Анатолій Гриценко

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем NewsBot, 19 вер 2014.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А ще всі люди браття, від Адама і Єви нє?
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Гость студии NEWSONE в программе "Большой вечер" с Тиграном Мартиросяном – Гриценко Анатолий, министр обороны Украины 2005-2007 годов.
    Обсуждаемые темы:
    – новый состав ЦИК;
    – уровень свободы слова в Украине;
    – вступление Украины в НАТО.

    View: https://youtu.be/6r3h_NvtzYE
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    НЕВЖЕ правда????????


    Гриценко-молодший здав ФСБ-шникам Сенцова і Кольченко
    [​IMG]Син екс-міністра оборони і депутат Київради Олексій Гриценко «допоміг» російським спецслужбам в 2014 році незаконно затримати Олега Сенцова і Олександра Кольченко. Про це повідомив відомий блогер Микола Васильківський. За його інформацією, в той час як вся увага була пильно прикута до «вибитим» свідченням екс-полоненого Кремля Геннадія Афанасьєва, Гриценко-молодший незаслужено залишився за кадром в цій історії.


    Давайте згадаємо всю хронологію подій, які до сьогоднішнього дня залишалися засекреченими.

    Як відомо, Олексій Гриценко приїхав до Криму разом з друзями з Автомайдану в березні 2014 го. Активісти тоді займалися розвезенням продовольства, ліків і генераторів по військовим частинам півострова.

    У Сімферополі Автомайданівці раптово почали переслідувати «невідомі люди», після чого захопили українців в полон. Там, за словами сина екс-міністра, йому довелося пройти всі кола пекла ФСБ. Гриценко нібито жорстоко били, постійно допитували і випробовували на міцність його психіку. Однак, як не дивно, через вісім днів російські окупанти відпустили полонених. А на яких підставах, історія замовчує. Сам Гриценко на цю тему нічого говорити не хоче.

    При цьому в інтерв'ю він розповів, що Олег Сенцов допомагав Автомайданівці, коли їх хотіли затримати в Криму. «Він намагався зупинити машини, які нас переслідували. Уже тоді ризикував своїм життям, щоб допомогти », - розповів Гриценко.

    А тепер цікава арифметика: чому незаконно засуджений український кінорежисер Сенцов відбуває 20-річний термін в колонії суворого режиму РФ, а Олексій Гриценко відбувся лише тижневим полоном.

    І найголовніше питання, якою ціною син Анатолія Гриценка домігся такого швидкого звільнення.

    За інформацією блогера, Олексій Гриценко здав ФСБ всіх активістів, які боролися з російською окупацією півострова. Серед них, звичайно, був і Сенцов. За допомогою сина колишнього міністра оборони росіяни встановили стеження, а потім і затримали українського кінорежисера.

    Варто звернути увагу і на не менше дивну поведінку Анатолія Гриценка. Він запевняє, що поки не знає, хто і як визволив з полону його сина. Погодьтеся, дуже дивна ситуація: вашого сина тиждень катують і допитують, потім раптово його хтось звільняє з полону, а ви навіть не хочете подякувати людини за порятунок життя своєї дитини. І ще більш дивним це здається, якщо враховувати, що батько Олексія є колишнім міністром оборони - людини, яка хоча б з професійної точки зору і як громадянин своєї країни повинен поцікавитися таким фактом. Але, очевидно, це було для нього не актуальне.

    Також цікавим моментом є те, що Гриценко-старшому тоді пропонували обміняти сина на російських офіцерів, однак він відмовився, знаючи, що в цьому не було необхідності. Олексій вибрав «інший» шлях, щоб не псувати батькові політичний рейтинг.

    Зараз Гриценко-молодшому дуже невигідно, щоб Олег Сенцов повертався в Україну. Нещодавно автомайдановец навіть заявив, що розуміє вибір українського режисера - голодувати. Звичайно! Що ж Гриценко ще залишається, адже Сенцов може викрити його і тоді на лаві підсудних опиниться Олексій. Набагато вигідніше, щоб український політв'язень сидів в колонії «далеко» за межами України.

    А Гриценко між тим, щоб набрати балів, швиденько відбув службу в АТО (військова частина в Львівській області). Звичайно, там він не забував відверто позувати у військовій формі з автоматом для фото, щоб викласти їх в соціальні мережі. Треба ж дбати вже не тільки про батьківський, а й про своє політичне образі.

    Таким чином, поки український кінорежисер самостійно бореться з репресивною системою Росії і голодує заради звільнення всіх українських політв'язнів, син колишнього міністра оборони будинку успішно будує собі політичну кар'єру.


    Сергій Ніколаєнко
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Анатолій Гриценко: «Посадки»? Будуть!»

    "Перший непрохідний" - слоган, який міцно закріпився за Анатолієм Гриценком. Парадокс: в міжвиборчий період він сам та його партія "Громадянська позиція" демонструють стабільно високі рейтинги, тоді як - на етапі кампанії - показників не завжди вистачає навіть для проходження до ВР (що сталося в 2014-му). Однак, видається, цього разу буде інакше. Останні президентські рейтинги свідчать: Анатолій Гриценко випереджає чинного главу держави Петра Порошенка та наздоганяє Юлію Тимошенко. Відтак, Гриценко має - станом на сьогодні - всі шанси не просто потрапити в другий тур, але й здобути вирішальну перемогу.

