Америка повстає проти банкірів

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем welder, 7 жов 2011.

  1. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Ваша новина стара як світ. Як казали, коли я була маленька той анекдот вже мав довгу бороду. Анекдот в америці - це коротка розповідь. Це саме і тут.

    Той хто не хоче самостійно думати, той напевно щойно і дізнався про те що адміністрація дала КУПУ грошей банкам і фінансовим організаціям, з під поли. Це зробив Буш молодший, він так думав врятувати країну від кризи. Не можна було дати фінансовим організаціям втопитись, хоча як на мене, то найкраще ней би втопили ті державні Фреді Мек і Фані Мей. Хоча, чомусь, кажуть, що вони дуже необхідні.

    А он наш «голуб миру» не з під поли, а відверто роздав мільйони долларів на компанії, які раптом збанкрутували. І що? Хтось йому щось зробить? А щоб часом... Ліваки, деякі навіть вже не приходять на цей форум, перегризуть горло. Бо ж це «голуб миру» який бориться проти імперіалізму. Тьфу!
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Чернобылец

    Чернобылец Well-Known Member

    Согласен с вами. Известный факт
    Эпизод показан в фильме "Too big to fail".

    Дали всем и не только тем кому надо было, кто провалился на рисковых операциях. Еслои бы дали только тем кто провалился, то люди стали бы массово закрывать там счета и усугубили бы кризис. Потом вернули все...

    Но жадность конечно фрайеров сгубит. Постоянные споры демократов и республиканцев только усугубляют ситуацию. К тому же все себя убедили в славе и победе либеральной идее и не знают краеугольного камня основ благосостояния. Не вижу выхода реального..Все вместе и бюрократия, себя подбадривая идут в одну сторону, естесственно неправильную.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. WIZARD

    WIZARD Well-Known Member

    Увы... Она ТАК ничего и не понняла..

    А может всё-ТАКи понялА?
     
  4. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Це ви нічого не зрозуміли. Збоку здається все інакше ніж воно є насправді.

    ---------- Додано в 16:36 ---------- Попередній допис був написаний в 16:06 ----------

    Ті демократи з республіканцями, як мої діти, чесне слово. Нема на них батька або мами, аби розігнали їх по-різних кутах і посадили на стілець для роздумів над своєю поведінкою.

    Вихід явно не в радикальному президентові, як онто старий маразматик, що набирає багато очок. Вже мали одного "іншого". Вже голосували за зміну. о_О
     
  5. Полковник

    Полковник миється в бані

    Почему у Вас там всего две партии друг друга меняют?
    Почему иные партии даже не допускаются к выборам?
    Что за дутая демократия?
     
  6. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Щоб це пояснити, Полковнику, треба цілу лекцію з історії США провести.

    Є у нас тут декілька незалежних, і так званна третя партія - лібертаріанська. Якраз їхній представник зараз балотується на президента. Але, у нього багато радикально-маразматичних ідей.

    Наприклад, він каже відмовитись від будь-яких допомог іноземним державам. Просто взяти і обрізати всю допомогу, що йде закордон. Я знаю, ви скажите, що це правильно. Воно може і не так то й погано, але якщо подивитись на проблему широко, то це погана ідея. Дуже навіть погана.

    З другої сторони він каже розігнати держ установи - ВСІ! Залишити тільки президента, Сенат, Конґрес і Пентаґон. Решту всіх - геть! Також не така вже й погана ідея на перший погляд, бо й справді занадто багато чиновників. Але з іншої сторони... А еслі посмотрєть вооружонним взглядом? То ми сразу відім трі звьоздочкі, ну лучшє конєшно єслі п’ять.

    Дво-партійна система в Америці, це не так вже і погано. Демократична парія не складається з лишень ліберал-демократів. Серед них є помірені центристи, а є і кардинальні ліваки, аля Обама чи Пелозі.

    Проблема не в партійній приналежності, а в страшному лицемірстві, особливо ліберал-демократів. Вони з трибуни кричать як вони захищають бідну чорно-шкіру лесбійку з 10-ком дітей, а вийшовши за територію конгресу відкривають такі самі фірми як і кляті імперіалісти, і гроші загрібають і обдурюють державу не менше.

    Я хоч і не сторонниця Уґо Чавеза, але погоджуюсь з ним в класифікації діючого президента США, яко лицеміра. Такий і є!

    Вона не дуже дута, хоч і недосконала. Але вона дієва. Коли люди хочуть, вони добиваються багато, саме за рахунок вибору добрих кандидатів в законодавчу владу.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. zet

    zet Дуже важлива персона

    Бог с ними, банкирами Америки. Меня достали своей повышенной активностью наши банковские работники. То звонят на мобилку и интересуются не забыла ли я о том, что у меня есть кредитная карточка, может потеряла и предлагают тут же выписать дубликат.
    То трезвонят на домашний телефон, пугая бабушку каким-то мифическим кредитным долгом в 3100 гр. (я ничего в кредит вообще не брала).. То в выходной в 6.30 утра просят позвать соседей и предупредить о их долге (называют фамилию явно не соседей..).
    Мне надоел уже этот террор и написала заявление в милицию о "телефонном хулиганстве банковсих служб"... Пока наступило долгожданное затишье...(Кстати, в милиции сказали, что не я одна уже подала жалобу..)
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Spika

