Анатолій Гриценко

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем NewsBot, 19 вер 2014.

  1. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Временная следственная комиссия ВР рассмотрела сведения о хищениях в ВСУ с 2004 по 2017 год
    Сьогодні тимчасова слідча комісія ВР розглянула інформацію про крадіжки в ЗСУ з 2004 по 2017 роки. Певна частина тіла грицика ніпадєццкі стиснулася. Сидить і труситься.
     
    • Смішно Смішно x 1
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Гриценку то по барабану.
    Він давно сказав - хто оцінював техніку, хто підписував папери на списання і на реалізацію техніки, хто її продавав і хто забирав гроші.

    Бариги вже кілька років Гриценка страшуть, а в результаті досі навіть "підозги" нема :)))

    А Гриценко їх на повному серйозі попередив, що вони можуть вийти на самих себе ;)
     
    Останнє редагування: 4 лют 2019
    • Подобається Подобається x 2
  3. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    А сам грицик сидів у позі трьох мавпочок: "Нічого не бачу, нічого не чую, нікому нічого не скажу". Це мені нагадує штампи старих комуняк: "вчення наше найкраще у світі, лише виконавці його спотворили".
    Та все одно грицику не світить навіть почесне шосте місце. Нехай вдає "ображену справедливість". Вже навіть не смішно.
     
    • Не подобається Не подобається x 2
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Boris_Kiev, виглядає так, що коли ви на ЛФ намагалися обісрати якихось хрицетролів, то ви не зняли штани.
    Бо чось від вас смердить... А-ну, якщо хочете, то подивіться в сподні... ;)



    #2297
     
    Останнє редагування: 4 лют 2019
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Тупо Тупо x 1
  5. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Ігоре, я в сортир смартфон не беру. Я просто щиро стібаюся з "утопістів". :)
    Зайдіть на цензор.нет, там лайно несеться по трубах більш дорослого діаметру. Причому ольгінські тролі сидять не лише на занзибарських, але й на український айпі.
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А чому тоді від вас так смердить? :scratch_one-s_head:
    Я туди не ходжу.
    А ви кохаєтеся в лайні на цензор.нет? о_О
    То може ви весь в лайні і тому від вас такий сморід? ;)
     
    Останнє редагування: 4 лют 2019
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Тупо Тупо x 1
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    [​IMG]

    Некоторое время наблюдая политические акцентуации украинцев, уделил внимание небольшому, но стойкому подвиду порохоботов. Для сбора эмпирических данных, иногда приходилось сознательно провоцировать, иногда особи без внешних раздражителей демонстрировали свои особенности поведения, ценностей и построения мыслей.

    Главный вывод, к которому я пришёл в процессе наблюдений – порохоботы, фундаментально, оказались крайне близки своим антагонистам из т.н. «любителей путина».

    Давайте сравним риторику и образ мыслей:

    - Считают, что удар по путину (Порошенко) - это удар по стране.

    - Задают сакраментальный вопрос: если не путин (Порошенко), то кто?

    - Считают, что все достижения в стране принадлежат путину (Порошенко).

    - Во внутренних проблемах винят внешнего врага, оппозицию, предшественников, но не путина (Порошенко).

    - Считают путина (Порошенко) единственным тяжеловесом, остальных - мелочью и балаболами.

    - Называют себя и путина (Порошенко) государственниками.

    - Практикуют фразу «Собака лает караван идет».

    - Практикуют двоемыслие: грантоеды мешают стране развиваться, оппозиция - личные враги, при этом ждут помощи от Запада и используют демократический вокабуляр.

    - Недостатки политики объясняют философски «Царь хороший, бояре плохие».

    - И те, и другие советуют «начать с себя».

    - Считают, что, если бы путину (Порошенко) не мешали, россия (Украина) уже давно бы ворвалась в топы.

    - В качестве достижений приводят рекорды надоев, а не системные изменения.

    - В любой непонятной ситуации вспоминают как путин (Порошенко) спас страну.

    Правда иногда, порохобота могут одолеть страхи и сомнения, но для этого случая припасен психотерапевтический антидот: пост Бирюкова про новый вид котлет и гарнира в военной части - тогда порохобот либо, в зависимости от особенностей характера, начинает визжать от восторга либо тает, как молочный пористый в летнюю спеку.

    И вопрос тут не в Петре Порошенко, а в упоровшихся, что латентно любят вертикаль, крепкую руку и самообман в точности, как их северные антагонисты.

    Друзья, это не демократия, это калиновый большевизм.
     
  8. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    - Хто всрався?
    - Невістка.
    - Вона ж у полі жне!
    - Вона у полі жне, а вітер сюди жене!
    Понюхайте свої майтки (я це слово чув від укроамериканців, вам воно зрозуміле?)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Boris_Kiev, не кіпішуйте...

    Кажіть правду - ви сюда обсиратися прийшли?
     
    • Смішно Смішно x 1
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    та ви шо? А по порохобах цього не скажеш) нема нікого з вас в темі Тимошенко, а в неї рейтинг вищий за Порошенко. Та і про Зеленського чи Бойка, в кого там п"яте місте, аж ні слова...
    "Фас" віддана тільки на Гриценко.
    Так що з порохоботами все ясно. Розходимося).
     
    Останнє редагування: 4 лют 2019
    • Подобається Подобається x 1
  11. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Куди подівся хлопчик у панамочці? Використав її замість ноцника у дитсадочку?
    Щось вас переклинило на анальну тему. Нібито ім'я Ігор ніяк не асоціюється з іменами Сруль, Акакій і Повсікакій. Чи у вас подвійне ім'я? Яке друге, коли не секрет?
     
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    - Хлопчик у панамочці тусується на іншому ресурсі.
    - У дитсадочку вже давно нема ноцників - все по сучасному, унітази і раковини.
    - Про ваше обсирання ви самі сказали. Я б до такого не додумався / #2297 /
    - Ім"я Ігор - моє правдиве і єдине ім"я

    Ну от, @Boris_Kiev, я вичерпно відповів на всі ваші запитання

    Тепер прошу відповісти на моє єдине

    - Чому серед порохоботів переважають брехуни, довбойоби і невиховані, неадекватні, обісрані особистості?
     
    Останнє редагування: 4 лют 2019
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  13. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Запитайте у самих порохоботів. Щоправда я не знаю як вони виглядають. Різні там гобліни, дракони і джедаї - це не мій жанр.
     
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А обісрані прихильники Порошенка - це ваш жанр?
     
    • Смішно Смішно x 1
  15. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    От тому від вас так смердить :)))
     
    • Креативно Креативно x 1
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Борисе, воно ж хоре. Здалося вам з ним розмовляти.:dirol:
     
    • Смішно Смішно x 1
  18. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Мій жанр - обісрані прихильники совка, рашки, януковича, сімонєнка, ху*ла. Робіть висновки. Ви весь політсалон хочете розмалювати своїм лайном? Вперед! У санітарок психлікарень є сленговий термін - "художники". Це ті, які малюють на стінах вашою улюбленою субстанцією. Підніміться на один щабель вище: станьте "скульптором". Хоча у Львові потрібних морозів майже не буває. :)
     
  19. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Без жодних сумнівів. Гриценко, гриценко, гриценко... "Випишуть, тогда сдєлаю рогатку і уб'ю міліціанєра".
     
    • Смішно Смішно x 1
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А ви і по цьому питанні "в темі"? Ви там тоже пробували когось обісрати? ;) :)))
     
а де твій аватар? :)