Що у світі чути

Америка

Posted by Ворон on 11 лют 2016 відповідей - 800
  1. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Вона не це казала. Вона казала
    (на жаль, у мене щось форум барахлить, неможливо вказати, що цитата вище - саме з її, Ольгиного посту.)

    Я саме про це і запитував. Чому "все купувати за готівку" - це елемент ощадливого життя, як і "сидіти на одному рисі".

    Втім, дочекаюсь відповіді Олі.
    Я підняв це питання не по причині упередженого ставлення до американського життя, а просто із цікавости.
     
  2. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Кажуть хата Трампа в НЙ.

    [​IMG]

    А ви з Пшонки приколюєтесь :mocking:
     
  3. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    До чого тут Трамп до Пшонки. Трамп шо, держслужбовець?:facepalm:
    Якшо по відчуттю стилю, то теж небо і земля.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Пшонка стаїл явний
     
  5. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Цей стиль називається неокласицизм, або ампір. Спільного з пшонка-стайлом стільки само як в надувного танка зі справжнім.
     
  6. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Купюра в сто баксів.
    З телефона очепатки постійно виходять.
     
  7. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Купюра в сто баксів.
    З телефона очепатки постійно виходять.
     
  8. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Оля прийде і звичайно відповість на Ваше питання.
    Але я здається знаю в чому проблема....
    Проблема розуміння в тому , що - (це треба би було в "англійську мовну гілку") - Що в англійській мові PAYING CASH FOR EVERYTHING не означає платити за все готівкою.
    А означає за все платити відразу-повний рахунок.Тобто за великі покупки - машина , меблі, appliances (перекладете собі самі) , ремонт і навіть купівля помешкання китайці стараються платити відразу.- ВСЮ СУМУ.
    І це може бути заплачено не обовязково готікою (банкнотами $) - але може бути bank draft /money order/ cashiers cheque....перекладати не маю сили - я трохи розслабився і випив кілька келішків віскі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    узика Американського Півдня.


    View: https://youtu.be/8CFs-CDtPAA


    Bayou - це болота і притоки ріки Міссісіпі де лапають крокодилів.
    В народі називається Redneck Riviera - рівєра ....рагулів.
     
  10. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Оп-па...
    Рогулі вже й до Міссісіпі добрались? о_О
    Ніц їх не спинить... :mocking:
     
  11. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    А їздять вони навіть не на джипах, як наші - а на пікапах великих, часом монстрах прямо, з конфедеративними прапорами і засмічують повітря.
    Шо Америка до Фольксвагена достібалась - абсурд повний. Економічна войнушка. Та тутка лише реднековські траки одного з штатів більше вихлопу викидають, ніж весь фольксваген з його дізельпартікельфільтрами.
    По Фльориді деякі реднеки іздять на СПЕЦІАЛЬНО. переробленних під чорний фихлоп траках.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Пікап трак - це класика не тільки Півдня а також і Заходу США і Канади.
    Деякі що би підкреслити що вони справжні мужики вішають ззаді на раму

    [​IMG]

    Правда якоїсь ненависті між реднеками і не реднеками не має.Реднеки самі про себе складають жарти і себе так називають.
    З автопрому вони не люблять японські (і корейські ) авта. Вони їх називають JAPCRAP.- ігра слів Японія (япн) + гівно
    Коли на NASCAR -автогонки в Дейтона Біч Флоріда , де має змагатися виключно американський автопром була включена Тойота - це викликало протести серед них.
    Ця категорія населення любить ходити на ці гонки.
    Як не дивно , але до європейського автопрому - тобто до німецького вони ставляться ОК.Не знаю яке ставлення до французького , тут французьких машин не має.

