Алкоголізм-це хвороба, чи безвідповідальність?

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Danilo, 11 гру 2006.

  1. KostinAndrew

    KostinAndrew Member

    Це хвороба по власному бажанню. При наймі так каже моя мама...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Vldmr

    Vldmr New Member

    Алкоголізм це хвороба! Їздив до Києва, лікувався від алкоголізму гіпнозом у Пономарьова Сергія В'ячеславовича. Дуже залишився задоволеним лікуванням і самою поїздкою. Повернувся новою людинаю, більше не п'ю, немає бажання. Почав життя з нуля, з чистого аркуша, мені подобається такий мій стан, коли я тверезий! Тут є його адреса psv.com.ua
     
  3. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Вважаю, при такому актуальним може бути не тільки гіпноз, та і гіпноз має властивість з часом зникати.
     
  4. kedr

    kedr Memberembember

    Декілька порад пиякам (таким як я): 1) Не пийте з опівночі до 15.00. 2) Якщо п`єте - обов`язково їжте! 3) Обирайте якийсь один напій. 4) Завжди майте гроші на таксі. 5) Не пийте з незнайомцями, тільки з друзями, які про вас подбають! І на останок 6) Якщо постійно не пам`ятаєте що з вами було після 3-4ї чарки - все! Треба в`язати хоча б на пару місяців. А щасливі люди взагалі майже не п`ють! Тож щастя вам, панове! P.S. Ледь не забув. Ніколи не смійтеся над пияками, бо невдовзі потрапите в таку ж халепу, перевірено особисто:wacko:
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Актуально:
     
  6. dimzaran

    dimzaran спец

    Алкоголізм - це залежність, а значить хвороба. Без усвідомлення хворого що він хворий, лікувати беззмістовність.
     
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    От точно! Згадала, як в студентські часи у нас була дівоча весела компашка - ходили в клуби, не пропускали свята і потанцювати. Молоді, веселі, красиві...Ніхто ніколи не перебирав з алкоголем, крім Насті, яка вважала і всім казала, що вона зовсім не п'є (так, нічого, крім алкогольних коктейлів :)) Де нема алкогольних коктейлів - то не її тема: не піде. Кінець вечора вона інколи не бачила: а нам - визивати таксі, садити, давати таксисту зверху, щоб провів до дверей і впевнився, що вона зайшла і закрилася.
    Коктейлі - штука жорстка. Але ж ще залежить від організму.Хтось вип'є - стає веселим, співає - ні собі, ні оточуючим не робить шкоди і не діє на нерви. А є такі, що вип'є на копійку - п'яний на карбованець. Тоді, знаючи таку свою особливість, не треба підставляти свій організм під надвипробування. Алкоголь - це точно не для вас.
     
  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Жіночий алкоголізм - складніше переноситься і майже не піддається ліквідації.
    Як я з деякими подружками був у подібних закладах, такі бурлючки навіть не завжди могли допити, деколи я допивав, тому що було шкода просто вилити, напій був недешевий.
    При передозуванні алкоголю у мене частіше проосто хочеться спати, а не виникнення надмірної бурності.
     
  9. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Мені і без передозування алкоголь діє як снодійне. Вживаю тільки вино. Від шампанського болить шлунок і голова.
    Одне вино не діє як снодійне - Медвежья кровь (как-то по-болгарски "Меча крев", что ли).
     
  10. Slav

    Slav Well-Known Member

    Я раніше писав про медикаменти для лікування алкогольної залежності (потягу до спиртних напоїв).
    Тепер викладу ще інформацію про деякі препарати для лікування алкогольної залежності (потягу до спиртних напоїв):
    Апоморфин (Apomorphinum)
    Апоморфин


    Анатабус (дисульфірам).
    Також помітно зменшує потяг до алкоголю антидепресант прозак (флуоксетин)
    Методы лечения алкоголизма. Медикаментозная терапия

    Еспераль
    Еспераль - інструкція, ціна в аптеках, аналоги | Tabletki.ua


    Naltrexone ( Revia and Depade ) , ( Vivitrol )

    Campral (Acamprosate)

    3 Medications for Alcoholism Treatment

    Topiramate

    Medication for Alcoholism | Disulfiram, Acamprosate, Naltrexone


    Nalmefene
    Nalmefene: choice in alcohol dependence | News | Pharmaceutical Journ…

    Helping Patients Who Drink Too Much: A Clinician’s Guide Prescribing …


    Обов'язково треба вияснити чи не сприяють алкоголізму інші психічні розлади як, наприклад, депресія і невроз, і відповідно їх лікувати разом з лікуванням алкоголізму.


