Анатолій Гриценко

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем NewsBot, 19 вер 2014.

  1. prius

    prius Well-Known Member

    Гордон не кандидат в президенти хай ходить де хоче, а гриценко це пінчуковский блазень
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  2. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

     
    • Тупо Тупо x 1
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Гордон працює на Медведчука.
     
  4. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    А як же!Всі, хто не хоче Порошенко на другому строку - всі агенти Кремля чи Медведчука, хто б сумнівався. А насправді він свободна людина, ні від кого не має залежності.


    View: https://www.youtube.com/watch?v=7Zjz3DWDrRQ
     
    • Тупо Тупо x 1
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Та які до ляльки можуть бути претензії? Хоча... могли б зробити, щоб руками ворушив та по столу гримнув)) а то тільки рот відкривається.
    От булв програма на тб - задавали 50 питань на 5 хвилин... (точно не пам'ятаю) то звпитують:
    А ви можете гавкнути зараз чи гучно крикнути?
    Гриценко не спроможний на такий подвиг. Не дозволено чи не закладено в характер. Нащо аін потрібен?
    Треба щоб на коні скакав, щоб завів енергією і харизмою націю. Або загадкою виглядав, щоб ним зацікавилися... А то ніяке.
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. prius

    prius Well-Known Member

    Хахла гриценковська ти вже там сидиш міцно
     
    • Тупо Тупо x 1
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Гордон працює на себе. Хто більше заплатить - на ту мельницю і воду л"є.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. prius

    prius Well-Known Member

    Гордон це консерва ригів і кремля
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. prius

    prius Well-Known Member

  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    З конями у кандидатів дійсно напряг).
    А де в ваших вимогах Порошенко? І не харизми, і не загадки.
     
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Він єдиний, хто дратує ВВП і може виманити його на погибель. Я думаю, що його для того американці і просовувають. У Порошенка все є для безтурботливого життя і навіщо йому новий строк? Отримав наказ - і вперед, дратівник! Після виборів пошле ВВП на...
     
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Вчора не від початку дивився "Свободу слова"

    Був там і Порошенко.
    Чого від нього не забереш - якщо він в адекваті, то оратор з нього хороший. Прямо заворожує.
    От тільки я вже точно знаю - все що він каже є брехнею і мене другий раз не намахає ;)
    Було до нього кілька питань у присутніх. Відповіді без змісту, пуста болтовня.

    Достойно показав себе Гриценко. Спокійно, без пустих обіцянок, без нав"язування. Все розклав по поличках, під все підвів базу.
    На відповіді відповідав чітко, але чогось не договорює. Мабуть не має морального права сказати все що знає.
    Був з ним Сакваралідзе, тоже мав слово. Загальні правильні фрази.

    Був Тарута. Може бізнесмен він і файний, але не політик і не оратор.

    Був Кошулинський. Слабак.
     
  13. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Вчора Порошенко був у Рівному. Та й взагалі, де він тільки вчора не був.... Ще й на прямий "Свободу слова " встиг.
    Він молодше за мене на півроку, хворий на діабет, почечник... і всюди встигає і ... воно йому треба? Для політика головне вчасно піти з крісла, а цей чи то хоче померти на посту, чи то всіх обманює? Не можу збагнути...
    Я вчора менше робив, і то судорога хапала...
    В Рівному кожний раз калапс транспортний, як політік приїзджає на майдан. Я би всіх під облраду виганяв і нехай там скачуть хоч до ранку.
    А Гриценко? Поспав, поїв, поспав, знову поїв, побалакав....
    Поспав, поїв, поспав, знову поїв, побалакав....
    Скучно...
    А ще за день ...
    Прям на купу все))
     
    Останнє редагування: 19 бер 2019
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Надіюсь, ви собі купили в нього пірамідку, нє?
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    [​IMG]


    Порівняв виступ кандидата в президенти України Гриценка і виступ чинного президента Петра Порошенка.
    І знаєте, кого запитати, як така людина була міністром оборони України.Говорив про все і про ніщо загалом.Я ще раз переконався, що політика рівня Петра Порошенка в Україні наразі не має.І закликаю, щоб такий Гриценко пішов з політики щось там саджати, бо весна проголосувати за чинного президента ПЕТРА ПОРОШЕНКА.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Так, Порошенко більш якісніше бреше. Має харизму, гроші і світому масонську підтримку. Ефективність його реформ закінчується на прийнятті законів про реформи, від яких ніякої користі крім грошових затрат. Все закінчилося перестановкою людей при владі на свою користь, захватом грошових шляхів і грабунків недограбованого.
    Корупція не поборена, а квітне і смердить на повну, ніхто ні за що не відповідає, усі законоборчі структури - фікція, політичні вбивства не розкриті, чорний ринок не виведен на світло, бурштинові війни взяті злочинними ЗУ під контроль, дороги фігові, тарифи комунальні високі, війна не закінчена.
    Не дуже ефективний президент. Мале ККД)) а гонору багато.
    Але я буду голосувати за нього, бо він ворог ВВП, хоча чомуть не визнається націоналістами(
    Крим ніхто не звільнить, поки росія не буде спалена. Хоча тоді невідомо, чи потрібен буде Україні засраний радіоактивним попілом Крим і загажений отрутними водами Донбас.
     
    Останнє редагування: 19 бер 2019
    • Смішно Смішно x 2
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Я теж дивилась. За кафедрою Порошенко, поряд в ряд - його підтримка. Питань нема, одна лекція про перемогу, яку країна чомусь не відчуває "та дякує за бідність".

    Всі його публічні виступи акторські, награні. От Гриценко відкритий, і Кошулинський дуже сподобався. Такий би президент був! Але шанс невеликий.
    Люди щиро бажають позитивних змін в країні, а Порошенко отбарабанив те, що йому приготували і пішов собі. Йому якраз треба, щоб змін не було, а був він і його інтереси.
    Йому своє. Як в того єврея на політичному святі: "Да здгаствують мій брат Льовка та кінський базар три рази на тиждень".

    І його кум Генпрокурором, і його друзяки по бізнесу на хлібних посадах, і офшори. На другому терміні стане тільки ще цинічнішим.
     
    • Тупо Тупо x 1
  18. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я взагалі не зрозумів, що то мало бути.
    Порошенко вільно розказував плани на майбутнє з запахом минулого, ніхто йому не задавав питання гедоречних, тільки хвалили і нащо всі стояли перед ним біля стійок? В той час коли іншим заборонялося агітувати, якісь питання задавили, а Гриценко погрожував навіть у президента щось спитати і спитав, тільки чомусь президента не опинилося, типу такий сміливий, що порвав би як грілку))
    Я очікував якісь дебати, а не маскі-шоу))
     
  19. prius

    prius Well-Known Member

  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Люблю аналізувати ;)


    І я тоже порівняв Графік довіри до слів ораторів.
    Довіру до слів Гриценка вже показали вище.


    Ну а політика рівня Петра Порошенка в Україні і справді наразі не має - довіра до його слів глибоко під плінтусом. За спиною гаранта діаграма довіри до його слів.
    Це президент говорить про те, як все буде добре при його другому терміні. А народ бере і не вірить :)))

    А коли Порошенко говорив про НАТО в ЄС, то крива взагалі впала аж нижче екрану ;)

    Мудрий народ можна обдурити лише раз.

    Дослівно можна переглянути в ютубі

    [​IMG][​IMG]
     
    Останнє редагування: 19 бер 2019
    • Зе бест! Зе бест! x 1
а де твій аватар? :)