Анатолій Гриценко

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем NewsBot, 19 вер 2014.

  1. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Чесний офіцер, гідний кандидат. Його сайт "Честь имею!" давно читаю.
    Гриценка добре зустрічають за кордоном, бо він туди їздить не за тим, щоб в самих дорогих апартаментах відпочити, а робити справу, без всякого піару. І партія в його є, я гадаю, що до нього ще приєднаються люди професійні та чесні, а щодо порошенківських Грановських - таких самих як він - вже хто тільки що не доповідав.
    Коли в Садового був великий рейтинг, Гриценко тому пропонував приєднання своєї партії, але той не схотів. Тепер у Гриценка рейтинг вищий, але Садовий вже готується до парламентських виборів вочевидь. Ну хай.

    Гриценко - людина відкрита і моральна. До того ж має військову освіту і досвід, а нам це і потрібно.
    Порошенко чи Тимошенко нам зараз вкрай не потрібні, бо треба рухатися далі, а для цього стара система повинна бути зруйнована.
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Анатолій Гриценко - лідер партії «Громадянська позиція», екс-міністр оборони України - у програмі «Hard з Влащенко».

    Хто вигадує брудні піар-кампанії проти політиків?
    Хто організував напад на нього в Одесі?
    Чому він вважає впровадження воєнного стану зараз - безглуздям?



    View: https://youtu.be/aIf71jgnei0
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Я вже казала не раз: якщо людина корупційна, то це не можна заховати. У Анатолія Степановича одна квартира, якій 40 років, і одна дача в один етаж, то де те, що він накрав? Це ще в нього жінка, яка заробляла непогано. Навіть по цьому видно, як брудно грає команда президента. Це великий сором - ці ТСК, щоб його зняти з виборів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    От тому я колись сказав - не здивуюся, якщо Гриценко візьме і оприлюднить документи чи їх копії про продаж зброї за часів його керуванням МО.
     
  5. iso

    iso Well-Known Member

    Мабуть не зовсім так. За даними 2016 р. :
    "Сім’я володіє чотирма квартирами у Києві (56,2 кв.м.; 80,2 кв.м, 32,9 кв.м., 110,3 кв.м.), садовим будинком в Українці (347,4 кв.м.)
    На банківських рахунках Анатолія Гриценка знаходиться 3 млн 200 тис. грн. У членів його сім’ї - 216 тис. грн."
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Я не знаю, що значить в данному випадку "сім'я", бо Гриценко каже, що одна квартира в нього, ще з 199...якогось року, задекларована. Вони з Мостовою мають дорослих дітей, може, і батьки є?
    Тоді і в моїй сім'ї теж три квартири ще й дом на чотири кімнати, де живе мати чоловіка. Ще й дача на чверть гектара.:dance3:
    Мати невеликі для людини такого рангу гроші на рахунку, задекларовані - це нормально. Треба бачити декларації депутатів, які поза політичною діяльність нічого корисного не роблять.
     
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Він казав, що оцінуванням при продажі завжди займається міністерство фінансів, а хто був міністром фінансів при Януковичі - не Порошенко? Отож воно і є - "розслідуйте, тільки на самих себе не вийдіть".
    Оцінити можна дешевше, коли своя людина чи сам буде купувати ті землі військового призначення.
    Гриценко безумовно знає багато, і, коли наголошує, що Порошенко однозначно буде сидіти, то має рацію. І має величезний спротив.
    Молодець, Влащенко, що не побоялася вивести в ефір таке інтерв'ю.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Звідки такі дані?

    Кажу вперед - Гриценко Анатолій. ДОСЬЄ не авторитет.
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    І при цьому ніколи не займався бізнесом. Чесний....
     
  10. iso

    iso Well-Known Member

    Та я і не мав на увазі, що це результат його корупційної діяльності. Якби він справді робив те, що йому приписують - цифри були б принаймі в доларах, і метраж на порядок вищий. Просто уточнив цмфри, якщо можна вірити "Досьє". Але шансів в нього скоріш нема, ніж є. Бракує харизми + шалена кампанія проти нього. А ми на харизму "падкі":) Тому не здивуюся, якщо Юля викарабкається цього разу на сам Верх.
    Влащенко молодець? Так скромно про неї? :)
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    У програмі Vox Populi (27.11.18) сидить Іван Вінник, народний депутат України, голова ТСК по Гриценку

    Якщо уважно дивитися, то можна помітити - наскільки бпп бояться Гриценка і як стараються його очорнити :)



    View: https://youtu.be/sUOZAW_F7d0?t=1210
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ну як вже встиг.

    4 квартири у Києві - це вам не жарти, плюс будинок на Дніпрі на 350 м.кв. І партію утримувати нині не дешево - самі розумієте.

    А де джерело доходів???? Де???
     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ага, таки ви берете інфу з "Досьє" о_О

    Викрееееслюємо...
     
  14. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Змішались в кучу коні, люди) Раз про бездіяльність та розкрадання майна - то можна далі не читати. Такою жовтою пресою Порошенко має позбавитись конкурента?)) Та ніколи.
     
  15. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ставте не по 4, а по 10 питальних знаків.:))) А краще почитайте чим людина займалась. Квартира в нього одна - слухайте інтерв'ю Влащенко - - біля голосіївського лісу, інші - то квартири дорослих дітей.
    Коли знайдете кандидата в президенти з касирів супермаркету, то буде ідеально.
     
    Останнє редагування: 6 гру 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Нє, ви трішки помиляєтеся.
    Сьогодні молода жіночка, /чуть за 30, цілком адекватна, зовсім не порохоботка/, в реалі мені впевнено сказала, що Гриценко розпродав армію :)
     
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Пропаганда йде густа, по стопам Гебельса шурують. Тут он Мих що творить - хоч в очі йому... і як божа роса.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  18. iso

    iso Well-Known Member

    Silver bullet вірно підкреслила - в сім"ї. Та й перший чоловік Ю.Мостової був не останньою люжиною...
     
    Останнє редагування: 7 гру 2018
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ну це класика жанру: жінчине, тьощине, синове...
     
  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Що ви буровите? Квартира 38кв чи скільки там в сина - надзвичайне багатство в сімї"ї) в мого сина і то більша.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)