Анатолій Гриценко

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем NewsBot, 19 вер 2014.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    І то ше не кінець :)
    Бо наші бариги не хочуть зробити так, як роблять нормальні урядовці в інших країнах. Наші БПП хочуть зробити кожний закон і кожну постанову із вигодою для себе.

    Во, Барига знову шось хоче переробляти в тому е-декларуванні.
    Він добавиться, що Держдеп копне його в плечі і навіть не буде чекати 2019 року :)
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    100%

    Матіос: Військова прокуратура розслідує масштабні махінації з відчуження майна #Міноборони @DefenceU в 2005-2009… Матіос: Військова прокуратура розслідує масштабні махінації з відчуження майна Міноборони в 2005-2009 роках [​IMG]

    [​IMG]
    Матіос: Військова прокуратура розслідує масштабні махінації з відчуження майна Міноборони в 2005-2009 роках

    5.UA|ВІД 5 КАНАЛ
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Цікаво, чим відповість полковник?
     
  4. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Мені цікаво інше: хто там наступний, щоб відвести увагу і прикрити рота, бо дуже розпатякались? Мабуть, зловживання Тимошенко в 2008 році? Бо була б людина, а стаття знайдеться, це ж справа така.
    Порошенка зараз люди дуже не люблять. Гройсман - його відображення, його теж. И мовчати не будуть, хай там що.

    Але Гриценко буде важко - він не накрав мільйонів, щоб одкараскатись від неправедного слідства та суда.
    Бо коли б накрав на розпродажі військового майна, то був би і в парламенті, а можливо і де вище.
     
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    У БПП барижна натура - він переслідує всіх, хто становить загрозу для нього як президента.
     
  6. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Главное, настолько наглядно, до рыгачки.
    Что за паскудство?Больше некем заняться?
    Что там с бриллиантовыми прокурорами происходит? А то "колядник" уже собрался в свой кабинет.Может, и эти чисты как слеза?
    А, может, вышки Бойко вспомнить? Или откуда у г-на Вилкула такое состояние?
    Ганьба!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Скандал! Чорновол обвинила Гриценко в коррупции на 100 млн долларов!

    View: https://youtu.be/2PFYl1YyAJg



    Реакція Гриценка
    [​IMG]
    Анатолій Гриценко
    1 год. ·
    Банкова нервує. Чергова істерика порохоботів.

    Напевно недарма ми вступили в переговори про об'єднання. Банкова занервувала, "фронтовики" теж. Знають, що я дав прокуратурі покази про злочини, скоєні Порошенком, Яценюком, Турчиновим & Со, покази незаперечні, за якими до 15 тюрми. І оголосив про це публічно, щоб слідство ГПУ знало, що суспільству про їхні злочини і про мої покази відомо. Ясна річ, кум-генпрокурор суду не допустить, прикриє. Але ж Порошенко не вічний на Банковій і наступним генпрокурором буде не кум. Що робити? Нічого кращого не придумали, як запустили нову брудну/брехливу кампанію про "корупціонера Гриценка". Матіоси, винники, чорноволи, пашинські аж із шкіри вилазять. Вони лякають мене НАБУ) Та не злякаєте! Я то знаю, що жодного закону не порушив, жодних збитків державі не завдав і жодних не те що "100 мільйонів доларів", навіть 100 копійок державних собі не прихопив. Знає це добре і Генпрокуратура, яка при всіх (!) генпрокурорах за останні 10+ років під лупою перевіряла кожне (!) моє рішення. Тож уперед до НАБУ, чи ще куди-завгодно! Нехай і там дізнаються, що договір по згаданому військовому містечку було підписано іншим міністром оборони, задовго до мого призначення. І єдине що зміг зробити Гриценко-міністр (відверто скажу, не маючи на те законних підстав) - це змусив койкого за тим старим договором доплатити! Не багато, не мало - понад 25 мільйонів гривень! І не собі в кишеню - на купівлю квартир офіцерам! Укладенням додаткової угоди, в добровільно-примусовому порядку. І прокурорам, і порохоботам це відомо. Але бруд з екранів ллється. Значить, їхні рейтинги падають, а наші ростуть, інакше б так не нервували. Значить, ми вірною дорогою йдемо!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. tea man

    tea man 茶人

    Кінчені, огидні, брехливі бариги! Саакашвілі і Гриценко їх додавлять, як мерзенних гадів. В цьому сумніву немає.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  9. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Дай, Боже. Що Гриценко - чесний офіцер - у мене сумніву не має.
    Але як голосує наш електорат - це ще та пісня...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    На цензорі активне обговорення статті Чорновіл про Гриценка. Коменти - блиск! Яка ж вона дурепа, в неї якийсь безупинний танець на граблях! Ось один з каментів:

