Анатолій Гриценко

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем NewsBot, 19 вер 2014.

  1. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    В Одесі щось страшне. Проти Труханова завели справу, але ж він при владі там досі? Чи я чогось не зрозуміла. Тільки-но поховали Гандзюк - і "знову здорово". Коли вже тих титушок запакують? Чи то свої хлопці?
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Труханов є партнером і членом бпп. Для нього військовий стан не писаний
     
  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    оце такі справи :sad: Мих там вже відмитився про "самонападєніє", що його самого характеризує як негідника.
    Як-будто таку туфту можна приховати!Навіть хто б дурний на таке наважився, це ж височенний ризик втратити рейтинг під нуль.
    А людей нізащо побито. :sad:
    БПП - взагалі низькоморальне зборище. Зібрано нашвидкоруч за катлєти.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ніфіга собі заявочка...
    Якщо СБУ промовчить і не подасть в суд на Гриценка - значить це правда.

    Анатолій Гриценко

    5 год ·
    Бандитський напад в Одесі організувала СБУ. Вияснив напевно. Ще залишилися чесні офіцери і в Службі. Кому підпорядкована СБУ? Президенту України.
     
    • Смішно Смішно x 1
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Мультик і пиар .. Подставной пААлковник ))

    [​IMG]
    UAINFO.ORG

    Главным "титушкой", напавшим на команду Гриценко в Одессе, оказался друг сына политика по Автомайдану
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ніфіга собі заявочка...
    Якщо СБУ промовчить і не подасть в суд на Гриценка - значить це правда.
     
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Главним "титушкой")) Ага, зараз всіх винних притягнуть до родичів Гриценка, що були на Майдані, а було там багато, тисячи тисяч....
    Я дуже рада, що Гриценко докопався до тварюк.
    В СБУ іноді таке служить, я і приклади маю, в них нема нічого: ні офіцерської честі, ні співчуття навіть до жінок-дітей, ні своєї гордісті - одні доляри в очах. Вони їх рюкзаками, бува, носять. Таке було на сході в 2014році. :sad:
    Зараз, може, частково змінилася ситуація, але далеко не повністю.
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Нема дураків. Про Толіка забули. Зробив собі піар. СБУ має підтримати його ж піар-акцію? Нехай собі сам жує смарклі, тихонько так. Нікому не цікаво.

    Ігорко_М не наговорюй на себе про долбойобів. То вже не цікаво навіть.:)))
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Анатолій Гриценко відповів на питання жителів Херсонщини у прямому ефірі

    View: https://youtu.be/sprc8-oYklY
     
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Потрапило на очі, запощу сюди...

    8 вересня 2016, 16:38

    У студії «Громадського радіо» — лідер політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.

    Однією з головних причин втрат української армії на початку війни на Донбасі була продаж зброї колишніми міністрами оборони України. Чи так це і що говорять про це самі екс-глави оборонного відомства?

    Ірина Сампан: Вам приписують найбільші розтрати.

    Анатолій Гриценко: Це брехня і підлість. Петро Порошенко використовує механізм прокуратури для того, щоб очорнити людей. Я йому це сказав, коли ми востаннє спілкувалися з ним особисто. Це було в жовтні 2014 року. Після того він не зупинився, а лише підтвердив те, що, насправді, він є аморальною, підлою, підступною людиною.

    Брехня перша: міністри оборони розпродавали зброю. Жоден міністр оборони за українським законодавством, яке діяло раніше і яке діє зараз, не мав і не має права продавати зброю. Крапка. Луценко бреше. Матіос бреше.

    Хто продає зброю? Для цього уряд утворює державні компанії, що знаходяться поза впливом міністра оборони. Зараз це «Укроборонпром», «Укрспецекспорт», «Укроборонсервіс» й інші компанії. Хто призначає керівників цих компаній? Президент своїм указом. Міністр оборони не має жодного відношення до цього. Яку зброю продають? Ту, яку Генштаб вважає надлишковою. Генштаб визначає, скільки зброї необхідно мати в бойовому складі, оперативних і стратегічних резервах, а яка зброя є непотрібною. Про всі свої пропозиції за підписом начальника Генштабу вони доповідають. Пропозиції вносяться у Кабмін, уряд їх затверджує і цю зброю, яка є непотрібною українській армії, компанії, які я назвав, продають.

