Анатолій Гриценко

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем NewsBot, 19 вер 2014.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А Гриценко хвалиться Мостовою в Гордона ще більше, ніж Порошенко хвалився Мариною в Ахмєтова :)



    Анатолій Гриценко

    2 год ·
    Тим, хто любить читати.

    [​IMG]


    &

    [​IMG]
     
  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    А мені Мостова в інтерв'ю сподобалася. Я третю частину не слухала, бо це дуже довго та і пішло про кохання, а друга частина стала відкриттям.
    Та і Марина Порошенко непогана. Вона народила і виховала 4 дітей, в неї не вихолені руки (роздивилась, коли вона деревця садила). Жінка як жінка, освічена, стильна, хоч за першу леді не стидно.
     
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Жінки всі хороші.
    Юлі Тимошенко тоже нічо не бракує. Навіть Ірка Луценко деколи досить нічо виглядає...
     
  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    та про останню краще не треба к ночі)
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Анатолій Гриценко

    3 год ·
    Влада імпотентна, професійно і морально.

    Рівненщина. Дві сотні «бурштинників» у балаклавах побили три поліцейські машини, принижували поліцейських, які здійснювали там патрулювання. Таке в принципі не можливе в державі, яка сама не «кришує» і не «заробляє» на найвищому рівні. У якій поліція є дійсно поліцією, а влада - є владою, яка працює для людей, за законом, яку люди поважають, а бандити бояться. Нинішня влада імпотентна. В усіх проявах. І в професійному, і в моральному насамперед. Вона вже втратила легітимність і навіть спроможність виконувати елементарні, базові функції. Відновлювати мораль і спроможність доведеться вже новій владі.

    Джерело: https://www.pravda.com.ua/news/2018/10/18/7195529/


    ЗІ

    А тоті поліцаї самі винні, шо нє? ;)
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    [​IMG]


    Анатолій Гриценко

    Щойно ·
    По прильоту з відрядження провів у штабі важливу зустріч з екологами. Уточнили завдання по завершенню розробки екологічного розділу до Плану дій нашої команди. Координуватиме цю роботу Єгор Фірсов. Дякую усім науковцям і практикам, які приїхали з різних регіонів країни, аби спільно з нашою командою реалізувати давно наболілі й вистраждані ідеї й новітні підходи до захисту довкілля. Фактично, захисту життя і здоров’я наших громадян.
     
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Гриценко: по базових функціях, держава вже розвалена. "Великий вечір" 19.10.18


    View: https://youtu.be/DTthrFzZiHw
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Лідер партії "Громадянська позиція" і кандидат у президенти Анатолій Гриценко заявив, що позафракційний народний депутат Віктор Балога не стане начальником його виборчого штабу.

    Про це він розповів в ефірі програми "Великий вечір" на телеканалі NewsOne у відповідь на питання телеглядача, якого хвилювали останні звістки про те, що нардеп може очолити кампанію.

    "Якщо людей хвилює, чи буде Віктор Балога начальником штабу - ні. Але як із людиною, як із депутатом... Я бачив, як він пройшов Майдан, я бачив, як він допомагає 128-й та іншим бригадам - зі знаком "плюс", - сказав Гриценко.

    За словами кандидата, якщо потрібна буде порада у виборчій кампанії, він звернеться до Балоги, оскільки той є людиною досвідченою в таких справах.

    "Ми будемо спілкуватися, ясна річ. У нас є хороші товариські стосунки. Співпрацювати будемо", - наголосив Гриценко.
     
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Анатолій Гриценко

    4 год ·
    Цікавим було спілкування зі студентами й викладачами в Житомирі. Нова для них тема: Ключові загрози національній безпеці України і шляхи їх локалізації. Вислухали зацікавлено. Потім закидали питаннями, до того ж цікавими, дорослими. Активні, небайдужі, очі горять. Ковток свіжого повітря. З такою молоддю можемо сміливо йти вперед!

    [​IMG]
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Анатолій Гриценко

    28 хв. ·
    Ми не допустимо, щоб олігархи перекочували в аграрний сектор.

    Чергова зустріч з підприємцями в регіонах. Сьогодні це був Хмельницький. Моя позиція чітка: рівні умови для підприємництва та рішуча протидія будь-якій монополії.

    Коли ми говоримо про деолігархізацію, то не можемо допустити, щоб нинішній олігархат (у сфері газу, нафти, енергетики чи вугілля) поміняв профіль та з’явилися такі самі олігархи в аграрному секторі. Механізм протидії цьому наступний:

    Перше – це Антимонопольний комітет, який в економічній сфері, руйнації монополій має стати потужнішим, ніж Генпрокуратура в сфері правоохоронній. З ретельною перевіркою монополістів до кінцевого власника-бенефіціара, щоб не допускати прихованої концентрації в одних руках впливу на той чи інший сектор.

    Друге – державна бюджетга підтримка буде переорієнтована від і без того прибуткових крупних холдингів - до середніх і малих аграрних підприємств, які продукують додану вартість, до того ж з високою часткою людської праці.

    Третє – повна прозорість в оренді землі, в обігу сільськогосподарської продукції, руйнація монополій на транспортних магістралях, зокрема в залізниці, на перевалочних пунктах, аби виробник не був обмежений у доставці й реалізації своєї продукції.