    Знову ж таки Тетяно, вже говорив Вам неодноразово, не потрібно маніпулювати фактами...
    Ваша агресія, та інформація у Вашій статті направлена виключно на Гриценка, але чому, чому не на Буряків та інших що з ними?
    Перегляньте кілька разів "Наші гроші"...
    Як Ви пишете, підстава для підписання дозволу була одна - земля приглянулася братам Бурякам... Ви вважаєте, це адекватне пояснення?
    Тоді чому Ви не зазначаєте, що ця територія мала б увійти до складу Національного природного парку «Голосіївський». Проект указу було погоджено ще в 90-х, однак підписав указ Президент Віктор Ющенко лише в серпні 2007 р.
    А так само не розповідаєте, та і в самій передачі це незрозуміло, як це підриємство приватизувало земельну ділянку, коли приватизувало, хто надав дозвіл на приватизацію, адже як я зрозумів з передачі "наші гроші" підприємство купило якесь приміщення , там у військовому містечку, тоді до чого тут приватизація? Так само дайте відповіді впершу чергу собі, чому і як саме, чому саме долю цієї земельної ділянки вирішувало не Міністерство оборони, а Київська міська рада, яка дала згоду на оренду згаданим підприємством всієї земельної ділянки, чому Рада дала згоду на дріблення цієї земельної ділянки, чому орендна плата не платилась і т.п.

    А то як в прислів"ї виходить: "Почув дзвін та не знаю де він", якщо Ви так щиро хочете розібратись, то спочатку розберіться, отримайте висновки, результати, відповіді тощо, а потім вже починайте базікати та когось звинувачувати... А то виходить абсурд! Як бабки на базарі, але їм же ж можна!
    А ще додам те що бачу... навіть запитати хочу, але не буду...
    Як бачу Гриценко чи Вам чи Вашим колєгам чимось "насолив", тому що у Вас на нього така реакція, така агресія, що мені здається що він когось майже вбив, а Ви були свідком... В нього була проста відповідь, де в його коментарях "вашої дивної статті" була образа Вам? Щось не побачив...

    Ось напишу послідовно, щоб Ви дали відповідь в першу чергу собі розібравшись:
    Ви говорите, що Гриценко підписав договір... Чому ж Ви не показуєте сам договір, чи він кудись зник?
    1) З передачі та Вашої статті вбачається лише те, що Гриценко видав наказ в 2005 році на передачу містечка Кримській військовій частині... Наказ це не Договір!
    2) В 2006 році, а саме 28 квітня 2006 року Міністр Гриценко видав дозвіл Кримській військовій частині на реалізацію вказаного нерухомого майна. Чому Ви не показуєте сам дозвіл виданий ним, і знову ж питання, а де Договір підписаний Гриценком?
    3) У статті своїй Ви говорите про 24 га, а по документах 20 га... Де ще 4га взяли?
    4) У своїй попередній статті щодо цієї земельної ділянки Ви подаєте ссилки на передачу та на рішення з Єдиного реєстру судових рішень і от що... там є цікаві речі і питання до вас по ним))
    - в ссилці на передачу, а саме в статті яка відкривається, є досить цікавий документ, а саме витяг з реєстру прав власності, в якому Вам "на горе" зазначено про договір купівлі-продажу від 24 травня 2006 року(тобто виходить, що це ж підприємство купило у когось цю земельну ділянку), а де цей Договір та ким він був підписаний, та в кого купило ТОВ "Оста Плюс" земельну ділянку і коли? Тому що відповідно до цього документу воно стало власником земельної ділянки по Договру купівлі-продажу 1 серпня 2007 року чи в цей день проводились якісь нотаріальні дії щодо цієї земельної ділянки... Ще питання, а чому подано не весь документ - не весь витяг, а його обрізано?
    =======
    Тетяно думайте перед тим як ляпати язиком...Ви вже не бабка на базарі, а державний діяч... Думайте! Не кидайтесь як голодний на сало... Мозок людині даний для того щоб думати, а не тільки щоб керувати язиком!
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Чорновол на Майдані виглядала реальною активісткою, якій боліла доля України. Суцільний позитив.

