Алкоголізм-це хвороба, чи безвідповідальність?

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Danilo, 11 гру 2006.

  1. good

    good Well-Known Member

    тому люди і стають залежними, бо коли п"ють і забувають про все, а ранком знову з початку і знову бажання відчути відчуття слободи думок. ось так вот..
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Marusja

    Marusja Member

    Алкоголізм це серйозна проблема, в якій жартів мало, не можу жартувати з цього приводу бо часто зтикаюся з даною проблемою. В мене свекор зловживає спиртним часто, та приходячи додому в неттверезому стані часто до нас "чіпляєтьс", принижує, обрає, тобто в нього БІЛЯК.
    Може комусь відомо чи можна щось йому піспипати щоб він заспокоївся та ліг спати, бо не має в хаті спокою.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Khotybor

    Khotybor Well-Known Member

    Найдієвіший спосіб налити ще.... і ще, поки не вирубиться скотина. Перевірено багаторічним досвідом. :sad:
     
  4. good

    good Well-Known Member

    Налити ще? В мене батько алкоголік і п'є, як свиня! якщо до приходу додому випив десь з літру, не менше, а вдома ще 0.5 коньяку і 0.7 горілки, куди ще наливати?=(
     
  5. Oxid

    Oxid Well-Known Member

    Біляк це коли чортиків ловить, а коли чіпляється, то ще не біляк... Підсипати мабуть не варто, а взагалі краще жити окремо від таких людей:sad:
    Не можу собі уявити, що хтось став наркоманом після перегляду чи слухання Висоцького;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Мені Вас дууууууже шкода.Щодо підсипань,щоб,ця ідея не зіграла з Вами злого жарту,найкраще нічого не підсипати,а просто напросто,якщо є така можливість переїхати подалі від того пияка.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. good

    good Well-Known Member

    а якщо немає? Що тоді?
    ця тема для мене дуже важлива, бо у мене ідентична ситуація..
     
  8. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Є інші "приклади", крім Висоцького. Про Висоцького, коли він був популярний, цього майже ніхто не знав...
     
  9. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Тоді у якийсь спосіб висилити того пияка,як загрозу Вашій сім"ї..................
    Приміром,моя подруга,так і зробила,разом із своєю мамою,відправила свого тата "лікуватись" на Кульпарківську....................бо,що тільки не перепробували,а сили дедалі більше покидали,що жити неможливо було................Може у Вас не така вже й критична ситуація,можливо допоможе просте консервативне лікування,цебто підшити його,чи закодувати,А раптом допоможе.
     
  10. good

    good Well-Known Member

    Ситуація, можна сказати, критична..наразі піст, вже з місяць не п'є, але що буде після? Не зрозуміло = (
    але дякую за пораду)
     
  11. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    На щастя, в нашій родині алкоголізму не знали. Взагалі, мені не відомо, щоб хтось із предків до 5-го коліна випивав лишнього. Так само і в дружини. Всі чоловіки захоплювались технікою, полюванням - але не заради випивок (завжди поверталися задоволені, стомлені і тверезі) або вбивства звірятка, а, скоріше, заради прогулянок пішком по кількадесят кілометрів на день. :)))
    Пам"ятаю, колись дзідзьо (дідусь) застрелив на полюванні косулю - офіційно- все, як має бути - оплачений дозвіл на відстріл і т.д... То бабця його сварила, і навідріз відмовилась готувати дичину. І він мовчки і винувато заніс все сусідам, і навіть "не пікнув", хоча йому в будь-якій спірній ситуації досить було сердито сказати своє слово - і моя енергійна і "бойова" бабця одразу замовкала. Його слово мало вагу... А тут мовчки "підібгав хвоста" і відніс... Відчував провину, що застрелив таке гарне живе створіння, хоча половину чи третину дикого кабана, бувало, привозив раз на рік, і бабця з мамою його охоче "переробляли"...
    В останні роки життя він захопився виноградом - але мав всього 5 чи 6 різних виноградних лози... І робив вино. Коли вино виходило добре - то він пригощав гостей цим "делікатесом" і страшенно пишався, коли їм подобалося...

    А тесть робив наливки. Десятки різних, на величезній кількості ягід, трав... Але кожного виду - по одній-єдиній пляшечці... І стояли вони у нього роками. Деякі ще стоять, уже років 15-20, не менше... Схоже, що любив він їх за колір і композицію, :))) бо сам, якщо куштував, то кілька крапель, та й гостям наливав спеціальні чарочки по грам 20! І - швидко ховав. Йому треба було знати тільки думку "дегустаційної комісії". І марно було сподіватися, що наллє "ще одну" з тої самої пляшечки ...

    ---------- Додано в 00:08 ---------- Попередній допис був написаний в 00:04 ----------

    Якщо може не пити місяць, утримується в піст, то ситуація не така катастрофічна, бо ще може собою керувати... Треба шукати можливість "витягнути" його...
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. good

    good Well-Known Member

    Я не кажу, що мій батько погана людина..я кажу, що коли він дозволяє собі зайвого, то перетворюється на звіра. Чесно кажучи, я би давно втрутився в цю ситуацію, але дав слово матері, що до 18 не буду лізти. Ще декілька місяців..

    як бачите, не всім повезло, як Вам..як то кажуть "рєспєкт і уважуха" ;)

    можливо все налагодиться, будемо сподіватись. Ще місяць..
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Сподіватись треба обов"язково,але й рук не покладати,як кажуть,дійте вже...............може лікуйте,вмовляйте,незнаю,як ще............
     
  14. good

    good Well-Known Member

    Не така людина він, що сам визнає, що потребує допомоги..а силою не вийде, бо дядько великий і вдарити може добряче. і ще кричить багато, часом так надоїдає..
     
  15. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    І я не кажу. Звичайно, його потрібно рятувати. І дуже добре, що ти тепер можеш допомогти матері в цьому. Але найкраще - коли ти сам станеш авторитетом для власного батька, коли він буде пишатися тобою і прислухатися до тебе. А для цього треба "вибиватись в люди"... Чесні люди...
     
  16. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Тримайтесь,може все колись для вас зміниться,на краще.......
     
  17. good

    good Well-Known Member

    Дуже дуже дякую всім за розуміння і підтримку!!!!! Сподіватись, тільки це й залишається робити, а в тім все колись змінюється на краще)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Ви не тільки реаліст,а ще й оптиміст :good:Гуд Так тримати:good:
     
  19. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Мдя....:scratch_one-s_head:
    Їті...:sorry:
     
  20. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Він ще молодий,а вже такий молодець (вибачте good що без вас........, та про вас....)
    А нам з Вами Ромко тре бути більшими оптимістами..........Знаю тяжко,але,хто казав,жи то легко?
     
а де твій аватар? :)