Анатолій Гриценко

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем NewsBot, 19 вер 2014.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Совковий спосіб вирішення проблем. Прийдете до мене, впадете в ноги і я подумаю як вирішити ваші проблеми! Супер. А чому не прийшли теперішні АТОвці? Тому що паркетний полковник жодного разу не був з хлопцями на передовій, не підтримав, ні фінансово (з продажі техніки, коли був міністром), ні морально, ні професійно, як супер військовий спеціаліст. Хлопці з передової балаболам не вірять.:)
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона





    [​IMG]
    Мартин БрестСтежити
    1 год
    - Я хочу льгот.
    - Льгот? Может хотите освоить новую профессию?
    - Я хочу льгот.
    - Может таки новый опыт? Возможность заработать?
    - Льгот.
    - Вы в пикселе. Воевали на Донбассе?
    - Не твое дело, де я воевал.
    - Может все таки что-то сделаете сами?
    - Льготы. Мне должны льготы.
    - А за что вы воевали?
    - За льго... Не твое дело, сопляк! За страну!
    - За какую?
    - За великую! Ты то уже землю взял!
    - Нет. Не брал.
    - Ну и дурак...

    Фотку увидел у Алексей Петров
     
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Які пільги залишились у депутатів
     
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  6. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А Ви були? Ви знаєте, що в ЗСУ, і на передовій в тому числі, не підтримують і свинорилого?
    Але ж Ви не берете цього до уваги. Ворогам - думку з передової. Свинорилому - михову щенячу віру в Вальцмана.
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Анатолій Гриценко
    19 хв ·
    Звіт Рахункової палати: за останні сім років військовослужбовцям Збройних Сил за державні кошти надано 4518 квартир. Багато це чи мало? За один 2005-й рік (неповний, заступив на посаду в лютому) наша команда надала 6537, а тут - менше на 2000 і за сім років. Робіть висновки.

    [​IMG]
    Квартирні аферисти в Міноборони. Вибуховий звіт Рахункової палати
    Чиновники купують нікому непотрібне житло на периферії за подвійною ціною
    GLAVCOM.UA
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Не судіть по собі.
    Підтримка / непідтримка головнокомандуючого - це питання закону, а не базару, який ви розводите.
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    за хабарі?

    Бідний пенсіонер Гриценко приперсі на передачу в рубашці за $140 і розповідає як всі бідують, особливо пенсіонери.
     
  10. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Не судіть по собі. Підтримка/непідтримка політиків - питання демократії, а не базару, який ви розводите.
    Подавляюча більшість військових в зоні ООС, з якими я спілкувався, відносяться до чоколядного вкрай негативно. Інші нейтрально. Тих, хто його підтримує, сліпо, як ви, не зустрічав жодного.
    Тому не треба ля-ля.
     
  11. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Михе, ну насмішили, вже і ціну сорочки у Гриценка знаєте.:haha:про труси ніде не пишуть?
    Господи, а що таке 140 долярів - на пару таких сорочок якось доцент заробить, не кожен день їх купляти. Чи йому тільки в секонді скуплятися, як вам.:)))

    До речі, сказати вам яка ціна платтячок у ведучих передачу?
    А лабутени скільки коштують в жінки кума Порошенка - Ірини?
     
  12. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    У ведучих передачу то таке. Під час ефіру частенько пишуть, що одяг ведучим надано таким-то бутіком чи щось на кшалт такого. А от про ціну платтячок у Йулі цікаво було б почути. Особливо враховуючи те, що вона ледь не останній хер без солі доїдає. Нерухомості-нема, машини - нема, клаптика землі - нема. Справжнісенький БОМЖ
     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  14. AndriiLazo

    AndriiLazo миється в бані

    Оце наш Президент! І команда в нього СУПЕР!
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Хто розпочав брудну кампанію проти Анатолія Гриценка
    Пройшло більше 4 років після початку Революції Гідності. Багато надій тоді ми покладали на її успішний розвиток. Надіялись на стрімкий економічний і соціальний зліт нашої держави.

    Але вже у перші дні з’явилися тривожні ознаки. За вказівкою керівників Майдану на головну сцену для виступів був не допущений лідер політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.

