Алергія - що робити, куди йти і як з цим жити?

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Leri, 10 лип 2010.

  1. Magistryoda

    Magistryoda Active Member

    У мене алергія проявляється після нервового стресу у вигляді свербежу, починаю пити звичайну валеріанку. Допомагає.
     
  2. Olenall

    Olenall миється в бані

    дуже цікаво, я десь читала, що корисно вдихати валерьяну
     
  3. BubbleSea

    BubbleSea New Member

    Хочу приїхати до Львова на відпочинок, але в мене сильна алергія на амброзію.
    В який періуд до вас можна приїхати та и багато її у вас в місті?
     
  4. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    У мене і мама і донька мають алергичний реніт. Мама зі стажем в кілька десятків років. Чого тільки не робила - абсолютно все, що тут радять. Але алергія як була, так і залишається.
    Пару років тому стали використовувати назонекс (в інтернеті можна почитати як він діє) і це стало єдиним спасінням. Після курсу 45 днів потім два роки не було нападів. Тепер повторюємо курс.
    В нього є аналог українського виробництва, зветься флікс. Він трохи дешевший, але то викинуті гроші, бо ефекту ніякого і потім все одно приходиться купувати назонекс.
     
    Останнє редагування: 7 вер 2016
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. Olenonka

    Olenonka New Member

    Теж страждаю харчовою алергією... Намагаюсь дотримуватись дієти , уникати явних алергенів. Не хочеться постійно вживати медикаменти.
     
  6. Makarenko Anna

    Makarenko Anna Well-Known Member

    Обов`язково треба сходити до алерголога. Треба спочатку зробити тест на алергію, щоб виявити на що вона. А потім казати є алергія чи нема. Шуткувати з цим не раджу, погані наслідки можуть бути.
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Де зробити тест на алергію? У Львові нема поважної лаболаторії.
     
  8. Makarenko Anna

    Makarenko Anna Well-Known Member

    Я їздила до своєї сестри в Київ, там є дуже гарна лабораторія, на вул. Зоологічна 3 Как нас найти, раджу вам туди піти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    До лабораторії зі Львова у Київ їхати? Така собі прогулянка...
    @Мих, та шо там вже, їдьте у Харків :drinks:тут повно різних лабораторій :pardon:
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Makarenko Anna

    Makarenko Anna Well-Known Member

    Я раджу, а людина сама вирішує. На собі перевірила. Можливо буде проїздом;)
     
  11. Лері. В моєї жінки були подібні питання як і у вас. Ми називали це алергія на весну. Тільки починають цвісти дерева чи квіти, вийти на вулицю без тонни одноразових хусток було цілком не можливо. Такий стан речей її дратував більше ніж мене. Лікарі в свою чергу прописували препарати основна дія яких була спрямована на приглушеня відчуттів рецепторів. Але це не вирішувало проблему а закидало її в глибокий ящик до наступної весни. Зараз ми разом працюємо в діагностичному центрі куди ви можете звернутись. І ми допоможемо вирішити цю проблему без шкоди для вашого здоров’я і у вас буде нагода жити щасливим життям і усміхатись до природи
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    а ви мене спровадите?
     
    • Смішно Смішно x 1
  13. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    :))) спроваджу чи супроводжу - залежатиме від Вашої поведінки ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Колись у мене поведінка була хороша, а зараз пошаліваєт.... і чого б це... ніби і пітаюсь хорошо і старість проходить... Може то перехідний вік?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. NadezdaSmile

    NadezdaSmile миється в бані

    У моего мужа тоже подобная проблема. У него аллергия на пыль, постоянно чихает и очень сложно дышать ему в квартире. Врач нам посоветовал постоянно проветривать квартиру, это помогает но не на долго. Мы решили купить очиститель воздуха. Покупка не з дешевых но мы нашли в интернет-магазине Смартком Купить очиститель воздуха в Киеве, Украине | Цены на очистители воздуха для дома | Фильтр для воздуха по низкой цене и купили. Пользуемся уже месяц муж говорит, что ему намного легче дышать.
     
    • Смішно Смішно x 1
  16. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Деколи стикаюсь, можуть бути збудниками переїдання цитрусовими, інтенсивне прибирання та багато пилюки вдома, сінокіс, укуси комах... жити із таким можна, такі процеси тримати під контролем, їх нейтралізовує ( бачив по собі ) солоне морське повітря, хвойний ліс, хлорид кальцію ( деколи із цим приймав ліки ).
    Алергопроби можуть зняти у лікарні на Ужгородській і ніби щось таке є в поліклініці на Лемківській.
     
  17. Svatoslav

    Svatoslav New Member

    в своё время использовала всевозможные аспираторы, что облегчало жизнь. ну а по поводу задышки и т.д. - нужно обращаться срочно к врачу.
     
  18. Anfi

    Anfi миється в бані

    Аллергия может возникнуть по любым причинам, и конечно лучше сдать анализы, по которым можно определить причину аллергии. Например, у моей коллеги аллергия на растения, раньше пила таблетки и капала капли, но ничего не помогало, чувствовала себя ужасно, пока специалист ей не порекомендовал пройти курс уколов, практически сразу попустило. И сейчас спасается только ими.
     
  19. Olexiyovych

    Olexiyovych миється в бані

    Знакомая проблема для нашей семьи, но купили бризер (очиститель воздуха от аллергенов) и стало легче переносить весну.
    тут брали год назад
     
  20. dailymed

    dailymed New Member

    Аллергия на растения очень распространена в наших краях. По данным исследований ВОЗ, ежегодно количество аллергиков только растет, причем, больше всего их среди городских жителей. Это не удивительно: пыльца растений, смешиваясь с пылью, выхлопными газами и другими вредными веществами становится куда более сильным аллергеном. Читать больше тут: Поллиноз или сезонная аллергия - можно ли с ней бороться | Daily Medical
     
а де твій аватар? :)