Анатолій Гриценко

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем NewsBot, 19 вер 2014.

  1. Leopold

    Leopold Well-Known Member

    Є адекватні українці, а є такі, які шукають собі гуру, який вирішить усі їх проблеми: Тимошенко, Гриценко, Саакашвілі та решта популістів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А адекватні кого собі шукають /бажано також пофамільно/?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Адекватні надіються на Бога і на себе і головне, розуміють, хто шкодить Україні, а хто працює на Україну, розуміючи нелегкі часи, які зараз є.
    Неадекватні шукають козла відпущення через півроку після виборів з запитанням: ачо я погано живу??? Причому, самі ж його вибирали. Але думали, що він прийде і кожному даватиме шодня по $100, а вони самі нічого не робитимуть. Єдине, що радує, що неадекватні революції не зроблять, максимум - це істерика.
     
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Критиканам варто читати і дивитися виступи тих, кого вони критикують.
    Повторюю, Гриценко практично завжди дає відповіді на проблемні питання

    Анатолій Гриценко
    13 год ·
    Вони мене не зупинять!

    Відчайдушно, безбашенно, масштабно, не шкодуючи шалених коштів - Вони працюють) Не збирався писати цей пост, врешті вирішив: напишу, з однією лише метою - Вас заспокоїти і надихнути правдою.

    Бо отримую щодня десятки-сотні стривожених повідомлень: пане Анатолію, в усіх областях розгорнута нова, чергова хвиля з Вашої дискредитації, місцеві газети вже залиті фейками і брудом, місцевим каналам теж вказано зарезервувати час для "відео про Гриценка", цього разу про "розпродаж землі в Кончі-Заспі", його от-от "допишуть" і одразу заллють в усі ефіри, треба давати якісь пояснення!

    Даю. Вам насамперед. Бо Вони знають, що все це брехня.

    Перше - військова частина Повітряних Сил, що базувалася в районі Кончі-Заспи, була розформована ДО приходу нашої команди в Міноборони. Тобто, до прийняття цього рішення ми не мали жодного відношення.

    Друге - договір на спільну забудову з приватною компанією на цій території було укладено так само ДО мого призначення міністром, ще у 2004 році. Тобто, не я був ініціатором там будівництва і не я укладав договори.

    Третє - коли у 2005-му в Міноборони прийшла наша команда, родини військових, які ще продовжували тимчасово і в непридатних умовах проживати на території кинутої військової частини, блокували дорогу, протестували, писали гнівні листи Президенту Юшенку, прем'єр-міністру Тимошенко, а ті, у свою чергу, письмово вимагали від мене, міністра оборони, знайти якесь рішення, щоб заспокоїти і розселити родини військових.

    Четверте - наша команда знайшла рішення, законне, ефективне, вигідне для військових і держави. Так, визнаю, довелося натиснути на ту приватну компанію, змусити підписати додаткову угоду, змусити заплатити армії більше, ніж передбачав договір, укладений ДО нас, змусити надати військовим житло у Києві, а не у Василькові чи Кагарлику. Результат - за кинуті на території колишньої частини старі будівлі наші військові ДОДАТКОВО отримали 76 (сімдесят шість) квартир!

    П'яте - питання "землі", тим більше її "продажу", про що поширюються проплачені фейки, то взагалі компетенція місцевої влади, тобто за межами повноважень Міноборони, юристи це добре знають.

    Шосте - Порошенко не перший, хто мріє закрити мені рота, до нього команду "фас" прокурорам давали Янукович і Ющенко. Результат, і він добре відомий Порошенку, Луценку, Матіосу - кілька рішень судів вищих інстанцій, які набрали законної сили, які є обов'язковими до виконання, і які чітко стверджують, що всі дії Міноборони в межах законних повноважень і були законними. Крапка. (Щодо дальших рішень Київської міської влади по розпорядженню тією ділянкою, по виведенню її з Лісового фонду, суд висловлював певні застереження, але то вже інша, за межами Міноборони історія, і наша команда до того жодного стосунку не має.)

    Наостанок - нам з Вами усім раджу набратися сил і витримки, бо це лише початок. Вони бояться правди і прозорості як вогню. Вони думають, що брудом і фейками вони мене залякають, дискредитують і зупинять. Не зупинять!