    А я весь час був сторонником японських машин. , але минулого серпня перший раз купив собі німецьке авто- X3.
    4 роки гарантії є , а далі побачимо , як буде псуватися то вернуся до japcrap знову.
    Поки що все ОК.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Я не мала на увазі, що вони приховують гроші. Мова йшла про те, що вони стараються купити все готівкою, а не брати в кредит при покупці крупних речей - хати, машини і т.д. Це не означає, що вони завжди тримають гроші в панчосі, чи під матрасом. Вони можуть мати гроші на рахунку в банку, що дуже важно при покупці хати, бо ти мусиш показати, де ти взяв гроші, якщо платиш більше, як 10 тис. Але, беручи гроші в кредит на ту ж хату, ти переплачуєш з першого місяця. От до прикладу, купуємо хату за 100 тис під 6% річних. Цифри будуть може зовсім не ті. Просто до прикладу. І в мене вже з першого місяця буде плата $1000. З тієї тисячі я тільки процентів буду платити 300 доларів. На другий місяць - 299 дол, на третій - 298, на четвертий -297 і т.д. Я за рік переплачу майже 4 тисячі банкам в кишеню. В основному люди так і роблять. За 30 років, на який взято позику, я виплачу ще раз стільки за хату. А азіати, якщо вони є тут сім"ями, чи родинами, то вони позичають один в одного потрохи без процентів гроші і далі самі гарують, віддаючи тим, в кого позичили, і ніяких процентів нікому не платять. Хоча, купивши хату відразу за готівку, це не означає, що ти вже ні цента за неї не платиш. Це залишається страхівка і податок. Страхівка на рік десь під тисячу і податок, від місця знаходження твоєї хати, теж не маленький. Я зараз десь коло 4 тис. плачу податку за хату. Податок ти не можеш розбити на місячні невеликі виплати. На податок місто, яке знімає ті податки, дає дві дати - до 15 квітня половину, до 15 жовтня - другу половину. А хочеш - відразу плати всю суму, як квитанція приходить десь в початку року. Страхівку страхова компанія може розбити помісячно, але тоді додається ще якась надбавка за кожен місяць. Коли ти береш хату в кредит, то є же така проміжна фінансова компанія -Escrow- я не знаю, як її назвати українською мовою, яка сама платить страховій компанії раз в рік і податковій два рази в рік, але за це бере собі якісь гроші за послуги десь в розмірі 20-50 дол. за свою роботу. Від цього теж не можна відхреститися, хіба відразу, коли береш займ в банку попросити, що я буду податок і страхівку платити окремо. І то залежить від твоєї кредитної історії, чи ти не маєш історії якихось заборгованостей, чи невчасної оплати комусь своїх місячних оплат - за комунальні послуги, виплати кредитних карточок і т.п. А те, що Ви кажете, щоби ложити все на депозити, бо там накапають якісь проценти, то може бути вигідно тільки на великі суми і коли гроші ложаться на накопичувальний (saving) рахунок, з якого не можна знімати. На поточному(checking) нічого не росте. В Україні може що банки і платять трошки, бо вони живуть на великих процентах, а в Америці тільки кредитні карточки на великих процентах, а решти - на дуже низьких, так що вони з клієнтами не діляться, хіба з накопичувальних. Тому гроші ложити в банк, щоби щось заробити - невигідно. Гроші ложать, щоби вони були в безпеці. Або щоби доказати, звідки ти їх взяв, якщо прийде час щось купувати.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Оля

    Оля Старожилка форуму

    "Порядочних" людей, то про кого? :crazy: Одного родича моїх родичів люди називали "культурна сволоч". То щось з подібної опери...
    Яничар не верне від паРаші. Яничари зараз є приховані любителі паРаші, її вождів і їхніх ставлеників в Україні і на догоду паРаші ніби то "За Україну!" Але мали би совість, то би мовчали зовсім, як їхнє не вигоріло і шапрокрад п"ятами накивав в паРашу, або поставили би правдивий підпис - "За окраїну паРаші!"

    п.с. Але це в цій темі - оффтоп.
     
  15. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Це не подвійна мораль, я помилився.
    Це рівень кухарки.
     
    • Тупо Тупо x 2
    • Подобається Подобається x 1
  16. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Кожна українська жінка є кухаркою. Але не кожен мужчина в Україні - совковим прапорщиком. :))) То виведена порода від змішання "савєцкіх людєй". :))) Їх тільки могила виправить.
     
