Анатолій Гриценко

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем NewsBot, 19 вер 2014.

  1. NewsBot

    NewsBot Well-Known Member

    У прямому ефірі аналітичної програми «Вечір у Львові» народний депутат України Анатолій Гриценко застеріг від фраз та кроків, якими закликають відвоювати Крим. Адже це, за словами політика, може призвести до справжньої повномасштабної війни.*...
    [​IMG]

    Читати публікацію повністю на www.lviv.tv
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Во, про Гриценка ціла тема засихає на задвірках... о_О
    Пропоную відредагувати її до "Анатолій Гриценко" і перенести в розділ Політика і політики


    зі

    Анатолій Гриценко
    2 години тому
    Чому люди не вірять Президентові? Чи є в нього шанс відновити довіру? Навіщо керівникам держави другі-треті паспорти, чому везуть своїх дружин народжувати дітей закордон? Хто створив проблеми в енергетиці: блокадники чи Уряд? Хто зірвав виконання рішень РНБО? Чому не віддали під суд Турчинова, двох прем'єрів і двох профільних міністрів? Як Порошенко планує перемагати на наступних виборах? Чому люди мають право на протест? З ким наша партія поєднуватиме зусилля в боротьбі за іншу Україну?



    Слухати Гриценко В Ефірі Радіо Ера FM (06.03.2017)

    GRYTSENKO.COM.UA
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Нема змісту слухати діда, який під час війни з москалями взяв шлюб в московському патріархаті.
     
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Вам би Levko сюда, шо нє? ;)
     
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Анатолій Гриценко в програмі "Велике інтерв'ю" на телеканалі "NewsOne" (10.03.2017)


    View: https://youtu.be/BNm0G4WFd-s
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. tea man

    tea man 茶人

     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Дуже поважаю пана Гриценка. Вважаю його поважною, дуже освіченою людиною і чесним офіцером. Погано, що до його черга навряд чи дойде.
    Тупих будуть міняти бізнесюги, бізнесюгів популісти, потім прийде якесь стерво, яке літає на чартерах за 10000 $, декларує мільйони готівки, смокче чужі члени та називає всіх стотиняками. Це якщо не риги.
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А я йому не вірю.

    От дивіться. Війна з московітами. УПЦ МП діє проти України і тут... славний, та не дуже козак Гриценко бере шлюб у московського батюшки.
    А після чого розповідає про свою шалену любов до України.
    Друге. Серед всіх міністрів оборони, які були в Україні, Гриценко найбільше порозпродував військового майна, по суді підірвав боєздатність країни.


    Вже ці два факти говорять про багато. Тому я радий, що Толі не судилося більше доповзти до влади.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Мих, я би з задоволенням почитав інфу про те, як Гриценко продавав військове майно.
    Бо він каже, що не продавав, а я доказів продажі найти не можу.

    Дасьте посилання?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Дам. Пошукаю.
     
  12. tea man

    tea man 茶人

    Це погано, що людина взяла шлюб? Миху, Ви віруючий, а верзете такі дурниці. Він що мав йти до костелу, чи до синагоги? А в часи Радянського Союзу всі українці теж мали жити без Христа, бо була лише Православна церква Московського патріархату(про УГКЦ майже ніхто не знав)?
    Відверта брехня! Миху, черговий раз переконуюсь, що Ви свідомо оббріхуєте і обливаєте брудом всіх, хто виступає проти нинішньої мародерської влади.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    З вашого дозволу я вам буду час від часу нагадувати ;)
     
    Останнє редагування: 24 бер 2017
    • Смішно Смішно x 1
  14. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Господи, та його вже як тільки не грали риги за те майно, що він не вспівав відчитуватись на Раді. Нумо, пам'ять напружте. Його, помаранчового міністра, посадили б за милу душу донецькі абізяни. Він був в трьох урядах, у Януковича в перший його прихід, але мав самостійну думку і вів себе там незалежно.

    Так, скорочувалась армія, бо ніхто не нападав, а грошей на неї було шкода, але Анатолій Гриценко не був же президентом, який вирішує головні стратегії разом з парламентом. Ну як ви вважаєте? Чи він мав ексклюзивне право на бюджет країни?

    Щодо церкви, забудьте та не несіть це в маси.
    Це бабська справа Юлії Мостової - схотіла в 50 років повінчати його з собою. Як воєнні люди в цих справах пенькають, як вони ходять до церкви - можу представити, згадуючи свого тата.
    Той Анатолій прийшов, куди жінка сказала і відстояв все те, що йому і даром не треба.

    Нічого поганого нема - так хоч оце виковиряли люди, а чесний Мих передає.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ми не в радянському союзі і у нас є свобода совісті.
    Я не звинувачую Гриценка через те, що він побіг до московського батюшки, але усвідомлюю, що це його вільний, свідомий вибір. А ви як гадаєте?
     
  18. tea man

    tea man 茶人

    Це Ви, Миху, самі встигли намалювати, чи взяли з журналу "Военная мысль"? Виявляється, що Гриценко більший ворог України, ніж Єжель, Саламатін і Лєбєдєв разом узяті?:haha:
    А Ви, пане Миху, не чули про таку статтю доходу держави як експорт озброєння?
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. prius

    prius Well-Known Member

    Він навмисне перекручує,йому сцяти в очі а він божа роса
     
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Як завжди, БПП маніпулюють фактами :)
    Міністерство оборони не займається торгівлею зброї.
     
а де твій аватар? :)