Анатолій Гриценко

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем NewsBot, 19 вер 2014.

  1. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    У мові Ідиш слово "лідер" перекладається як "співун". Навіть не "співак", а так, аматор на застіллі.
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець



    Анатолій Гриценко

    10 год ·
    Я їм не вірю - вимагаю відставки голови СБУ!

    Змушений скасувати сплановану і вже анонсовану на 13те березня зустріч з людьми в Маріуполі. Причина?

    СБУ оголосила саме на день мого приїзду і на наступний за ним День добровольця (увага!) найвищий «червоний» рівень терористичної загрози. І ввела в дію відповідні обмеження (документ).

    Чому я їм не вірю? Тому що Закон, на який СБУ посилається у своєму повідомленні, дає абсолютно чітке визначення: «червоний», найвищий, реальний, рівень терористичної загрози вводиться (увага!) - «у разі вчинення терористичного акту». Не в очікуванні - у разі вчинення, так і тільки так вимагає Закон!

    Хтось із Вас чув чи знає про вчинений у Маріуполі теракт? Ні.

    Припустимо, дуже теоретично. Відбувся теракт, СБУ про нього знає, але тоді два питання:

    1) чому СБУ людям про теракт не повідомляє - долі людей СБУ не турбують?

    2) чому СБУ не вводить «червоний» рівень загрози негайно, а відкладає до середи - СБУ дає терористам цілих дві доби щоб замести сліди?

    А може, справи ще гірші: СБУ сама планує вчинити/імітувати теракт у Маріуполі саме в середу-четвер? І забрехалася чи заплуталася у прес-релізі з датами і рівнями загроз?

    При цій мародерській владі й постійних провокаціях СБУ, ще з липня місяця - я вже нічому не здивуюся. Тому не вірю. Тому й вимагаю відставки голови СБУ!

    А його начальника - гаранта, який сам щотижня безпідставно лякає всіх нас «широкомасштабним наступом» і навіть грався не так давно з «воєнним станом» - народ відставить 31 березня.

    А в мешканців Маріуполя за зірвану зустріч прошу пробачення. Ігрища мародерів скоро закінчаться, і ми з Вами обов’язково зустрінемося.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Анатолій Гриценко
    17 хв. ·
    1100 людей прийшли на зустріч у Запоріжжі - скучили за правдою і надією! Працював і з пресою, записав кілька ефірів. Усюди ключова тема - екологія. Місто потерпає від десятків тисяч тон брудних викидів щодня, люди хворіють і страждають. Нинішній екологічний контроль, із завчасним повідомленням за два тижні - то все фікція. Наша команда запровадить онлайн моніторинг - щоб люди були впевнені, що навколишні земля, вода і повітря є чистими і не створюють загрози здоров’ю і життю. А небідних власників підприємств змусимо розкошелитися - на сучасні очисні системи. Пріоритетом стане не у лікування хвороб, а здоров’я людини! #ЧеснихБільше
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юлія Мостова про "домашнього" Гриценка, кандидатів у президенти та роль першої леді


    View: https://youtu.be/Ynk2JM83XIg
     
  6. iso

    iso Well-Known Member

    • Інформативно Інформативно x 1
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Анатолій Гриценко
    3 год ·

    День без поїздок:
    11:30 зустріч з керівництвом Світового банку
    13:00 участь у З`їзді добровольців
    14:30 підписання Меморандуму з Dmytro Dobrodomov
    18:00 ефір на ОбозTV
    22:30 Право на владу 1+1
    Зранку - на Кременчук, Полтаву...
    А дружина сьогодні в Черкасах: зустрічається зі студентами, журналістами, ефір на місцевому телебаченні...
    Всі на колесах)
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    [​IMG]

    :))):))):))):))):)))
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    [​IMG]
     
    • Тупо Тупо x 2
    • Подобається Подобається x 1
  11. prius

    prius Well-Known Member

    B1F85B1B-8080-420F-8816-3FDBD0560019.png
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Анатолій Гриценко
    26 хв. ·
    Екстремальний формат) Відповів на десятки Ваших питань. М’яких і жорстких. Відповіді дав прямі й щирі. Переконав?

    Анатолій Гриценко в програмі "Гостре питання" (14.03.2019)


    View: https://youtu.be/ceGl_09gKfY


    зі

    От би Порошенко погодився взяти участь в такій програмі!
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Та ви шо.
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Дуже хочу спитати його про фонтан в Житомирі. Їсти-спати не можу, так мені тотой фонтан болить...

    View: https://youtu.be/WzkUE7yxZpA?t=24
     
  15. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ви самі послухали гострі питання до Гриценка до кінця?
     
    • Тупо Тупо x 1
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Звичайно.
     
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

  18. prius

    prius Well-Known Member

    О як тупих хохлів правда ковбасить D70F1A4A-4525-4D91-960D-0397F85ED768.png
     
    • Тупо Тупо x 1
  19. prius

    prius Well-Known Member

    0255A821-F552-4366-94EB-3510DAA14516.png
     
    • Тупо Тупо x 1
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Може хтось не зміг вчора подивитися

    Анатолій Гриценко

    50 хв. ·
    Мародерство на крові солдата. Які уроки країна має винести з того скандалу? Акцентував на позитивних уроках, стратегічного для країни характеру.

    View: https://youtu.be/EdxUNehDgv4
     
а де твій аватар? :)