Анатолій Гриценко

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем NewsBot, 19 вер 2014.

  1. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ну так можна всіх перелічити. І Йульку, і Вальцмана, і Грицька...
     
  2. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    ) Але саме помаранчеві виявилися самі злоєбучі. Бо запам'яталися
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Останнє редагування: 2 лют 2019
  4. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Чмо останнє. Лайно. Сцикун.
    Чоловік моєї знайомої лікарки, у минулому військовий авіаштурман, полишив армію через спортивну травму суглобу (поставили імплант). Займався бізнесом.
    У 2014, у віці 57 років, добровільно пішов навчати молодих авіаторів у прифронотвій області. Раптом екстренне завдання. Немолоді інструктори вирішили летіти самі, оскільки "салаги" могли не впоратися і завдання було небезпечним. Гелікоптер збили, усі загинули.

    Благо, цей хронічний лузер гриценко вже сам обгидився "вьіше крьіши" і його можна остаточно викреслити.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Подобається Подобається x 1
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    :))):))):))):))):)))

    Його знання в президентстві потрібні, як зайцю стоп-сигнал.

    Хлопці 20 - 30 років пішли добровольцями захищати свою землю, а для Толіка не знайшовся автомат на ліву руку.:))):))):)))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ну а можна якось так.... щоб Порох був винен? Га? Дуже треба....:))):))):)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ви особисто можете викреслити, хто вам не дає. :)))
    Оце пішли пред'яви: той загинув, а цей живий. Там в списку кандидатів в президенти більше 30 душ, хто досі живий.
    При тому, що Гриценко ще і допомагав з картографією та іншими справами, де міг дати більше користі, ніж сидіти в 60 років на передку та випадково загинути.

    Проти корупційних справ Порошенка з його бізнес-партнером Ахмєтовим такі мегадоводи виглядають жалюгідними.
     
    Останнє редагування: 3 лют 2019
  8. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Грициану на час початку війни було 56 років. Полковник Н. Василь Іванович мав 58, полковник С. Петро Миколаєвич мав 57.
    Сержант Г. Миколайович (імя не пам’ятаю) мав в Києві дві юридичні фірми і сина, в керівництві військового трибуналу. 58 і пішов на фронт замком взвода.
    А Грицько роботи не знайшлось.
    Підполковник Поліщук Василь Васильович пішов командиром роти. Мав 57. В 14-му загинув його син, і ВВ не покинув армію...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Крапив гральні карти? І це чмо, яке навіть інструктором, та хоч воєнкомом не пішло служити у перші же дні війни, претендує на посаду Головнокомандувача?
    Ця істеричка, яка протягом дня встигла в ефірі виплюнути кілька наклепів, а потім за один наклеп вибачитися крізь зуби, збирається бути Дипломатом?
    Цей лузер-підкаблучник збирається протистояти ху*лу на міжнародній арені? Та я його не взяв би навіть менеджером з проштовхування договорів.
    Я розумію, грицефілам це читати неприємно, але я вже вкотре ржунімагу з цього лузера.
    У 2014 я на ДВОХ дільницях був очевидцем флешмоба: молоді жінки, обидві в сильних окулярах, на всю дільницю істерили: "Ой, де голова комісії, що мені робити? Я замість Гриценка поставила позначку біля Гриненка. Що тепер робити? Як це виправити щоби мій голос був зарахований?"
    Причому жіночки на дільницях були різні, а тексти однакові.
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    :))) ой, які говномети включилися проти Гриценка!
    По суті - нема чого читати з тих пред'яв, в нього - як я розумію - одна велика вада: високо піднявся в рейтингах. А антирейтингу, такого, як у Порошенка та Юля - не має. Треба висмоктувати з пальця.
    Був би він нижче, як Садовий, наприклад, хто б на нього звертав увагу? Всюди б запрошували - його, його жінку, розповсюджували його президентські пляни. А так - маємо оце все.
    Те, що він не Дипломат, і не втирається мовчки на все те, що проти нього вже намутили та мутять далі - то добре. Нам договороспосібного досить - хай відпочиває.

    Що він робив в перші дні войни - то вам не відомо, хоч людина розповідала у своїх інтерв'ю. Та вам воно нащо.
     
  11. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Я теж помітив, що за Грицька блатують, як правило, підстаркуваті мадами.
     
    • Смішно Смішно x 2
  12. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

  13. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    І шо? Що з цього? Не треба за Гриценка, а треба за Порошенко?
    Що? За Порошенка і без мене проголосують у психлікарнях, на зонах та за гречку)
     
  14. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Якщо він зможе хоч плюнути далі він наприклад зеленський - тоді почну хоч за це гриця поважати. Тільки нехай ведуть зйомку двома камерами з різних ракурсів. З яких помийок ви берете оті "рейтинги"? Мені ще у 2004 айтішник з Центру Разумкова розповів як це робиться. Юридично все чесно, але... втім грицеботам цього краще не знати.
     
  15. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Я й у 2012 проголосував за Пороха. Можу пояснити чому. Бо знав що він "боєць". У жовтні 2004 він разом із Зінченком, Червоненком і ще двома хлопцями поклали беркутню на асфальт біля ЦВК. Грішка на таке здатний? Апріорі ні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ні про що. Нема що коментувати.
    Попіарьте ще Червоненка.
    Він в таке лайно перетворився: на Ньюзвані цілі проповіді толкає проти НАТО і за гарні стосунки з Росією,таке інше. А беркутню клав в 2004 :)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  17. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Не читайте. Мені ваша думка якось по барабану. Голосуйте хоч за рабіновича, хоч за януковича. Попіарте ще сусідського блохастого Сірка.
    А я чисто з прагматичних міркувань проголосую за головнокомандучача і дипломата. Хоча маю певні симпатії до Кошулинського і Шевченка.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Шевченок два

    .
     
  19. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    А хоч одна голова у вас працює?
    Коли не висунули технічного двійника на прізвище Гриценко, ну хоча би Гриненко або Грищенко, про що це свідчить? Про те що ваш Гриценко - абсолютний нуль і не набере навіть 3%. Як кажуть фізики - "на рівні теплових шумів".
    Ой, як примітивно, абсолютно без фантазії. Ось у 1980 мене директор Телецентру назвав "рупор американської пропаганди". :)
    І де всі ті коммі, риги, юлькИ та інша шушера?
     
    Останнє редагування: 3 лют 2019
  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Тобто ви зараз зробили припущення, що за допомогою адмінресурсу можна отаку каку зробити - і вже зробили по відношенню до одного з цих "Шевченко"? О_о_о!
    То до кожного з першої п'ятірки треба приставити дубльора) а якщо не приставили ні до кого, то Гриценко аутсайдер)

    [​IMG]
    - Он должен быть где-то там,
    он помогал мне монтировать
    всю эту штуку.
     
а де твій аватар? :)