    Потім її впіймали на кнопкодавстві. Мене цей факт зачепив, але не дуже і вразив.

    Але мене шокувала її поведінка і відповідь журналісту на закид про кнопкодавство.
    Не пам"ятаю дослівно, що вона сказала, але точно пам"ятаю, як вона це сказала. В голосі зверхність і пиха, а суть відповіді - тіпа, "пішли ви тепер всі на...й, ми прийшли до влади і будемо правити бал так, як вважаємо за потрібне".

    Відтоді я поставив Тетяну Чорновол до бидла.

    зі

    Фрагмент 16+
    «Донбас годує Україну!» | ЧОРНОВОЛ

    View: https://youtu.be/lC1BDc7Wjfs
     
    Останнє редагування: 8 кві 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    У нас проблема політичної еліти:

    У ВР потрапляють всяка шваль, без освіти, без розуму, без мудрості, з довідкою про психічні відхилення, з підробленими документами, наркозалежні, гоміки.... кого тільки нема. І Ми їх мусимо слухати, а вони ніби як приймають закони для нас.
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А ті, що беруть інтервю у Чорновол кращі?



    Скрипін про hromadske.tv: готовий віддати гроші, але не доменне ім'я
    • 19 січня 2016

    [​IMG]Копирайт изображенияUNIAN
    На hromadske.tv стався скандал. Журналісти у соцмережах звинуватили одного з засновників медіа Романа Скрипіна у привласненні коштів і намірах створити свій проект.

    Наглядова рада ГО "Громадського телебачення" опублікувала список вимог до пана Скрипіна - передати права на доменне ім’я hromadske.tv, звітувати про використання і повернути благодійні кошти, які надходили для hromadske.tv на рахунок PayPal.

    Пан Скрипін в коментарі ВВС Україна сказав, що заява Ради "виглядає, як недовіра і шантаж" і запевнив, що готовий повернути кошти, але не доменне ім’я.

    "Загроза для довіри глядачів"
    "Маємо серйозний зашквар у себе на Громадському. Роман Скрипін привласнив частину коштів і збирається створювати свій проект", - написав у Facebook журналіст Дмитро Гнап.

    За словами його колеги Богдана Кутєпова, мова може йти про суму близько 150 тис. євро з PayPal та $38 тис. YouTube.

    Він написав, що пан Скрипін "крадькома від усіх вивів де-факто гроші Громадського на власний рахунок за кордоном... потім так само тихцем від усіх... зняв гроші", а за тиждень у Facebook з'явилася заява про створення "Громадське. Київ".

    "Фактично, за гроші, які належать ГО "Громадське телебачення" може бути профінансований проект, який не підзвітний ГО ні як його структурний підрозділ, ні як третя сторона", - йдеться в заяві Наглядової Ради.

    У Раді кажуть, що Роман Скрипін одноосібно контролює доменне ім’я hromadske.tv, рахунок PayPal, на який надходили пожертви і кошти, отримані за використання контенту на YouTube і "такий стан речей створює загрозу як для довіри глядачів і благочинців, так і для фінансової сталості".

    Рада скерувала пану Скрипіну письмові вимоги передати права на доменне ім’я і повернути кошти, але він їх не виконав.
     
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Та тоті журналісти всі одинакові - люблять смажене :)

    Але ж ми цікавимося не журналістами, а їхніми гостями, шо нє? ;)
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    • Подобається Подобається x 1
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко про переговори щодо об'єднання демократичних сил, довіру до парламентаризму та політиків, дострокові вибори та оптимальну виборчу систему, про авторитарний режим управління країною, та першочергові реформи, про децентралізацію, власний проект закону про адміністративний устрій України, ринок землі та кредити від МВФ, про війну, АТО, волонтерство, дідівщину, контрактну армію та інші актуальні питання.

    View: https://youtu.be/QCvFfauhn2U
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    ого, оце балабол.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Коли є шо сказати розумному політику, тим більш людині воєнній - хай каже. Навіть у Ляшка со "скотиняками" є своя аудиторія.
    Порошенко теж за словом в карман не лізе. Інколи можна послухати його, а інколи викликає таку відразу, як і любе недоречне акторство. Коли чоловік плеще ручками, хай мене Бог простить....
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Він - Толя - вже все сказав. Як словами, так і ділами. Прочитана книга. Надієтесь на щось нове?
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ні. Я, як піонер, надіюся тільки на Порошенка.
    Про які діла Толіни ви кажете не маю понятія, бо то ви ж з ним гусей пасли.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)