    Тепер, за вказівкою олігархічних структур, Анатолію Степановичу не дають можливості виступити на центральних телеканалах України.

    Потім почалася війна з РФ, і Гриценко з перших годин почав допомагати керівництву Збройних Сил України в налагоджуванні ефективної оборони нашої країни. І знову сумнозвісне але: керівництво нашої держави відсторонило Анатолія Степановича від цієї справи!

    Напередодні виборів Президента України стало ще «цікавіше»…

    Так, заступник Генерального прокурора України, головний військовий прокурор Анатолій Матіос, в порушення вимог презумпції невинуватості звинуватив Гриценка в кримінальних злочинах, які начебто він зробив, перебуваючи на посаді міністра оборони України.

    На телеканалі «1+1» була показана програма, в якій ведучий, бувший військовий кореспондент, озвучував те, про що розповідав пан Матіос. Потім цей же телеканал на цю тему показав ще два ролики.

    На превеликий жаль, генеральний директор 1+1 медіа Олександр Ткаченко, в порушення вимог Закону України «Про звернення громадян», не надав відповіді на мої звернення. Я просив підтвердити достовірність сказаного.

    До речі, ведучий цього ролика ще за часів Віктора Януковича на одній з прес-конференцій обіцяв за півтора роки видати книжку про кримінальні злочини, які начебто зробив Анатолій Гриценко, перебуваючи на посту міністра оборони України.

    В 2016 році я звернувся до пана Матіоса з проханням особисто надати достовірну інформацію про допущені Гриценком кримінальні і службові порушення за період його перебування на посаді міністра оборони. З його відповіді було конкретно видно, що у нього немає жодних достовірних фактів. Про це ж свідчить відповідь на запит голови Івано-Франківської обласної організації політичної партії «Громадянська позиція» №10/1/2-24605-15 від 20.08.2015 року.
     
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Гриценко: Украина должна не менять свой внешнеполитический курс, а начать его реализовывать 25.06.18

    Гость студии NEWSONE в программе "Большой вечер" с Василием Головановым – Гриценко Анатолий, министр обороны Украины 2005-2007 годов.

    Обсуждаемые темы:
    – предвыборная кампания в Украине;
    – Верховная Рада приняла законопроект о Нацбезопасности;
    – внешнеполитические устремления украинцев;
    – нападение на лагерь ромов во Львове;
    – Эрдоган победил на президентских выборах в Турции
    – РФ отказалась обсуждать обмен пленными


    View: https://youtu.be/MgScVw-x52A

     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    :))):))):)))


    Насправді, нічого дивного.
    Ні у кого, окрім тих самих облаяних олігархів, отримати кошти Гриценко не зможе. І доступ до провідних телеканалів теж залежить від них.
    Тому потрібно не.

    [​IMG]
    REPLYUA.NET

    Гриценко «выпил кофе» в Вене с Фирташем и Коломойским
    Как передает replyua.net, история с выступлением экс-министра обороны Анатолия Гриценко в пророссийском «Международном центре исследований отношений Россия – ЕС», о к....
     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Анатолій Гриценко
    14 год ·
    Ми з Вами зможемо - я в це вірю!

    Цей день, 28 червня, мав стати державним святом №1. Не став, хоча минуло вже 22 роки. Для багатьох просто додатковий вихідний. Тому що Конституція так і не стала Основним законом. Тим більше - Законом прямої дії.

    Конституція має бути прямим хребтом суспільного організму. Який гарантовано захищає права, свободи і власність громадян. І при тому - не прогинається покірно під тиском чи зиском злочинців у владі.

    Роками Конституцію брутально і безкарно порушували, скасовували за ніч, так само за ніч поновлювали, знову порушували. Конституцію не виправляли, коли зміщені хребці явно ущемляли нерви суспільства. На неї посягали і сьогодні знову посягають її ж гаранти. Бо вони бояться свого народу, бояться навіть його мирного волевиявлення на дільницях, бояться відповідальності перед судом, хоч і їхнім недореформованим.

    Ми з Вами, ніхто інший, маємо зробити цей конституційний хребет міцним і прямим. Ми з Вами це зможемо, я вірю в це - і тоді вже не просто перепочинемо як у вихідний, а справді вшануємо державне свято №1.
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    100%:haha:
     
а де твій аватар? :)