    Препарати для лікування алкогольної інтоксикації, абстинентного стану:

    Медихронал
    Медихронал-Дарниця - інструкція, ціна в аптеках, аналоги | Tabletki.ua

    Глутаргін
    Глутаргін - інструкція, ціна в аптеках, аналоги | Tabletki.ua

    Алкодез IC
    Алкодез IC - інструкція, склад, аналоги | Tabletki.ua
     
    Останнє редагування: 10 чер 2019
    • Тупо Тупо x 1
  11. Slav

    Slav Well-Known Member

    Транквілізатори бензодіазепінового ряду: седоксен, реланіум (Benzodiazepines) застосовують для полегшення абстинентного стану (процесу виходу з алкогольного стану):

    Alcohol Treatment Medications - Alcohol Rehab Guide

    Реланиум® (Relanium®) - инструкция по применению, состав, аналоги пре…

    Також для лікування абстинентного стану разом з вищевикладеними препаратами приймають мультивітаміни.

    Опис різних препаратів, які призначають для лікування алкоголізму:
    Ліки від алкоголізму, тютюнопаління, наркоманії каталог товарів - ціни у аптеках України | Tabletki.ua
    Препарати від похмілля каталог товарів - ціни у аптеках України | Tabletki.ua
    Препарати від алкогольної залежності каталог товарів - ціни у аптеках України | Tabletki.ua
     
    Останнє редагування: 10 чер 2019
    • Тупо Тупо x 1
  12. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    блін, люди купляють алкоголь... потім купляють комп'ютер, платять за інтернет, щоб дізнатися де купити ліки від алкоголю... куди котиться світ :sad::uanew:
     
    • Смішно Смішно x 1
  13. umagiya

    umagiya миється в бані

    Чаще все это порча!
     
  14. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Кого візьму, того і порчу:))):))):)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  15. Slav

    Slav Well-Known Member

    Я коли вип'ю невелику кількість міцного алкогольного напою (горілки, коняку), то мене відразу з самого початку дуже тошнить і нудить. Через те я дивуюся тим людям, які люблять добре напиватися міцними алкогольними напоями.

    Я тільки люблю пити пиво і деколи вино. Ще мені деколи подобається випити якийсь смачний лікер з кавою.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  16. Slav

    Slav Well-Known Member

    • Тупо Тупо x 1
  17. Good man

    Good man Обычный человек

    Занятия спортом это лучшее лекарство от желание употреблять алкоголь.
     
  18. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Теперішній військовий стан дуже бмежує вживання алкоголю.
    Для зменшення алкоголізму зовсім не потрібні вічний військовий стан і комендантська година.
     
  19. PolinKapolya

    PolinKapolya New Member

    Алкоголізм - це безвідповідальність, яка згодом переростає у хворобу. Це важка фізична та психологічна залежність, яку алкоголіки не хочуть визнавати й, відповідно, не хочуть лікуватись. Це все, звичайно, сумно, особливо коли п'ють обидва батьки, а діти від цього страждають
     
  20. KatrinBy

    KatrinBy Active Member

    Усвідомити в собі залежність від алкоголю здатний не кожен. У більшості випадків очевидна для оточуючих проблема всіляко нівелюється самим залежним. У хід йдуть всілякі виверти зі згладжування гостроти ситуації: з’являються пом’якшувальні формулювання, незавидні наслідки пияцтва інтерпретуються з гумором. Вчасно звернути увагу на те, що відбувається означає допомогти людині впоратися з бідою, що веде до деградації особистості і руйнування здоров’я.
     
а де твій аватар? :)