    Чи готовий він сам до цього? А його команда? Із кого вона складається? Чого очікувати від кандидата-Гриценка та від Гриценка-Президента? LB.ua зустрівся з Анатолієм Степановичем, аби задати йому всі ці та багато інших питань - від економічної політики, відносин з олігархами до планів мирного врегулювання на Донбасі. Розмова вийшла справді "програмною".

     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Анатолій Гриценко
    2 год ·
    Запрошую Тимошенко Юлію Володимирівну на відкриті дебати в прямому ефірі на тему нової Конституції України. Замість монологів чи закулісних домовленостей щодо змісту Основного закону. Тимошенко виступає за обмеження повноважень Президента і за Канцлера як ключову фігуру в системі виконавчої влади. Не вперше, минула її спроба змінити Конституцію таким чином була дев’ять років тому, тоді разом з Януковичем і Медведчуком (за кадром). Зараз цю ідею Тимошенко підтримує команда Яценюка, напевно з радістю підтримає і олігархат, потужно представлений у парламенті. Моя позиція з цього питання - абсолютно протилежна: протистояння двох центрів виконавчої влади має бути скасоване, але іншим шляхом, і ключовою фігурою має бути Президент, всенародно обраний. Я переконаний, претенденти на президентський пост, які, станом на сьогодні, мають найбільші шанси на перемогу, повинні вийти до людей відкрито і представити свої аргументи у прямому ефірі - щоб люди могли визначитися і зробити свідомий вибір. Сподіваюся, попри тиск з боку влади, в Україні залишилися телеканали, які нададуть нам з пані Тимошенко таку можливість. Зі свого боку, гарантую повагу і толерантність до іншої думки, головне для нас усіх - це справа і результат, щоб було прийняте і реалізоване не хибне, а вірне рішення. Вірне для країни і держави.

    View: https://youtu.be/EZExMZSLtiY
     
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    :))):))):)))


    ГРИЦЕНКО ВСЕОБТЄКАЄМИЙ?! На нього можна навіть плювати?!

    Цитата із інтері"ю А.Гриценка інтернет-виданню"Лівий берег":
    О.Б (Олег Базар).: В інтерв’ю «Україні молодій» він( тобто колишній заступник міністра оборони В.Кредісов) сказав, що на вашу вимогу щомісяця давав вам 25 тисяч доларів. (Ого, Не хіло)

    Він може говорити що завгодно.

    О.Б.: Ви позивалися на нього до суду за наклеп?

    Я не збираюся витрачати час на судову тяганину будь з ким.

    О.Б.: З наклепом же треба боротися, ні?

    Якби я зараз взяв всі наклепи, які вийшли тільки сьогодні, вчора чи позавчора, мені треба було забути роботу з людьми. Можливо, це і є задум – втягнути мене в якісь судові справи, але я не хочу витрачати на це час."

    Я НЕ КОМЕНТУВАТИМУ. А ви?:))):))):)))
     
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    :)))
    Кредісов проворовався, Гриценко його погнав, і зараз можна трохи Гриценкові помститися - гарна нагода,чого б ні.
    І хоч би і суд - ніхто не докаже ні те, ні інше, безперспективна справа.
    Тільки коли б Гриценко так "заробляв", то де воно? він не був би таким як то кажуть малозабезпеченим. Гриценко на тлі наших депутатів, чиновників та президента - жебрак. Тому так довго йшов наверх. Без грошей - які вибори...
    А зараз на нього поставили на Заході, вочевидь.
     
  11. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Я звісно можу помилятися, але ще ніколи мені так не було ясно щодо кандидата в президенти. Ющенко з його "разлагольствуваннями" визивав в мене смутну підозру, але тоді вибору іншого не могло бути.
    Кучма визивав огиду, Порошенко не подобався, бо дуже бізнесюк, з потрохами в бізнесі. Учорашніх бізнесменів, як і гебістов, не буває. Йому потрібно, щоб спав, а лічильник тікав...
    Тимошенко в президенти - ні, це погано. Та вона і не пройде, в неї якась здібність набирати та враз просирати свій рейтинг. То "всьо в неї пропало" , то видерлась на сцену Майдану нечесана, на колясці та високих підборах, то як заниє "любі мОї", то ляпне дурість про зв'язок Порошенко з Захарченком...я не розумію - де її іміджмейкери? Виглядає і одягається добре, але з іншим трабли.
    А до Гриценка придивляюсь - поки в виборі впевнена. А в мене батько був військовим, дядьки теж. Я поважаю людину в погонах значно більше, ніж людину з мільярдами та офшорами.
     
    Останнє редагування: 9 лип 2018
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ага. У Відні зустрічався з Беньою.