  17. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    @Оля, дякую, я зрозумів. Ми з вами розуміли різні речі під словом "готівка".
    Я під словом "готівка" розумів паперові гроші, що тримають в руках. Кеш. Налічниє.
    А Ви - відсутність кредиту.
    Тобто, оплата навіть із дебетової картки (безналічніми), але без кредиту.

    Я також завжди, як ті азіати, намагаюсь уникати кредиту, бо невідомо, як воно може повернутись у майбутньому. І ні в якому разі, якщо все-таки брати кредит, не брати в банку в валюті під відсотки.

     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Є такий accelerated mortgage , коли Вам банк дає можливість збільшувати до 20% річних Ваш рayment (платіж) від мінімального .
    А ще якщо цей платіж з місячного перевести в тижневий то буде ще краще.Ви скоріше сплатите хату.
    Цей accelerated mortgage добрий ще тим що при сплаті платежів більших від мінімального , надлишок при необхідності можна завжди забрати назад.
    Страхівку на хату добре приєднати до стахівки на машину , тоді вона буде трохи менша.
    А ще якщо маєте home security , який включає carbon monoxide detector (чує виділення угарного газу) то тоді ще дешевше.
    Home security вставляють безплатно , а плата коло $30/міс.

    В азіатів така "гуртівня" може і працює , хоча не в всіх напевно.Тих кільканадцять людей що я знаю по роботі і поза роботою то всі мають mortgage.
    А серед наших ця система точно не буде працювати.Бо хтось в родині завжди знайдеться ображений і буде ввжати що з ним не так само поступили яk з іншим родичом.

    Зараз вже кілька років підряд % ставка (mortgage rates) тримається на рівні 2.25% на 5 років.І банк завжди може скинути до 2%, якщо піти і поговорити з ними.

    P.S. А якщо купляти машину то майже всі марки після липня (коли до ділерів поступають моделі наступного року) мають 0% , або максимум 0.9%.
    Так що в таком випадку краще дочекатися липня , взяти машину на сплату , а гроші положити на saving account де буде цих самих 2% , або 3% прибутку.
    Це правда не стосується дорогих супер карів , але ті що їх купляють , то на % не дивляться.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Я саме так свого джипа і виплачувала. Тільки не знала, що то така система, що після липня. Думала, що тоді кризовий час був після 11 вересня. Я купувала в жовтню. Робила собі подарунок на ДН. :)

    В мене так і застраховано: дві машини і хата. Без машин було би бвльше, я знаю. Але то не все так. Колись при покупці
    котроїсь хати агент запхав мене в якусь страхову компанію сам, то страхівка була набагато нижча, ніж там, все всього купа було понастраховано. Я ту хату продала і так і загубила телефон того страхового агента.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Я спочатку сам до цього дійшов, бо читаючи газету кидав одним оком на рекламу.Де великиме і крикливими буквами і цифрами пише SALE ...0% ...CLEARANCE...бла...бла.
    Ви це звичайно бачили.
    А потім поділився своїми спостереженнями з одним ділером , то він підтвердив.
    А ще краще коли в грудні купляти то можна виторгувати діскаунт на $3-$4 тис.Але тут палка з двома кінцями, бо цьогорічних машин ділер може і не мати.Всі машини можуть бути наступного року.

    Минулого року в серпні я купив нову машину.Моя Тойота трак мені відслужила добре і надійно 9 років і я хотів чогось інакшого.
    То ми з дочкою ходили від ділера до ділера по вихідних коли мали час і брали на тест драйв різні авта.Зупинилися на Infiniti і BMW
    Дочекалися серпня коли % впав до 0.5% і купили Х3.
    На інтернеті є офіційні сайти ділерів , де є ціна.Я видрував папір з конкретною моделю і ціною і прийшов до ділера.Всякі "тертя по вухах" , як вони люблять робити я не слухав.
    От ціна я купляю , або йду від вас до іншого.Страхівки на обшивку , фарбу не брав .Це марна трата грошей.Машина і так має 4 роки гарантії .
     
а де твій аватар? :)