    Spika Well-Known Member

    Не могут люди ничего добиться выборами именно в США. ПРОСТО ТАМ НЕТ ВЫБОРА. Обе правящие партии управляются одними и теми же "теневыми" людьми. И фактически между их программами нет особой разницы. Так, что кого б не выбрали люди из этих двух - результат один. А вот, чтоб к управлению страной не прошли неконтролируемые партии, разыгрывается большой и дорогостоящий спектакль. И пипл хавает.
    В выборах у вас участвует до 14 (!) партий. Но все газеты и ТВ широко рассказывают ТОЛЬКО о двух. Деньги на широкую рекламную компанию имеют только эти две правящие партии. Так, что не народ решает кому управлять США, а тот у кого деньги.
    А вот о лицемерии администрации США, это вы заметили верно. Но лицемерен не только Обама, а ЛИЦЕМЕРНА ВСЯ ГОСУДАРСТВЕННАЯ СИСТЕМА США. Фактически страной руководят корпорации-владельцы ФРС.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Аби в вас був, а ми вже якось так без вибору. Вибір є завжди! Запам’ятайте!

    Мдям... Ото вже ви самі бюлетні пишете? Коли я голосую у мене на бюлетні є 4 рядки кандидатів з зареєстрованих партій і 5-ий рядок, це я маю можливість вписати свого кандидата.

    ---------- Додано в 07:19 ---------- Попередній допис був написаний в 07:15 ----------

    ФРС це малось на увазі що? Фінансова якась установа, аля біржа?

    Ви знаєте хто керує країною з такої віддалі?

    Я дивуюсь людям, чесне слово.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Spika

    Spika Well-Known Member

    Как вы сказали:-"Я дивуюсь людям, чесне слово."

    А вы собирались Полковнику лекцию об истории США прочитать....
    ФРС это Федеральная резервная служба. Это тот банк, у которого правительство США БЕРЕТ ВДОЛГ ДЕНЬГИ. И это ЧАСТНЫЙ БАНК.
    А еще поинтересуйтесь когда и как этот банк был создан; почему после его создания правительство США конфисковало у НАСЕЛЕНИЯ все золото; почему до создания ФРС инфляции в мире не было, а после ее создания и отвязки доллара от золота и товаров инфляция, это мировая проблема; почему до создания ФРС в мире КРИЗИСОВ НЕ БЫЛО, а теперь они проводятся (!) регулярно... Ну, и наконец, кто ж УЖЕ скупил подешевке все разоренные нынешним кризисом финансовые компании?

    ---------- Додано в 10:57 ---------- Попередній допис був написаний в 10:47 ----------

    У нас пока есть. Но небольшой.

    Запомните! Выбор и иллюзия выбора, это две большие разницы.
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    А хто сказав що я зобов’язана знати назви і абревіатури американських держ установ російською? Скажіть дякую, що я її ще читаю.

    Так, що можете кидатись своїми глупостями для тих хто дивиться російські ЗМІ, бо я знаю який вибір є у мене і не берусь керувати з далекої відстані який балаган є в чужій хаті. Ви свою прибирайте, а я вже якось з балаганом в своїй дам раду.

    Сприймаю ваш допис як особисту образу. Більше дискусію не продовжую.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Полковник

    Полковник миється в бані

    Ну, это Вы зря.
    Просто ведь разговоры разговариваем.

    Какие замечательные слова.
    Может, пользуясь случаем, что Вы там рядом, передадите их американским товарищам?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Американських громадянам до росіян і того що діється в вашій країні глибоко фіолетово. Якщо хтось і переймається, то лишень російсько-мовні і то не всі. Те російсько-мовне радіо, що я слухаю більше переймається ситуацією в Ізраїлі.

    Щось у вас дуже манія величності, і американців не любите просто так, аби мати якогось ворога.

    А політики? Так вони для того і політики аби триндіти... дехто триндить розумні речі, і щось навіть старається робити добре для країні, а інші просто триндять. Нічого не роблять, беруть з держ казни гроші, і триндять які погані банкіри і як терміново треба їх розкуркулити. Тьфу!

    Я капіталістка! Мене прошу не переконувати, що треба відібрати в багатих і віддати бідним.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. WIZARD

    WIZARD Well-Known Member

    вот этом Вы АБСОЛЮТНО - правы!
     
  15. Полковник

    Полковник миється в бані

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    :tongue:

    Потішили мене перед Святами!:preved:
     
  17. Spika

    Spika Well-Known Member

    В данном конкретном случае название американской НЕгосударственной установы как по-русски, так и по-украински звучит ОДИНАКОВО. Так, что напрягать весь мозг на русский язык тут совершенно не обязательно. Тут вам главное запомнить - "негосударственное учреждение". А дальше сами разбирайтесь.

    Ну, и напрасно... Могли еще много чего интересного узнать о ВАШЕЙ стране. Глобальный мир, однако. Да, и со стороны, как говорится - виднее.

    И вообще, чем обижаться, вспомните лучше веселую, хорошую песню :bye2:
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. аксакал

    аксакал Дуже важлива персона

    Поставив би Вам +1, якщо був певний, що то Ви написали на адресу деяких тамтешніх совкострадальців.
     
  19. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    А як треба на Вашу думку?
    Щоб купка людей випорожнялася у золоті унітази, у той час, коли переважна більшість помірає з голоду?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Чернобылец

    Чернобылец Well-Known Member

    Как это фиолетово? А показать протесты в Греции вместо Москвы - это не фиолетово?
    Очень часто говорят, но все неправда в основном. Вот это что им на CNN и Fox говорят то они и знают про Россию.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)