Анатолій Гриценко

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем NewsBot, 19 вер 2014.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Самий чесний скористався послугами олігарха в бігах Димінського і виступив на його каналі, на ЗІКу. Напевно, як стане президентом, прийдеться йому віддячити, чи може Толік прямо зараз заплатив зі своїх скудних доходів, як думаєте?
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Ну ви й зрівняли!!! "посвятив вербу" і позбавлення МП пастви в Україні.

    350 років - Україна не мала своєї православної церкви і посвячена гілка верби... Це канєшно смішно просто.
    На кого розраховано?
     
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Як то "350 років - Україна не мала своєї православної церкви"? о_О
    А моя родина весь цей час де молилася? :)))
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Молилася в МП, або підпільно в УГКЦ.
     
    • Смішно Смішно x 1
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Вони не молилися, вони вчили Ігорчика матюкатися. Тому він став Ігор_м(ат)
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Краще по ділу і зі смаком матюкнутися, ніж підленько брехати і пліткувати, як це робить МИХ :)))
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А ви не брешете, святоша?
     
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Звичайно що не брешу. Для чого воно мені?

    А якщо помилюся /що інколи буває/ , то я признаю свою помилку і вибачаюся

    Брехня - це саме гірше, що є.
    А навмисна брехня - взагалі звіздец
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Та ясне діло. Бреше - то хтось, а "я помиляюся".
    Я теж іноді писав, що помилився, але то не спасало.

    Ви - самолюб і до того вживаєте принизливих слів. Дєтство у вас було не ахті, навіть по аватарці видно. Виховання майже на нулю.

    Тут ви брешете, бо якби ви не любили брехні, то не поширювали б
    брехню Юлі?
    Цікаво, чи вибачитесь?
    Думаю, не вистарчить духу.
     
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    "Не судіть і несудимі будете" (с)

    Не пхайтеся зі своїми домислами в моє реальне дєтство і я не буду пхатися в ваше реальне сьогодення. Це я говорю цілком серйозно ;)
    Раз.

    А чим Юля гірша чи краща від Порошенка? Вони обоє з одного койця :)))

    Може мені ще за брехню Порошенка вибачитися? :)))
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    тим, що ви любите брехню, знаючи, що це брехня.
     
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Нах, надоїв...
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    мама матюкалася?
     
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Анатолій Гриценко, лідер «Громадянської позиції», у програмі FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко


    View: https://youtu.be/G2_QmbgVlpo
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    [​IMG]
    ПРО "бздливого" ПОЛКОВНИКА

    Сьогодні, завдяки колезі і приятелю Владу Якушеву, познайомився з двома його бойовими побратимами з 14 бригади "Нічні тіні". Прекрасні люди, бойові офіцери, які пройшли на цій війні все, що тільки можна пройти. Скромні, хороші, без дешевих понтів, самолюбування, з критичною точкю зору на багато усталених подій і речей.

    На щастя, мої політичні погляди виявились абсолютно однаковими з тими, хто бачив і бачить цю війну з "передка", але одну річ не можу замовчати. Попри своє не дуже позитивне ставлення до полковника Анатолія Гриценка, мене все ж таки час від часу гризли сумніви: А, може, я просто упереджено до цієї людини ставлюсь і чогось не знаю?" І раптом з вуст кадрових військових, які мають поранень і контузій більше як нагород, я почув: "Гриценко?! Ви серйозно?! А Ви бачили його в статусі Міністра оборони України?! МИ - БАЧИЛИ, Нічим не підкріплена амбітність і зверхність, невміння слухати підлеглих і колег, масові звільнення справжніх професіоналів, ліквідація військової техніки і цілих військових зєдань (перестаньте казати, що це робив Кабмін - жоден Кабмін не продасть навіть патрона, якщо це не погоджено з Міністерством оборони!) - все це було саме при Гриценкові!!! Те, що він триндить (пролунало інше слово -М.С.), що в нього вийшов граничний вік і тому, млвляв, він не був на фронті (а він КАДРОВИЙ офіцер, потреба в яких на передовій в 2014-15 була просто величезною!) - це просто відверта БРЕХНЯ! Граничний вік у бздливого полковника вийшов тільки у 2018, а де ж він був впордовж 2014 -18 років?!!! Одним словом - ми обидва дико подивовані, що у думаючому Львові можуть толеруватися ілюзії про ТАКИХ кандидатів! А те, що на його користь знімаюься інші, лише свідчить про рівень мислення і поінформованості цих кандидатів і ні про що більше!"

    Не вірити тим, хто пройшов найгарячіші точки цієї війни і має власне фронтове поняття, що таке "офіцерська честь" - Я ПРОСТО НЕ МАЮ ПРАВА. Для себе особисто від НИНІ будь - які хитання, щодо фігури полковника Анатолія ГРИЦЕНКА вважаю абсолютно необгрунтованими, а питання по його підтримці закритим...
     
    Останнє редагування: 10 бер 2019
    • Подобається Подобається x 1
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    то злісь...
     
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    А вони так надіялися, що він, як останній лох, прийде?? Ну це сміх.:haha:
    Що він забув у тому брехливому лігві БПП, яким пред'явити нічого, але "поганяли по кругу" вони з задоволенням би))) Ще б познімали те, та фотки виклали, та перекрутили.

    А тепер можна заказуху заліпити - мов, бздливий. Ну хоча б "шерсті клок". Тьху.
    Щодо Кабміну. Дійсно майнові питання вирішує Кабмін, а з МО погоджує. Ще б не погоджували!
    Те, що під копією постанови профільний міністр ставить підпис, то цей підпис - як ознайомлення, як процедура. І він за ту Постанову Кабміну не відповідає, то чого він піде на ту слідчу комісію?
    "Ну тупы-ы-е!"(с)
     
  18. prius

    prius Well-Known Member

    Аха , під пахвою Пінчука ліпше сидіти
     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Володимир Федорин запропонував чотирьом лідерам президентських перегонів – Володимиру Зеленському, Юлії Тимошенко, Петру Порошенку та Анатолію Гриценку – розповісти, як вони скористаються перемогою для запровадження змін в країні. Першим на цю пропозицію відгукнувся лідер правоцентристської опозиції Анатолій Гриценко.


    View: https://www.facebook.com/krym.tv/videos/349352359011413/
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)