Анатолій Гриценко

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем NewsBot, 19 вер 2014.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Анатолій Гриценко
    42 хв. ·
    Дякую тернополянам, які прийшли на «Марш єдності» сьогодні. Тим людям, які, попри все, не зневірилися і готові відстоювати своє право на вибір і на гідне життя. Вас не звозили за рознарядкою, не змушували приходити під загрозою звільнення, не платили за участь у мітингу. Ви прийшли тому, що відчуваєте в собі силу і бажання змінити країну на краще. Тому що втомилися від брехні, фальші, корупції і брутального наступу на ваші права. Тому що хочете, щоб у Вас і Ваших дітей було майбутнє – тут, в Україні.

    Ваша підтримка, довіра, Ваша надія – це величезна відповідальність, яку я з гордістю беру на себе. І яку не зраджу!

    #ЧеснихБільше
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Глянув у букмекерську контору BWin, де мало обману, бо люди ризикують власними грішми.

    Ймовірність того, що Гриценко стане президентом 1:21. (4,8:wacko:
    А ймовірність того, що президентом стане той, хто нижче плінтуса 1:1,95. (більше 51:wacko:
    Народ дійсно не дурний.
     
  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ігорю, ви молодець - на Свободі слова все, що треба, побачили.
     
    • Тупо Тупо x 1
  4. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    :) Хто ризикує? Ви навіть не знаєте, як заробляють буки. Вони ніколи не ризикують своїми грошима, бо софт зроблений так, що при них завжди їх маржа. Байдуже хто виграє.
     
    • Тупо Тупо x 1
  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    До виборів аж 12 діб. Ще не один корупційний скандал збільшить антирейтинг Порошенко.
    Я не те, щоб його так зневажала, хоч він і сплюндрував надії Революції гідності.
    Все ж таки треба зазначити, що він не лежав на пасиці, як Ющенко, і головняка йому було багато.
    Але реформи йому не потрібні, бо він людина старої корупційної системи, що залишив нам Янукович.
    І боротьба його з корупцією була ніякою.
    А коли він, мільярдер, за трибуною хвалиться збільшенням мінімальних пенсій на аж 200 чи 300грн, то хочеться плюнути і перемкнути. Мовчав би чи просив пробачення, як можна таким хвалитися, це глузування чи що?
     
    • Тупо Тупо x 1
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ну дик в мене ж стаж і досвід... :rock:

    А за розряд я взагалі мовчу, бо виглядатиме нескромно... :blush:

    ;) :)

    Так, все що Порошенко міг зробити, виходячи з його моральних, патріотичних і ділових якостей - він зробив.
    Більшого і по іншому він просто-напросто зробити не міг і вже не зможе - він барига до мозку костей, він мусить на всьому мати власну вигоду.
    І, по суті, нічого в країні не змінилося - стара система поки що цвіте і пахне.

    Тре міняти ;)
     
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    То вони грають... поганий політік - добрий політік. От люди і тягнуться до доброго. А результат той самий(
    Я іноді пробую вловити сенс тієї кривої... схожуся на тому, що то просто заставка по феншую))
     
    Останнє редагування: 20 бер 2019
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Одна людина все ж не здатна перевернути суспільство, яке його породило. І ніхто не здатний, якщо тільки він не обранець божий. Звісно, це якось примарно і нереально намальовано, але поки що з п'яти президентів ніхто не спромігся хоч трішки приблизитися до ідеалу, створеного мрією народа. Народ вибирає собі керманича по обіцянках чи на зустрічному ході. Керманич має бути, як кажуть, "від Бога"... і не буде зайвих запитань, бо всі зрозуміють, що то він.
    Є лікарі, що "від Бога" і як боги працюють, а є пройдисвіти, які лізуть у владу без знання і щоби шкодити, подібно бісам. Треба змінювати саму систему влади, а не керівників її.
     
    Останнє редагування: 20 бер 2019
  9. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Та де ж логика? Це бджоли проти меду.
    Мафію можна тільки очолити. А щоб змінити систему треба щоб прийшла людина, яка бажає змінити її. І привела таку ж саму команду - як було в Грузії.
    До нас сам Саакашвілі прийшов і хто його зхарчив?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  10. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Чули новину?
    [​IMG]
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  11. prius

    prius Well-Known Member

    Скоро гриценко зніме себе в користь жулькі
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    • Подобається Подобається x 1
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    [​IMG]

    Народ, а чого вам не подобається? Чому не кричите, що це неправда? Я, доречі, сам бачив і чув ці слова від хороброго воїна, патріота полковника Гриценка.
    Коли добровольці йшли на фронт, гинули, ці професійні вуса лапали рибку на Дніпрі - не було потреби захищати Україну.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Миху, а ви що лапали?
     
    • Тупо Тупо x 1
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Анатолій Гриценко
    ·
    Після оприлюднення інформації про причетність батька та сина Гладковських до корупційної схеми в оборонці, вони мають негайно бути заарештовані. Мародерство в воюючій країні – неприпустиме. Заробляння на крові та завищення вартості того, що постачається в армію у той час, як волонтери досі її підтримують – неприпустиме. Особливо, якщо займається цим найближчий бізнес-партнер президента.
    Буду вдячний за поширення.

    View: https://www.facebook.com/A.S.Grytsenko/videos/411866929573172/
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    [​IMG]

    БЕР23
    Марш єдності заради порядку. Місто Львів
    Публічна
    · Організовує Анатолій Гриценко
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Анатолій Гриценко
    2 год ·
    Не дебати, але досить незвичний для ток-шоу формат – формат прес-конференції. Сьогодні в ефірі «Права на владу» на 1+1 спілкуватимусь не тільки з ведучими Наталею Мосейчук та Сергієм Івановим, а й відповідатиму на гострі питання 4-х знаних в Україні журналістів: Дмитра Гордона, Сергія Щербини, Олександра Мартиненка та Олександра Дубінського. Знаю: «теплих ванн» не буде. Але я відкритий і готовий дати вичерпні відповіді на будь-які питання.

    Отже, сьогодні о 22.30 вмикайте телеканал 1+1 або чекайте на трансляцію ефіру на моїй публічній сторінці: https://www.facebook.com/A.S.Grytsenko/.

    Буду вдячний за поширення

    [​IMG]
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Анатолій Гриценко
    40 хв. ·
    Facebook розкрив інформацію про брудну кампанію проти мене, на сотні тисяч доларів. Лише в Facebook і це лише мала частина. Якщо скласти все і всюди - YouTube, Google, Twitter, Viber, центральні й регіональні канали, центральні й регіональні газети, листівки і плакати в метро, рекламу в супермаркетах - це десятки мільйонів. Як же вони мене бояться?!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Як же не боятися лідера аутсайдерів?:))):))):))):)))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)