Аналіз на батьківство.

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем Уляна, 22 тра 2008.

  1. Уляна

    Уляна Well-Known Member

    Така ситуація: мій знайомий зробив аналіз на батьківство. Він виявився негативним(тобто він не батько дитини). Дружина про це незнає. Сам аналіз як такої юридичної сили немає. Хто знає чи може він на основі цього аналізу(використати в суді як доказ) просити щоб суд призначив ще один аналіз (який би мав юридичну силу).
     
  2. галичанка

    галичанка New Member

    Відповідь: Аналіз на батьківство.

    А чому цей аналіз не має юридичної сили?
     
  3. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Аналіз на батьківство.

    А що далі?..
    Я свого, Данила, коли всиновлював (ТАК сталося :) ) - то ж застрілитися можна.
    А відмовлятися від батьківства - гаплик...
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Відповідь: Аналіз на батьківство.

    Розлучитися можна було б і без цього.А так і дитині травма , та й йому, що легше від того,якщо встиг дитину полюбити.А тепер?
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Аналіз на батьківство.

    а що накажете хлопу байстрюка все життя годувати....
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Відповідь: Аналіз на батьківство.

    В першу чергу - це дитина!
     
    • Подобається Подобається x 7
  7. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Аналіз на батьківство.

    В першу чергу - це колінця до купки тримати треба....А що нам скаже пан zenyk
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Відповідь: Аналіз на батьківство.

    Треба то треба, але дитина вже є...
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Аналіз на батьківство.

    Хоче розлучитися і не платити аліментів?
    Тоді, думаю, не треба йому ні про який "свій" аналіз десь говорити. Просто сказати, що має великий сумнів, чи то його дитина і хоче юридичного проведення аналізу на батьківство. А якщо не хоче розлучатися, то нащо то все робити? Хіба той батько, що зробив? ;)



    Пана Ш... щоби не хтів впізнати, то впізнаєш!:radist: :radist: :radist:
     
    • Подобається Подобається x 10
  10. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Відповідь: Аналіз на батьківство.

    невже Щрек?:eek: :eek: :shutup:
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Уляна

    Уляна Well-Known Member

    Відповідь: Аналіз на батьківство.

    Він би годував, якби дружина до нього нормально відносилася. А вона повірте ще та стерва. Через її відношення до їхнього шлюбу і хоче розлучитися.
    Йому сказали що на суді без доказів чому саме він хоче робити цей аналіз ніхто не дасть на це добро.
    А дитину спочатку хотів забрати від неї, а тепер навіть не знає і що робити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Відповідь: Аналіз на батьківство.

    а чим дитина завинила?


    хай би спочатку розібрався в собі (бо ж дитя не повинно відповідати за дурість батьків) - якщо мама така як ви кажете,то хай би забирав дитинку,щоб хоч батько був хороший...тоді і тестів не буде треба...і все таки це тре вирішити самотужки.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Аналіз на батьківство.

    А чого так рожевенько? [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Аналіз на батьківство.

    У моїх знайомих 4 + 4 група
    Старший син 4. Молодша дочка - 1 !
    Діти медики. Вони "довели" батькам, що таке може бути.
    В сім"ї - мир і злагода.

    А мої дві родички (далеко від Києва) перегризлися і одна звинуватила свою сестру, що та - позашлюбна.
    "Генетичним зразком" вирішили обрати мене - мовляв, прилети, здай аналізи - саме в їхньому місті.
    Я відповів, що їхні розбірки мене обходять і можу хіба що накакати в поштовий конверт! :)
     
    • Подобається Подобається x 16
  15. Kaff

    Kaff Well-Known Member

    Відповідь: Аналіз на батьківство.

    У будь-якому впадку слід подумати - ким є та жінка біля тебе, і ким є та дитина. Якщо зможе дати собі на це відповідь, то результати аналізу можна було би і не брати до уваги.
    Хоча розумію, що все це - дуже складно. Особливо, якщо кров вдаряє в голову...
    Хоча, видається на то, що кров від голови вже відхлинула, і чоловік здатний спокійно думати.

    "Рєшайтє самі, думайтє самі імєть ілі нє імєть..."
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Уляна

    Уляна Well-Known Member

    Відповідь: Аналіз на батьківство.

    Думаю, що коли стоятиме питання про розвід і з ким буде дитина то вона йому її не віддасть, навіть якщо дитина була б його. Бо вона дуже добре знає як сильно він любить ту дитину. А ще і з нашим правосуддям теж далеко не заїдеш.
    невже Щрек?
    Ні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Аналіз на батьківство.

    То нехай її поставить перед фактом, що знає, що дитина не його. Може вона присяде. А чужу дитину, думаю, забирати не варто. Воно ж не сиротою залишається. Потім підросте, почне коники викидати у перехідному віці, то він сам і пожаліє, і дитина може пострадати, як коли не витримає і витикне, що чужого вигодував-виховав. Тут своїх рідненьких виховуєш і нераз зі злості їм випоминаєш, хто їхній тато і що вони від нього успадкували.
    Непотрібна тут благодійність. Хіба, якби дитина круглою сиротою залишалася, чи мама кінчена була.



    В мене 1 група крові. В чоловіка колишнього - 4. А в тих старших колись перевіряли, то в одного - 2, а в другого - 3. :) Але тут і доводити нічо не треба. Ми і так знаємо, що діти обоє наші. Просто група точно від батьків не передається. Тим більше, що кожна група має похідні групи від себе. Так колись мені лікарка пояснила, як я питала. :)
    А в тих молодших навіть не знаю, яка. Вже ніхто і не перевіряв. Тут за таке не дбають.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Відповідь: Аналіз на батьківство.

    А я теж не віддала б дитину , з якого б то дива віддавати? Навіть якби була стервою по відношенню до чоловіка...так то ж до чоловіка, а не до дитини

    Точно? Бо у нас з сестрою 3-я група, а у батьків 2-а.
     
  19. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Аналіз на батьківство.

    є система ABO
    у мене 2-га група, в чоловіка 3-тя, при такому розкладі в дитини може бути будь-яка, в нашому випадку вийшла 4-та
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. парабеллум

    парабеллум Active Member

    Відповідь: Аналіз на батьківство.

    Аналіз ДНК дає 99,99% точність в визначенні батьківства . Коштує приблизно 1360 гривень.Щоб зробити таку експертизу, треба здати кров дитини, батька й матерi.
    Пiсля такого тесту вам видадуть вiдповiднi офiцiйнi документи, якi можуть стати доказом в судi. Цiкаво, що близько тридцяти вiдсоткiв чоловiкiв у результатi виявляли, що не вони є батьками, i на них чекало розчарування. Або й радiсть -- у випадку iз сплатою алiментiв та визнанням обов'язкiв перед жiнкою й дитиною. Тож якщо хочете дiзнатися, від кого ваша дитина робіть тест і вже ніколи не сумнівайтесь.
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)