    Анатолій Гриценко
    8 год ·
    Дякую Вам за ефір. Ваші питання стають усе цікавішими, глибшими й масштабнішими. Доброго усім вечора!

    View: https://youtu.be/o-3N3Ujyxxc
     
    Останнє редагування: 7 сер 2018
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. iso

    iso Well-Known Member

    Давати відповіді на проблемні питання і вирішувати проблеми - це дві великі різниці:sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Юля теж майже законно газ підписала по 450 баксів з москалями. Тут питання не лише в законності. Бо закон можна використати і для розвалу країни.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Нє-нє, і обєднайся з Добродомовим. Вважай, що ми всі лохи...:)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Leopold

    Leopold Well-Known Member

    :crazy: Найкращий агрумент - балаканина професійного політика? Цей балакун балакати вміє, це ж не мішки тягати. З такими аргументами можна і Януковича тут процитувати. :))) А можна ще Ляшка сюди покликати, отой вже говорити уміє! :)))

    Гриценко:
    • військовий, який не брав і не бере участі у війні з кацапами, бо йому не дають
    • керівник війського відомства, в якому були крадіжки у особливо великих обсягах, але він нічого не знав і вдіяти не міг
    • нічого не зробив на посаді керівника, бо час такий був
    Підтримка Гриценка у 2014 році:

    [​IMG]

    Що він зробив за ці 4 роки? Давав інтерв’ю! :)))
     
  9. iso

    iso Well-Known Member

    Це Ви правильно сказали, що не мішки тягати.
    Так які конкретні доведені злочини Гриценка?
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Leopold, ви чомусь не відповіли на допис #582 :scratch_one-s_head:
    Там конкретне питання хоче конкретної відповіді ;)
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    За час перебування на посадах яких проблем не вирішив Гриценко?
     
  12. iso

    iso Well-Known Member

    Питання на питання;) А які вирішив?
     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ви таки жид... :)))
     
  14. Leopold

    Leopold Well-Known Member

    Якщо на заводі крадуть 2 роки, чи потрібно доводити провину директора?! о_О
     
  15. iso

    iso Well-Known Member

     
    • Смішно Смішно x 1
  16. iso

    iso Well-Known Member

    Звичайно. Бо в нас привикли за принципом "А тепер ребе хай доводить, що в нього дочки нема"
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Якщо говорити про розвиток армії, то він чоботи замінив на берці. :)))
    За 4 роки він щось модернізував в армії? Не чув. Зміцнив міць армії? Не чув.

    А от продав найбільше військової техніки. Афери з землею....
     
  18. iso

    iso Well-Known Member

    Миху. Я не симпатик Гриценка. але "истина дороже".
    Якщо таке мало місце - де судові справи? Докази винуватості? Знакове те, що всі ці звинувачення розпалюють перед виборами, а після виборів всі його "злочинги" стають нецікавими. Не думали, що щось тут не так.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  19. Leopold

    Leopold Well-Known Member

    "Ось фабрики, заводи, пароходи! А це не доказ! Доказ це щось геть інше!" Ще люблять "Звідки у тебе дорога іномарка? Звідки будинок і кавалок лісу? Не рахуйте чужі гроші!"

    Звичайно, у нас брехуни-політики звикли жити за принципом -- я вкрав, але ти доведи. Так часто це повторюють, що посполиті почали підспівувати. Чи може Ви політик? :)

    Яка ще "истина"? Керівник відомства не знає, що у нього відбувається? Або він бере у тому участь, або він нездара. Можете самостійно зробити для себе вибір.
     
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Анатолій Гриценко
    1 год ·
    Як я й попереджав Вас два дні тому, вже Порошенко «записав» нове брехливо-фейкове «кіно», і зараз вже розносять за його командою для розміщення по всім регіональним телеканалам. Пропонують потроєну похвилинну оплату, грошей не шкодують - напевно не власним трудом зароблені. Дякую чесним каналам, їхнім чесним власникам і менеджерам-журналістам, які відмовляють. Для яких честь і професійна репутація важливіші грошей і присідань перед гарантом-олігархом і його «смотрящімі».

    «Кіно» -
    View: https://youtu.be/KxelQPOdRnQ
     
а де твій аватар? :)