Анатолій Гриценко

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем NewsBot, 19 вер 2014.

  1. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ігор може і не буде за Гриценка голосувати, в нього є свої уподобання.І він би не заходив в цю тему, аби не ви, тупі порохоботи. Це реакція на те, що ви не вилазите з цієї теми і так паскудно себе поводите, а тупа брехня та багно набридне кому хочьте.
    Вам не шкода форума, вам все одне хто тут залишиться, вам аби замазати одного з опонентів Порошенко, тільки чому саме його - ви мовчете, як риби.
    І находитися з такими особистостями поряд вже ганебно.
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Та я вас прошу. Ну який він опонент Порошенку, чи Тимошенко??? 4...5 місце і то добре. Він не проходить по жодних опитуваннях.

    Мені одне цікаво, обійде Толік рига Бойка, чи ні. А про більше я й не мрію.
     
  3. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Так. Монумент сталіну, який до кінця 80-х років знаходився на території психлікарні якоїсь із західних областей. :)
    Ігоре, ви страждаєте на закріп чи на пронос? Рекламу таку чули - "якщо хочеш добре КАК, не забудь про Дуфалак".
    Як гадаєте, якщо я попрошу пана Адміністратора перейменувати цю гілку наприклад на "Куточок серунця", чи погодиться він?
    А на деСЕРТ - старий анекдот:
    Приходить Гриценко до директора цирку і каже: Я хочу запропонувати новий сенсаційний номер: На арені - леви, тигри, джигіти, східні танцівниці. Над сценою - величезний мішок з лайном. Оркестр грає туш, світло трохи пригасає. Я з=за лаштунків стріляю у мішок з ракетниці. Уявляєте, який це буде ефект:
    арена у лайні, звірі у лайні, артисти та глядачі у лайні. А я, кандидат Гриценко, виходжу на арену у білому фраку!
     
    • Смішно Смішно x 1
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Я гуляю по багатьох ресурсах. І можу стверджувати відповідально:
    Порохоботи - єдині адепти із всіх кандидатів, котрі ведуть себе по свинськи.

    В загалі прихильники Юлі, Гриценка, Бойка, Зє, Садового, інших кандидатів не опускаються до такого стану.
    Плітки, фотошоп, заказні відео, підтасовка і хамство - це у порохоботів найперші методи.

    А найбільший наїзд на Гриценка. Бариги його бояться, а страх їм блокує залишки розуму.
     
    Останнє редагування: 4 лют 2019
    • Подобається Подобається x 2
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона



    От видите. Борисе.
    Виявляється Ігор_М не читав сам себе, тому думає, що порохоботи не культурні.:))):))):)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ви хочете своїм іменем назвати цілу гілку? о_О

    Бо до вашої появи тут ніхто не намагався когось обсирати ;)

    От цитата з вашого допису
    @Boris_Kiev, у вас завищена самооцінка?
    Ви в психлікарні з яким діагнозом лежали?
     
    Останнє редагування: 4 лют 2019
    • Подобається Подобається x 1
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

     
  8. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Він нагадує мені одного з моїх котів. Кіт був привчений до туалету, але іноді, заходив за шафу, де за кілька років до його народження кіт-папередник залишив "мітку" і якісь молекули запаха залишилися. Молодий кіт шкрябав там лапою (як це? Пахне іншим котом? Нєпарядок! І озирався якось по-хуліганському).
    Щоправда ІгорМ зайшов далі: почав серти у той кут і всією мімікою показувати незадоволення.
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Boris_Kiev, якщо хтось когось вам нагадує - то ви в першу чергу подивіться в зеркало ;)

    Я всього-навсього умисне утрирував ваш вираз
    котрий ви запостили на форумі.

    Колись ви виглядали адекватним, спокійним і розважливим форумчанином.
    Не знаю із яких причин ви почали БЕЗ ПРИЧИНИ обзивати форумчан, у котрих інші погляди на політиків.
    Спочатку я дивувався, у розмови не вступав, але коли ви озвучили свою місію - це вже занадто. Серіть собі в своїй шафі і не лізьте між людей ;)

    Так що ви тепер одержуєте звання Обісранець, і якщо я вас зустріну десь у мережі - будьте певні, що я і там вас так нозову прилюдно і поясню причину свого поступку з цитатою із ЛФ ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Анатолій Гриценко
    9 год ·
    Ефір з Тигран Мартиросян показав, що люди розуміють добре, що відбувається. І розумніші, ніж влада про них думає.

    Завтра зранку в дорогу - Львів, Івано-Франківськ, Коломия. У Львові представлю наступного міністра оборони України.