    Ці та інші важливі принципи ми заклали в спільний план дій, який завтра в Києві обговоримо з Украінською Радою Бізнесу. Плануємо підписати документ, що базуватиметься на десяти ключових принципах - і спільно його реалізуємо. Подробиці вже завтра. Працюємо!
     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Анатолій Гриценко

    4 год ·
    Тільки тоді, коли всі підприємці мають можливість працювати в рівних умовах – без монополій, без диктату з боку влади, яка повинна і буде працювати чесно, – тільки тоді у нас буде потужна економіка, потужна держава.
    І тоді ми зможемо вирішувати всі інші питання, які зараз турбують десятки мільйонів наших громадян.
    Тільки так – взаємною, чесною співпрацею!

    View: https://www.facebook.com/100003313481489/videos/1887908754662889/
     
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Анатолій Гриценко

    14 год ·
    Логіка тваринного страху.

    1 листопада чотири соціологічні служби повідомили: у другому турі Анатолій Гриценко перемагає усіх кандидатів. І почалося... Мережею пішла нова хвиля проплачених фейків, у виконанні цибульків та інших порохоботів: «Рейтинг Гриценка катастрофічно обвалився»... На 112 каналі Медведчука-Порошенка вже крутять анонс на завтрашню трансляцію нашвидкоруч зліпленого фейкового фільму «про злочини Гриценка»... Логіка відсутня, когнітивний дисонанс: якби рейтинг дійсно «катастрофічно обвалився», то навіщо тоді їм мене мочити, не помічали би взагалі, як не помічають два десятки інших кандидатів? Насправді бояться! Від корита мародерського бути відлученими бояться. І під суд піти бояться. Знають, що поміж собою вони «по понятіям» домовляться, а от зі мною ні. За рахунок людей - ні, не домовляться! Їхній тваринний страх свідчить про одне: ми з Вами йдемо вірним шляхом і ми змусимо їх жити чесно!

    зі

    До речі, Гриценко запросив на посаду аступника керівника виборчого штабу з організаційних питань славнозвісного Олега Канівця. Він же поки що виконує обов"язки керівника цього штабу.

    Канівець повернувся у команду «волюнтаристського» Гриценка
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Анатолій Гриценко

    4 год ·
    Відставка Юрія Луценка - правильний крок, це публічна фіксація політичної відповідальності. За неефективність правоохоронної системи, яка неспроможна гарантувати безпеку громадянам і притягнення до відповідальності тих, хто на неї посягає.

    P.S. Я вказав на відставку генпрокурора як правильний крок у цій ситуації - не на її фейкову PR-імітацію у виконанні президентської команди. Ігрищами навколо тіпа відставки влада ще більше провокує недовіру і гнів людей.
     
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Анатолій Гриценко

    2 год ·


    Ми їх зупинимо!

    112й канал Порошенка-Медведчука відповість перед Законом. За поширення в ефірі завідомо недостовірної, брехливої інформації про мене. Перший крок уже зроблено: сьогодні мій адвокат Олександр Качура вручив менеджеру каналу, особисто і під розпис, відповідну заяву. З вимогою публічного спростування неправдивої інформації й надання каналом відповідних можливостей для мене в ефірі. Поки в досудовому порядку. Поки. Так само перед Законом відповідатимуть за поширення брехні конкретні депутати фракції БПП, члени отієї ТСК, утвореної за вказівкою гаранта з метою моєї дискредитації. Я свідомий того, що на нинішні суди він впливає. Сподіваюся, не на всі й не повністю. І знаю, що термін цього «впливу» збігає. Тож і надалі безсоромно й безкарно брехати їм не вдасться - ми їх зупинимо!
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Анатолій Гриценко
    1 год ·
    Два мільярди Януковича тихенько вивели з його банку, країна їх уже втратила. В період Порошенка. Більше того - через банк Порошенка, який заробив на цій оборудці 20 мільйонів. Гроші отримували і виводили готівкою, по 20 мільйонів, по 80 мільйонів... Влада це бачила - і не зупинила. Бо Порошенко & Co не просто «в темі», а як довело журналістське розслідування - ще й «в долі». І після цього він нам з бордів розказуватиме про Державу, про Армію, про Віру?!

    Прочитайте матеріали розслідування:
    https://www.radiosvoboda.org/a/schemes/29590138.html
     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Анатолій Гриценко
    6 год ·
    Про Медведчука, Медузу Горгону, яка перетворює все живе на мертвий камінь. В потоках спільно з Президентом. В чому конфлікт виборів насправді і який інший, штучний, конфлікт влада нав’язує, розділяючи країну навпіл, поширюючи сюди дух Росії й ОРДЛО. І як нам з Вами з тим боротися.

    View: https://www.facebook.com/100003313481489/videos/1901572106629887/
     
  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Гриценка бояться. Чула навіть як хтось про трійки ревтрибунала згадував) Так і треба - хай бояться, хай знають, що за все треба платити по рахункам. І будуть платити, це не Порошенко.
     
    • Смішно Смішно x 2
а де твій аватар? :)