    Тим більше. Якщо Гриценко дорожить честю - в суд... ну раз ніхто нічого не докаже, то компенсацію за наклеп.
    :)))
    Хто вам сказав, що Гриценко малозабезпечений? Не смішіть. :)))
     
  13. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Зрівняти з нашим бомондом від куполом - так. Він до себе на фазенду приводив журналюг - і що то за фазенда? У нашого ректора крутіша.
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Пані, от задам вам перше запитання:

    Як військовий, як екс міністр оборони України, як людина, яка хоче керувати країною і переживати за нею, скажіть, скільки разів Гриценко був в зоні конфлікту - АТО ???

    Відповім - нуль.

    Йому до одного місця що там роблять наші військові.

    Друге запитання: Чому він так масово продава військову техніку, послаблюючи військо України, будучи міністром оборони?

    Чому?
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Та йой... Юлька ще бідніша. Бомж, ні кола, ні двора.
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Чому ми думаємо, що чим бідніша людина, тим вона краща? То далеко не завжди так є. Візьміть наших славних гетьманів. Вони були лайдаками? Чому я повинен радіти, що президент моєї країни є бідний? Що це міняє? Його можна легше купити Коломойським, чи Ахмєтовим? Я не розумію логіки. Ми настільки заздрісний народ, що у нас королева Єлізавета рік би не протрималася. Чому ми, як якесь племя, лиш дивимось, щоб часом хто не був багатшим за мене?

    Зауважте, ніхто не пиняв Януковича, що він багатий, чи, що Кучма багатий. При тому, що от я вас запитаю, який бізнес вони мали і ви не скажете. Тут, то я хоть бачу - всесвітньовідомий Рошен, а чим вони заробляли? Крали!!! То чому ніхто про це не говорив? Не було команди? Ніхто не вкручував у мозги? Чим займається Коломоський? А зять Кучми? Що вони випускають? Які робочі місця? Скільком людям дано роботу? Але ніхто не каже нічого. Бо дано вказівку - гасити Пороха. От і вся правда. Юлька 50 000 щомісяця платить компанії, яка просто лобіює її інтереси у США. Чому очима кліпаємо? Юлька витрачає 600 000 баксів на рекламу на бігбордах щомісяця!!!!! . Чому набрали воду в рот? Де її виробничі потужності? Де заводи і фабрики? Де????
     
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Слухайте, та перестаньте. Щоб поїхати в зону АТО, треба дозвіл зверху. Причина чи завдання. Турчинов чи хто там не були впевнені, що йому потрібно туди їхати. Ви не знали? Він на питання про фронт відповідав, але ви чути не хочете, мабуть.
    Як і про продаж техніки. Він і про себе, і про інших міністрів оборони вже стопітсот раз казав, що міністри оборони - ні він, ні інші особисто не мали права нічого з техніки продавати.
    На це є Укрспєцекспорт і інші спєцфірми, які підконтрольні президентам та прем'єрам і дають їм безбідно жити і проводити вибори тощо.
    Читайте його інтерв'ю, бо виглядаєте як щойно вилізли з підземелля на світ божий. Скільки можна задавати одні і ті ж питання, на які не тільки він сам відповів, але й тут на форумі сто разів розжували?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  18. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Мих, я не студентка, і нормально все бачу. Хто кого гасить.
    Я в своєму житті подивилась на президента з червоних директорів, на президента-балабола,- лінивця та слабака, на президента-тупаря, який українців ганьбив на весь світ та й продав в кінці-кінців агресору, на президента-бізнесюка.
    Тепер хочу чітку військову людину. Це якщо коротко.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Останній бій полковника. Як Гриценко готується до виборів президента

    На відміну від багатьох інших кандидатів у президенти, в Гриценка є багатообіцяючий рейтинг та зміст у словах. Натомість у його головних конкурентів наявна сітка осередків і людей, гроші, та медіа. Якраз ці ресурси необхідні Гриценку, щоб захистити свої смисли і підтримку електорату.

    Велика проблема Гриценка – брак перевірених людей. За роки в політиці він так і не зміг збудувати ефективну партійну сітку по Україні. За великим рахунком, йому немає на кого покластися.

    Одна справа подобатися виборцю, але зовсім інша захистити свої голоси від фальсифікацій, системно проводити агітацію, та домовлятися про підтримку з місцевими елітами. А це мають робити люди на місцях. Через це він змушений покладатися на ситуативних партнерів, на кшталт "Народного контролю".

    Інша серйозна проблема лідера "Громадянської позиції" – брак коштів.

    "Хто фінансуватиме вибори? Точно не олігархат. Говоримо з тими, кого відносять до категорії "середній бізнес", – стверджує в розмові з УП Гриценко.

    За підрахунками його соратників, для переможної кампанії потрібно близько 60 мільйонів доларів. Чи вдасться без олігархів зібрати таку суму?

    Ще одне серйозне наболіле питання – відсутність потужного медіаресурсу. Якщо проти нього почнуть працювати великі олігархи як Рінат Ахметов чи Ігор Коломойський, і політика "мочитимуть" великі телеканали, йому просто не буде як захищатися.

    Але найбільша складність для лідера "Громадянської позиції" – зуміти переконати електорат, що він не "перший непрохідний".
     
  20. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

     
а де твій аватар? :)