    View: https://www.facebook.com/100003313481489/videos/2027566054030491/
     
  11. iso

    iso Well-Known Member

    Борисе. Але ж це старий перефразований віц про Юлю.;)
    І про компромати. Є стандартний набір компроматів. Доволі обширний. І такий же набір образливих фраз і ярликів. Лишається міняти прізвища в залежності від "уподобань". Додати пару цифр, дат, посилань на таких же компроматчиків в соцмережах. І вперед з піною на устах:uanew::bandera:
    .
     
  12. iso

    iso Well-Known Member

    ІгорМ. То Ви про що. Та останні рік (роки) політична частина ЛФ - це суцільна "обсираловка". Не дай бог висловити свої погляди, що не збігаються з загальноприйнятими.
     
  13. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Я цей анекдот вперше почув у школі, у середині 60-х. Навіть пам'ятаю від кого саме. :)
     
  14. iso

    iso Well-Known Member

     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @iso, а поясніть нездогадливому - що на ЛФ входить у категорію "загальноприйняті погляди"?

    Бо я вважаю так:
    - якщо дописувач багааато разів викладає на форумі неправдиву інформацію, а видає її за правдиву - то це БРЕХУН

    - якщо дописувач вже із статусом Брехуна ще й заглядає під спойлер, на котрому зазначено "Для довбойобів", та ще й коментує інфу з-під спойлера, то це він якраз і є Довбойоб.

    - якщо дописувач вказує, що він особисто в 40 років в армії дослужився до рангу "Офіцер вищого складу", то цей дописувач і Брехун і Довбойоб, бо він меле шо попало і навіть не думає. А з таким взагалі не можна спілкуватися, бо ніякі надбавки при оплаті і молоко за шкідливість не компенсують витрат.

    - якщо дописувач прийшов на форум, щоб обісрати політичних противників - то він і Довбойоб і Обісранець, бо щоби когось обісрати, то треба перед тим хоча би зняти штани.

    зі

    так що ще раз прошу розказати:

    @iso, а поясніть нездогадливому - що на ЛФ входить у категорію "загальноприйняті погляди"?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  16. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    "Колеблющиеся вместе с генеральной линией партии"
     
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Та нє, тут мусет вже навіть гарячий цех закривали за непотрібністю :)
    /але я не здогадався зробити скрін, тому підтверджень не маю ;)/
     
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Сам чув

    Піскун на ЗІКу в прямому ефірі сказав, що коли він був Генпрокурором, то Гриценко приніс йому матеріали на відкриття кримінальних справ проти серйозних високопосадовців.

    Піскун почав підготовку на провадження, але Ющенко раптово його змінив на посту ГП і справи заглохли.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Анатолій Гриценко
    38 хв. ·
    Львів‘яни зустріли нашу команду щиро і тепло. Зала і другий ярус переповнені, люди навіть слухали стоячи - дякую Вам за тверду підтримку! Попри насичений графік радий, що вдалося вирвати півгодини на прогулянку старим центром міста Лева і міні-екскурсію до знаменитої «копальні кави». Придбав також кілька свіжих книжок - для нас з Юлею і для Ані. Усі стомлені, але настрій бадьорий, переможний! Стартуємо далі - до Івано-Франківська та Коломиї. #ЧеснихБільше!
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    [​IMG]


    Анатолій Гриценко
    8 год ·
    «Головне під час слідства - не вийти на самого себе» (народна мудрість, для тупих генпрокурорів)


    [​IMG]
    Ivan Aparshyn
    16 год
    Вони все ж таки вийшли самі на себе. 14 березня 2006 року Уряд Постановою Кабміну н.280 затвердив перелік військового майна внутрішніх військ, яке може бути відччужене. Хто на той час був Міністром внутрішніх справ? Правильно! Луценко! Що ж було включено до переліку? БТР-93 од.- майже механізована бригада, дислокація - м. Сімферополь. Ціна одного БТР - 29,9 тис.грн. (5,9 тис.дол. США). Автомати АКМ, АК-74 - 5765 од. Ціна за один автомат- 471 грн. Гармати - 102 од., АГС-17 - 59 од., ПЗРК "Ігла" - 81 од., патрони - майже 183 млн.шт. тощо. І ТСК не бачить підстав для звинувачень у підриві обороноздатності держави. А чим відрізняється зазначений перелік від тих, що вносили колишні міністри оборони? А може саме зазначених БТР не вистачило у Криму у 2014 році? Судячи з логіки ТСК та генпрокурора, цілком ймовірно.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)