    Як вони визначають ціну? Методика оцінки затверджена Кабміном. Ціну погоджує Міністерство економіки, а не Міноборони. Куди йдуть гроші від продажу? В державний бюджет, а не в бюджет Міноборони. Хто приймає рішення з приводу продажу? Для цього при Раді нацбезпеки і оборони утворено спеціальну комісію, яку очолює перший заступник секретаря РНБО. До речі, в той період, про який ви говорите, першим заступником секретаря РНБО був Порошенко. Таким чином, міністр оборони не має права продавати зброю і ніколи цим не займався.

    Друга брехня: здача Донбасу і Криму відбулась через те, що у нас не вистачало техніки. Зараз в Україні близько 3000 танків. Для порівняння, а армії Німеччини всього 300 танків. Тієї техніки, яка в нас є зараз, достатньо з головою, щоб захистити країну і чинити опір Росії.

    В січні цього року я пішов у Генпрокуратуру і дав свідчення про злочини щодо 11 вищих посадових осіб. Це вищі посадові особи в погонах і без погонів, які перебувають на Грушевського, Різницького і Банковій на той момент і зараз, включаючи Порошенка.

    ....
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Що можна сказати? Людина діє, а не тільки критикує. Далі буде!
    Дуже хочу, щоб він пройшов.
     
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Анатолій Гриценко оновив свій статус.
    1 год ·
    Вони молодці!

    Могилянка. Заліком завершив курс «Національна безпека України: європейський контекст» з групою магістрів-політологів. Класні хлопці й дівчата. Допитливі, з драйвом, мислять критично, небайдужі, зацікавлені. Напевно, це найсильніша група, порівняно з попередніми, середній бал 90 із 100 - молодці! На письмовий залік я зазвичай формулюю певний загрозливий сценарій, і завдання студентів - у ролі Секретаря РНБО підготувати проект рішення Президента, фактично, план дій для попередження вказаної загрози. Студенти були вражені: запропонований мною як умовний сценарій (додам від себе, на жаль) був за тиждень реалізований і зараз він розгортається на наших з Вами очах. Я теж був вражений (і вражений приємно) тим, що запропоновані окремими студентами плани дій виявилися більш глибоко продуманими ніж те, що зараз робить чинна влада. Значить, недарма вчилися і недарма вчили)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Анатолій Гриценко
    15 год ·
    Чим займається Верховний Головнокомандувач? Показує нам карти і схеми нових угруповань військ агресора. Попереджає нас про загрозу широкого наступу ворога. Ввів воєнний стан. Оголосив повну бойову готовність армії й усіх силовиків. Насправді, цього не зроблено, легко перевірити. Чим сам він займається? Дає старт новій електричці. Читає студентам лекцію. Виступає на ток-шоу... А мав би не піаритися, а займатися своїми прямими обов’язками. Генерувати не страх і залякування - спокій і впевненість. Ставити військовому керівництву конкретні завдання і контролювати їх виконання. Щоб країна і люди відчували себе в спокої й безпеці. І щоб не відчували фальшивості, гібридності президентських рішень і зусиль. Тоді й лише тоді - будуть довіра і підтримка.
     
  15. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

     
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    [​IMG][​IMG]
    @VasMT, ви в своєму дописі зробили так, ніби це моя цитата. Або дайте посилання на пост, де я таке сказав, або зверніться до @MARTINI, хай він за вами прибере. Або я зроблю висновки ;)
     
  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Це сталось випадково. Це я поставив питання і я хочу почути відповідь від апологетів Гриценка...
     
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Апологе́т (грец. απολογεομαι — захищаю) — запальний прихильник якоїсь ідеї, напряму, вчення

    Я так розумію /може і помиляюся/, що на форумі є тільки один апологет, але він категорично проти Гриценка :)))
     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Дивлюся HARD з Влащенко.

    Гриценко молодець - говорить зрозуміло, конкретно і все розкладує по поличках :good:
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)