залякувати будь-яким рейтингом. Хто цих соціологів втримає? Може, свій рейтинг? Так можна запропонувати багато, якщо це багато коштує.
    А дебати трохи відкривають шторку. І можна не нагнітати ситуацію.
    Зеленський може відмовитись навіть 30 березня за гарну компенсацію. А без нього Порошенко Юлю переможе, мені здається.
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Дурня...
    Так міркувати може тільки пі... пі... пі... ;)

    зі

    А я в котрий раз переконався в порядності і адекватності Гриценка.

    Гриценко прекрасно знає, що він розправиться з Зє однією лівою, бо Зє в державних питаннях дуб.
    Тому Гриценко і запрошує на дебати не самого Вову, а зі своєю п'ятіркою, щоб поговорити про ключові проблеми, які хвилюють людей. Такий формат і справедливий і показовий.
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    ого, проблекс здорового глузду!
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Дурня....
    Так міркують .:)))

    Лідери у виборах ніколи не будуть дебатувати з аутсайдерами.
    Тому що у лідерів ітак високий рейтинг і нема потреби мірятися з тим, кого мало хто підтримує.
    Тому, не буде дебатів Толіка з ЗЕ, з Ю, з Порохом.

    От нехай Толік спробує з Ляшком. Було б весело.
    :)))
     
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А якщо звести на дебати Юлю і Пєтю - прикольно було би, шо нє? :)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Також нє)) Вони один одного аутсайдерами вважають, тому що забодяжили ці вибори))
     
    • Тупо Тупо x 1
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    може і так.
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    потіштеся ще тиждень, бо далі буде фігово.
     
  16. manur

    manur Well-Known Member

    Нині був ві Львові на зустрічі з Гриценком і його командою. Нічого особливого. Але, повірте, трішки вражає, коли на сцені є 7 (сім) лідерів політичних партій, які підтримують лідера "Громадянської позиції" Гриценка А.С.

    Крім того, на сцені були ті, кого Гриценко планує поставити на ключові пости (ті, кандидатури яких подаються саме Президентом України).

    Ну, НІХТО більше з решти кандидатів такого не зробив. НІХТО!!!!!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Зє би ними не натішився. І 95 квартал мав би довго про що мусолити :)))
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Про 95 квартал влучно сказав Подревянський, там більше нема що додати.


    View: https://www.youtube.com/watch?v=9O1csTmmTQs
     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ну у вас і авторитети :)))
    Десь в ФБ тотого Подревянський порохоботи назвали "цвітом нації". Люди сміялися і підколювали того порохобота кілька днів :)))

    Ще ніколи штукатур не похвалив другого штукатура, а клоун не похвалив другого клоуна - завжди критика ;)
    /хоча... може я помиляюся і тотой Подревянський хвалить свого колєгу Зє... :scratch_one-s_head:Я не дивився того кіна.../

    зі


    во, нині в моді кум Луценко! ;)

    Луценко зазначив, що у нього дружні стосунки не тільки з Зеленським, а й з усіма членами студії «Квартал 95».
    «Володимир Зеленський потряс всю країну ... Дискусії навколо висунення Володимира дуже цікаві. Він вдалий час вибрав, щоб оголосити: коли люди сидять за столами. А у нас же люблять поговорити на роботі про жінок, а вдома - про роботу і політиці. Тому все обговорювали. Мені дуже не подобається тональність цих оцінок: клоун чи месія. І мені здається, не варто принижувати людей і говорити, що електорат Зеленського - це якісь маргінали, тільки тому, що він - артист. Послухайте, це правда, що він виконував антиукраїнські, як мені здається, репризи, в тому числі в Кремлі? Так правда. Чи погано це? Так погано. Але чому ви вважаєте, що це гірше, ніж підписувати з лисий чортом газовий контракт і відпускати хи-хи про мазурика? Мені здається, цей електорат нічим не гірше того », - сказав Луценко.
    На його думку, кожен може йти в президенти, маючи знання, впевненість в тому, що він щось зробить краще, і гроші на передвиборний фонд.
    «Я за рівні можливості і вважаю його таким же кандидатом, як і всіх інших ... Поважаю його ризиковість. Але хотів би, щоб всі, хто йде в президенти, відповіли на ці питання: НАТО, ЄС, армія, шляхи відновлення цілісності, не встаючи на карачки, децентралізація, судова реформа. Все це - президентські повноваження », - сказав Луценко.
     
  20. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Може є сенс зняти рімейк "слуги народу" з Гриценком у головній ролі?
     
а де твій аватар? :)