Анатолій Гриценко

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем NewsBot, 19 вер 2014.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Бла-бла-бла...
    Конструктив де?
    [​IMG][​IMG]
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Ваша відповідь говорить про те, що вам нема що сказати на мої слова.


    Бо

    Можна втиснути після кожного вашого допису, навіть не читаючи.


    Я все розклав по поличках що до Толіка. Можу ще додати чисто від себе: як економіст, він є нульовий, як переговорщик він є нульовий, як міжнародний дипломат, він є нульовий. І як розповідають мої знайомі, які його знають особисто, величезний самолюб.
     
    • Смішно Смішно x 1
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А тово тоже бла-бла?
    Чо промовчали? ;)
    [​IMG][​IMG]
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Цього всього можна було уникнути, просто віддатися Ху.лу.

    Але Україна є незалежною. Україну підтримує світ.
    Це є найголовніше.
    Бо якби не було незалежності, то все інше - до одного місця.

    Що до Порошенка, до війни ми теж були на рівні плінтуса. Що до самого президента, то він робить значно більше, ніж основна сіра маса в Україні.
     
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Та я так і кажу, що ці перші місця по основним показникам - то його робота ;)

    А основна сіра маса в Україні, незважаючи і всупереч тотій роботі президента, ще якось живе і утримує цих БПП :)
     
  6. iso

    iso Well-Known Member

    Так і я про інфу, що вона непереконлива. А щодо Гриценка - я про нього невисокої думки, як про міністра, як про політика і як кандидата в президенти - також.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    А вам не здається, що останнім часом багато розвелося експертів по оцінці роботи президента? Будь-який зашмарканий вуйко розкаже як має бути і що має робити президент, левова частка яких в житті палець об палець не вдарила?

    От взяти вашого улюблене джерело правди з блокади - Семенченко. Нічого в житті корисного не зробив, навіть псєчої будки, але вчить Порошенка що він має робити. Для того, щоб мати вагу у суспільстві, нема змісту покритикувати самого себе, чи якого клєрка, кращого способу, ніж вилити лайно на першу особу через телевізор, привселюдно - це так круто.

    Так само і ви. Ви поняття немаєте у державотворчих процесах, в економіці, тому повторюєте те, що пхають вам у вуха ватні джерела. Що конкретно ви зробили, щоб Україна була кращою? Чекали 3 роки що зробить Порошенко? А ви можете дати відповідь, як би було в Україні, якби президентом був хтось інший?
     
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А чо би і ні?
    Я його вибирав, я йому повірив - і тепер вимагаю виконання обіцянок ;)
    А нашо мені мати поняття у державотворчих процесах?о_О
    Я вибираю тих, хто, за їхніми словами, має в тому поняття і хто зробить мою країну і моє життя кращим.
    Щоб Україна була кращою конкретно я проголосував за того, хто більше за інших бився копитом в груди і обіцяв достойне життя.

    Ще я не порушую законів України, вчасно і сповна сплачую податки і обов"язкові платежі, не забруднюю навколишнього середовища і приймаю участь в громадському житті.

    Ще я по можливості стараюся завжди положити копійку чи кусок хліба в простягнуту руку.
    Я перестав чекати чогось хорошого від Порошенка після першого року його гетьманства ;)

    І більше за нього не проголосую
    :) Я не гадалка, щоб знати всі "якби" :)
    Але знаю точно, що БПП би не було, а бариги крутили би хвостами перед тим іншим президентом. І найбільше би крутив Порошенко ;)
     
    Останнє редагування: 18 кві 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Думав, нема нічого свіжого. А таки вилізло:

    Експерт новини України поширює посилання.
    1 год. ·

    [​IMG]
    Захмарні мільйони у Гриценка! Вся правда про політика-антикорупціонера! Декларація, яка обурила всю країну!
    GORUZONT.BLOGSPOT.COM


    :)))

    Поклав у банк 3,5 млн. і без виробництва цукерок і бізнесу нема і пенсіонер.

    Зара почнесі: позичив, жінка дала, теща позичила, то не моє і т.д.

    Але як би там не було, треба бути наївним, щоб повірити в те, що людина створила свою партію, не будучи мультимільйонером.

    Ітак, Толя задекларував 1/6 від того, що просто положив у банк. Цікаво, а скільки у пенсіонера є поза тим?:good:
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    От-от. Є багато тих, хто вибрав і чекає на покращення.

    Чекайте далі.

    Думаєте, виберете того, хто виконає всі передвиборні обіціянки? Недочекаєтеся, бо у всьому світі нема такого президента, який би все виконав, що обіцяв, включаючи навіть вже тримісчяного Трампа.

    А ви чекайте далі і головне - будьте все незадоволені кимось.
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ну, за класикою жанру тепер повинно прозвучати моє питання:
    @Мих, а Що конкретно ви зробили, щоб Україна була кращою?
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Після того, як ви відповіли на моє аналогічне запитання?
     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Давайте, не перепитуйте, розкажіть - Що конкретно ви зробили, щоб Україна була кращою?

    І вже заодно розкажіть - чи маєте ви поняття у державотворчих процесах, в економіці, і чи не повторюєте те, що пхають вам у вуха БПП джерела?

    /тільки не викручуйтеся, відповідайте по суті, так як відповідав я ;)/
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    :haha::haha::haha:
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Шо, @Мих, відповідь буде? ;)
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Підтримка української влади під час війни - це вже немало. Фінансова підтримка Майдану, ВСУ, добровольців, чесна сплата податків.
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ну і шо, нічого надзвичайного - так само робили і роблять дуже багато українців /я тоже/ :)

    Ше скажіть, чи маєте ви поняття у державотворчих процесах, в економіці, і чи не повторюєте те, що пхають вам у вуха БПП джерела?
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Та щось я незауважив, щоб ви підтримували українську владу.
     
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Я ж не закликаю повалити цю владу - значить підтримую її, шо нє? :)
     
а де твій аватар? :)