Анатолій Гриценко

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем NewsBot, 19 вер 2014.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    НОВИНИ
    Ірина Луценко заявила, що подасть в суд на Гриценка
    Нардеп додала, що вона разом із чоловіком самостійно купляли каску, бронежилет і намети для сина

    Народний депутат Ірина Луценко заявила, що збирається подати в суд на кандидата у президенти України Анатолія Гриценка.
    [​IMG]Фото: Українська правда



    "Від імені всіх матерів наших захисників Вітчизни подам на Гриценка до суду. І всі гроші віддам на потреби Армії. Хоч так примушу цього брехуна допомогти Збройним Силам України", - написала вона у Facebook.


    Нардеп додала, що вона разом із чоловіком, гепрокурором Юрієм Луценком самостійно купляли каску, бронежилет і намети для сина, так само вони разом із волонтерами привозили продукти на фронт.

    Нагадаємо, що Гриценко, намагаючись відповісти на питання в інтерв’ю Дмитру Гордону про причини неучасті в АТО, заявив, що війна давно б закінчилася, якби Луценко та інші чиновники не ховали своїх синів від фронту.

    Генеральний прокурор Юрій Луценко відреагував на заяву Гриценка.

    "Даю 24 годину "чесному" полковнику для вибачення. Мій син пішов у 2014 на фронт добровольцем і служив солдатом 2 гармати 1 вогневого взводу 2 батареї 1 гаубичного дивізіону 55 Запорізької бригади", - написав Луценко.

    Згодом лідер партії "Громадянська позиція" приніс вибачення сину Луценка.

    Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Кандидат у президенти Анатолій Гриценко заявив, що не пішов на фронт у 2014 році, бо не було такої потреби

    [​IMG]
    About this website

    PRAVDA.COM.UA

    Гриценко пояснив, чому не пішов служити в АТО
    Кандидат у президенти від партії “Громадянська позиція” Анатолій Гриценко заявив, що не пішов на фронт у 2014 році, бо не було такої…


    Ось через таких просрали Крим.
    Через таких загинули герої Крут....
    Через таких Україна не може вирватися з орбіти імперії.

    Виберем його - ми такі самі і нема чого потім нити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    )) Воу-воу. Полегше. Петро Олексійович теж на фронт не пішов.

    Може, то через нього, га?
     
    Останнє редагування: 31 січ 2019
    • Смішно Смішно x 1
  4. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    "Нема потреби" Мих пояснювати не буде, бо навіщо, хоч я про це казала.
    Бо військова спеціальність його не була потрібна. Мих би міг і сам піти повоювати, а не калякати на форумі.


     
  5. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    І Мих не пішов. Хоча класний зенітник.
     
  6. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Фігня то все. Зі мною, в 14-му році було мобілізовано двох "льотчиків". Один технік літака, як пан отаман Гріциан помаріческий, а другий штурман вантажного літака. Штурман займався електрикою, а технік двигунами. Два полковника, мобілізованих в 14-му році призначили на майорські посади, приносили користь Армії і Україні. А Грицик охороняв маєтки своєї супружніци...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Так-так, охороняв жиж. :)))Таки цікаво, що ж такого було з вами коли Гриценко був міністром оборони, що ви тут пургу гоните про полковників-електриків та претензії до 60 літньої людини, що не пішов добровольцем? Знаючи вашу гнилу сутність, та страшенну ненависть до помаранчевої команди, можна догадатися, що здорово прищімили щось за зловживання, до яких звик при владі янукоїдів.
     
  8. manur

    manur Well-Known Member

    Мих вже сказав, що Порох - НЕкорупціонер, хоча постійно займав посади дерслужбовців і постійно ж займався бізнесом. Мені цього достатньо (що Мих сказав))))))))))))))))
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Та зараз хто тільки не пише і не знає (навіть НАБУ) про оті оборудки з Ахмєтовим, коли Порошенко в нього дуже вдало викупив за 150 млн збиткові акції, а потім карманним головою НКРЕ Вовком ввели ціну Роттердам + на днрівське вугілля і РАЗЗ! - втричі ті акції виросли. Яка краса! Здерли з населення 34 мільярди, а мільярдери покращили своє становище.
    У Порошенко є на "допомогу армії" та дома для військових, Ахмєтову на гумдопомогу дончанам. Прямо національні герої.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Гриценко:
     
  11. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Так мені все ж цікаво, хто більше винний у тому, що просрали Крим?
    Підполковник запасу Гриценко, який не пішов добровольцем у свої шістьдесят,
    або підполковник запасу Петро Олексійович, який також не пішов добровольцем у свої п`ятдесят?
    Чи, може, вони обидва?
     
  12. prius

    prius Well-Known Member

    До просирання Криму привели дії Кравчука, Кучми, Ющенка,Тимошенко, Гриценко,і завершив Януковощ з кагалом міністрів з кацапским громадянством і кацапскою партією регионів, коли Порох став президентом Крим вже був просраний
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    ) Ффух. Петро Олексійович ніучому невинуватий
     
  14. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    У вас з головою все добре?
    Я звільнився в вересні 2009-го року в віці 45, з вислугою 28, з посади рівній командиру дивізіону.
    Мало того, що я дослужив до максимуму (я зараз на хрестик служу, ці роки на мою пенсію вже не впливатимуть), мало того, що я дослужив до фіналу оранжоїдів, я ще жодного дня не служив при януковичах.
    У вас на підґрунті любові до Грицька, яка нічим не краща за любов до Петрика, вже помутніння...
    Любов сліпа...
     
  15. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Та не зважайте. Несить собі службу без відриву від форуму. Надіюсь, ваші палковники вас не дуже шукають, поки ви тижнями на бойовому посту на ЛФ.
    Сліпої любові до Гриценка нема, та в нього високий рейтинг - я б і за Смєшко проголосувала чи за Садового, чи за Кошулинського, будь вони повище в рейтингах. Їм би об'єднатись, щоб не було ніякого шансу ригам чи Юлі. Зеленський навряд чи планує бути президентом, тут якийсь торг чи щось інше мені поки не зрозуміле. Та амбіції ж. Та час ще є.
     
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Моя думка - Бєня хоче хоть на місяць Марину на касу посадити ...
     
  17. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Звичайна клоунада.

    Шоу маст гоу
     
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  19. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Жодного дня!:))) Янукович був прем"єром 2002-2005 та 2006-2007. Як раз при ньому в основному і служив. І трохи наприкінці помаранчевий і президент, і Кабмін.
     
    • Смішно Смішно x 1
  20. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Я думаю, що маю право на відпустку за півтори роки, як гадаєте?
     
а де твій аватар? :)