Що у світі чути

Америка

Posted by Ворон on 11 лют 2016 відповідей - 800
  1. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Чайові я тупо не даю, наглість. Транспортом не їжджу, але нюйоркське метро - повний гадюшник. Їжа паскудна, але можна купити і файну, заплативши дорожче. Душ на шланзі бачив лише один раз за шість років. Кондиціонери і милі бісять, як і не вказані в ціні податки. Ну але то Америка - така хитрість, на гешефті спрацьовує. Не тре кацапської - в мене з німецкою карткою проблеми постійні, як з ЕС так і з кредиткою. При великих сумах не проходить, в волмарті взагалі не йде. Дасть Бог, за 15 годин буду в америці - то вчора мусів в банк повідомляти, шо їду.
    Америка форева звичайно, але трошки об'єктивніше друзі.)
     
  2. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Кава в "Старбаксі" якраз хороша. Якшо вже такий гурман, то "Старбакс" продається в упаковках мелена і зернова, можна самому зварити, порівняти. А з їжею бідося, це факт. Справа не в ресторанах, а чим там годують.
    І автобуси правда страшнючі і стародавні.
     
  3. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Дурне москальське бидло, яке чогось пхається в ненависну Америку. Патрік тут вже пройшовся по пунктах, але ще хочу додати, що він триндить про Нью-Йорк, а там зброд всесвітній і ціни космічні. У нас є відділ в чеку на чайові, але хочеш даєш, хочеш - не даєш. Я завжди даю за хороше обслуговування, а за погане - не даю. Мій малий зараз підробляє після коледжу в крутому ресторані, то він чайових має більше, ніж зарплати, бо офіціантам платять мінімальну зарплату. Але якщо ти гарно обслуговуєш, то клієнти самі тебе нагородять, а якщо погано, то дістанеш фігу з маком. Хіба це погано? А руске бидло хоче добре нажертися, мати відмінний сервіс і відвалити, як худоба. Русаків відразу впізнають. Колись батько працював в готелі, а там часто зупинялися інженери з Росії. То вся обслуга скаржилася, що рускі нагадять найбільше, а чайових не залишають. Щодо порцій, то правда. Порції великі. Якщо сильний хлоп, то з"їсть все. А я завжди ще несу зі собою купу всього додому, бо перше, ніж принесуть основну страву, дають повно безкоштовних апетайзерів. Але від них можна відмовитися. То хіба то погано, що порції великі? Заплатив, наївся в ресторані і ще маєш вдома вечерю, чи на сніданок на завтра за ті самі гроші. За душові шланги - вдома став їх, чи такі, як на картинці, а в готелях саме такі і вони рухаються. Не обов"язково тільки на ноги, чи на голову тече. Треба тільки мозги включити, яких в хлопа, певно, нема. Зато мене в Україні знервувало, що нема де купити такого бачка в туалет зливного, щоби ручка була з боку. Всі на бачку. Мусиш встати, перевірити, що там з тебе вийшло, а тоді натиснути на бачку і злити. Я, пам"ятаю, обходила весь Львів і хотіла купити, як в нас, а нема ніде. Запитала продавця, а він каже, що такі тепер вже не модні з ручками збоку. До чого тут мода? Обов"язково лайно перевірити треба, така мода?
    За каву - брехня. Кава дуже смачна і сильна, що я завжди розводжу, або молоком, або кип"яченою водою. Є на Ютубі така блогерша Оля Буракова з Пітера, що була в Нью-Йорку, тоді вернулася, бо не могла себе в Америці знайти, то от недавно я слухала її відео на днях, що вона приїхала вгості в Нью-Йорк, за яким дуже скучила і саме про каву вона говорить, що в Пітері не кава, а пійло якесь, а в Нью-Йорку сама краща кава. Американо сама дешева кава, нащо її брати? До того ж, ти їм сам кажеш, якої міцності має бути кава. Ти заказуєш - "two shots, three shots etc." А воно, бідака, певно ходить по якихось забігайлівках дешевеньких, то чого потім скаржитися? Щодо Старбаксу, то не знаю, хто у них там працює. У нас всі молоді, гарні, в зразкових уніформах. Всюди чистота, аж блищить!
    Автобуси. Чия би корова мичала?! Такого відстойного транспорту, як в Маасквє, то я не бачила ніде. Автобуси в Америці всі на найновіших технологіях, чистесенькі і всередині, і зверху, сидіння, як з конвеєра. Надписів - жодних! Хоча, може де в Нью-Йорку, де купа бидлячих емігрантів в брудних районах, то нагаджують в автобусах. Я була пару разів проїздом - не помічала. Хоча брудні старі чорні квартали бачила. Ґето ґетом!
    За кондишини - правда. Дують страшною силою. Треба пристосовуватися, або звикати. Вони - загартовані змалку. Їх нічого не бере - ні холод, що дує, ні протяги. Вони навіть такого поняття, як протяги, не розуміють. Просто ми змалечку були кутані-замотані, в 10 одежок запугані,то не звикли, а вони - як наші цигани в Україні. Нічого їх не бере. Мене кондишини теж нервують. Стараюся від них подальше. В літаку дую на себе тепло і прошу коца. В машині обдув влітку пускаю на вікна, а хлопці люблять, щоби на них дуло, на писок і на груди. Вічно з ними сварюся в машині.
    Милі, фути, Фаренгейти, паунди - теж довго звикала. Але нічого - звикла. Колись переводила на метричну систему, а тепер і не переводжу. Нащо?
    За здорову їжу - свистить, як Троцький. Тут її повно - до кольору, до вибору. Взяти наприклад масло. Є маргарин, є два-три види спреду, а решти - хороше, смачне масло, а не як в Україні, якісь проценти. В раші, думаю, те саме, або ще й гірше, бо сільське господарство там вбите, а тут фермери такі мають дотації від держави, що завалюють магазини всім. Є і вирощене на різного роду гормонах, підживленнях, хімії, а де його нема? Може хіба яка баба в селі ще тримає що і на городі садить на гноєві, а решти, бачила, як родичі на базар все вирощували, то тої хімії з Польщі волокли - нємєррєнно! А що вже говорити, про лінивих москалів і Рашу!
    Карти з чіпом. В мене всі карти з чіпом. Що він плете, як зі слабої голови? Може то кацапські такі тупі, що їх машини не брали. Теж мені - страна височайшого развітія! :haha:
     
    Останнє редагування: 3 бер 2016
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  4. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    О, Джекі - заклятий друзяка!! Вітаю, файно шо тебе амністували. Ну, тепер піде жара на хворум.)
     
  5. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    О - і базарна цьотка зразу тут як тут за америку бюстом, зразу ж своє відро брєду винесла.))
    Розумний об'єктивний аналіз без емоцій - то не для неї.
     
    • Тупо Тупо x 1
  6. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    В Україні теж з їжею бідося. Ковбасу і сир раніше було хоч пару виробників людських, тепер взагалі ніякі не можна купувати. (Заре хтось напише "Не бреши, мій кум в Чорткові офігенну ковбасу робить".).
     
  7. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Не бреши, у Львові на привокзальній афігЄнну кУбасу продають, :mocking:
     
  8. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

     
  9. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Якщо худоба була худобою в Україні, то і ніяка німеція з худоби людину не зробить. Марна справа. "Цьоткин" писок хоч люди бачать, а "племінничок" певно страшний, як дідько, бо боїться себе показати хоч раз людям за 10 років, сарака! :haha:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Може це тому що при такому курсі ті продукти просто золоті...
    Говорив з чуваком шо на Польщу їздить, каже шо в сепермаркетах біля переходів наші вигрібають весь непотріб, все шо прострочене, переоцінене, то українці "експортують":bad:
     
  11. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Шкода що не можна одночасно поставити "смішно", "погоджуюсь" і "Зе бест" :haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Ви знаєте, Хулігане, на базарах ще люди може мають своїх спеціальних клієнтів і мають совість туди не пхати ніякої всячини. А в магазинах я колись пробувала купувати дітям, як приїжджала, то ковбаса була дорога, але ніяка. А варена, "Докторська" в таких гарних упакуваннях, а в середині, як з тирсою. Діти після нашої ковбаси доброї з "руского" магазину раз вкусили - і більше не могли їсти. І взагалі, тут ковбаси не популярні серед американців. Вони більше купують м"ясо, або такі величезні шинки на канапки, які мені зовсім не подобаються. Європейські компанії в Америці виробляють дуже хороші ковбаси. В Україні мені сестра завжди хлопцям приносила десь від знайомих людей, що мають по ковбасах бізнес, добру ковбасу, що роблена "для себе". :)
     
  13. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ну ті що були до цього теж золоті, при номінальній вартості 1-5 євро. Шо там прикордонні мешканці вигрібають я не знаю, я завжди говорю про загальну ситуацію, про те, що є чи немає повсюди, по всіх торгових точках, "треба знати місця" не цікавить.
     
  14. Оля

    Оля Старожилка форуму

    А де Джені вчилася? У нас в маленькому Кенті в коледжі, що дорівнює статусу технікуму, такі красиві гуртожитки для студентів, що я коли повз проїжджаю, то згадую свої студентські часи і думаю, що ми про такі навіть і мріяти в найбільших мріях не могли. Сестра моя менеджером працює в тому коледжі і по роботі часто там студентів відвідує. Казала, що такі вони комфортні, що ну! Але ніхто не заставляє жити в гуртожитку. Та там і не дешево. Студенти йдуть на квартири, або знімають гуртом апартменти, бо так дешевше. Мій син вчиться в університеті за 5 годин їзди звідси, то теж винаймає апартменти з друзями докупи. Я, як їздила до нього, то навіть і не бачила, щоби там були гуртожитки. Але то всюди по-різному. Там університетське величеньке містечко, живуть, в основному, студенти, викладачі і обслуговуючий персонал. Так що вся інфраструктура тільки на них і розрахована і за їхній рахунок всі бізнеси працюють.
     
  15. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Вона розказувала про свій університет, але я забув назву :dntknw:. В них знімали "Соціальну мережу" про Цукерберга, і косили шо то Гарвард.
     
  16. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Знайшов, Johns Hopkins University
     
  17. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Цьоцю Оля, ніц особистого - ваші коментарі просто глупі і смішні. Тупо емоційно вигороджуєте своє місце проживання, як ті всі думки вас задівають.))
    Для решти - америка шикарна країна, але як і кожна країна, має кілька суттєвих мінусів. І той кацапюра в кількох пунктах був таки правий.
     
  18. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Прогуглила. То приватний старий університет, ще з 1876 року в Балтиморі на Східному побережжі Америки. Приватний, то там свої порядки. :)

    Johns Hopkins University - Wikipedia, the free encyclopedia
     
  19. Оля

    Оля Старожилка форуму

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  20. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
а де твій аватар? :)