Алергія - що робити, куди йти і як з цим жити?

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Leri, 10 лип 2010.

  1. divchynka

    divchynka Member

    Ви вийшли з алергіі просто підібравши протиалергічні препарати?
    У нас також стіни цвіли (і це повторюється таки час від часу, бо квартира кутова) і бронхіти уже давно мають асматичні компоненти.
    Нам зараз запропонували СІТ терапію (імуновакцинацію). Тобто - ввести донечці під шкіру кліщів і щоб організм з ними боровся сам (принцип щеплення). Але страшнувато, бо ми дуже хворобливі з дитинства і прививки ми маємо лише ті, що робились до піврічного віку. Хтось уже проводив СІТ терапію? І як?
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Страшнувато, я б не ризикнув. А якщо кліщі принесуть ще якусь заразу? Я чув, вони добрі рознощики всякої зарази. А тому купіть самі тонші шприци - інсулінові і корбку пірогеналу 50. І якщо є асматичний компонент, вводиться ззаді, на рівні легень і вище під шкірку. Тобто, ніби як щипаєте - відтягуєте шкірку і пробивши її вводите. Шкіру тре пробити, бо як не пробєте, то буде боліти при введені і після.
    Доза.
    Дозу тре визначити самому наступним способом. Я так завжди роблю. 1/10 вмісткості інсулінового шприца. Це така собі - пробна доза. Напротязі пару годин в місті уколу має бути почервоніння. Якщо діаметр почервоніння менше монети 5 коп., то дозу можна збільшити на 20..30%, якщо нема почервоніння взагалі, то на половину збільшуєте. Колоти треба щодругий день, міняючи місце уколу, але в області, де я казав.

    Передозування.
    Я пройшов таке не раз. Передозування дає теж хороший результат, але супроводжується підвищеною температурою і можливим зобом. Все це нормально і само пройде. Тривалість уколотерапії - 2 місяці, але результат ви побачите за першим, відсили пятим разом.
     
  3. kabardin

    kabardin Member

    В мене постійно така проблема: як з'їм багато солодкого, то одразу висипає все тіло. Це напевно алергична реакція, але як заспокоїти шкіру. Бо я від солодкого не можу відмовитись.
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    читайте попередній пост.
     
  5. placenta

    placenta Member

    В мене у сестри така сама проблема, але вона з нею до лікаря звернулась, тому раджу вам те ж саме.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. kabardin

    kabardin Member

    На жаль не маю зовсім часу, щоб бігати до лікаря, але ж якщо є які-небудь мазі чи крема, що позбавляють від зуду, то це було б оптимально.
     
  7. birukova

    birukova New Member

    Спробуйте Дермалекс застосувати. Я не на сто відсотків впевнена, що він саме проти алергії, але при подразненні шкіри та свербіжі він добре допомагає. Це мазь. Креми ван напевно нічого не дадуть.
     
  8. kabardin

    kabardin Member

    Та, креми якось не дуже діють(( А Дермалекс це саме від цього? Ви їм користувалися?
     
  9. birukova

    birukova New Member

    Так, він саме від цього, дуже корисний протиалергенний препарат. Нам допоміг і я після цього ще іншим радила.
     
  10. placenta

    placenta Member

    Взагалі алергія то дуже делікатна проблема, але якщо у вас те саме, що у моєї сестри, то можу лише Дермалекс порадити. Я в неї запиталася, вона каже, що ніщо інше не допомогло. Багато різними кремами користувалася, щось ще називала, але каже результату майже не було.
     
  11. kabardin

    kabardin Member

    Так, крема за великим рахунком не допомогають. Взагалі немає ніякого часу йти до доктора, тому питаюся тут. А швидко цей Дермалекс вашій сестрі допоміг? Він усім підходит, немає протипоказань?
     
  12. placenta

    placenta Member

    Та доби дві може три і все пройшло. Про протипоказання я не знаю, але якщо препарат на малих діток розрахований, то напевно там не буду чогось гормонального чи ще чогось.
     
  13. kabardin

    kabardin Member

    Добре, будемо вважати, що запевнили. Дякую вам, вибачте за завданий клопіт)
     
  14. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Якщо вже в мене має бути алергія, то не як в людей.

    Dermatographic urticaria.

    I am skin writer тепер. )
     
  15. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Скоро весна. Забуяє молода кропива. Тому всім алергійникам добре би пропити відвари весняної кропиви, яка добе чистить кров. Тільки не треба фанатизму. Треба починати з неміцного чаю зі свіжої кропиви і збільшувати помало концентрацію. А ще додавати її ошпарену в салати, другі страви, кидати в борщі, супи. Тим більше, що кропива має велику кількість вітамінів, заодно і інші ділянки тіла оздоровите. Бо мастити тільки алегрію кремами зверху, то це ще гірше заганяти її в середину.
     
  16. Olenall

    Olenall миється в бані

    може свіжі фреши овочеві?
     
  17. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Не мій випадок, Олю )
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Гм... не чув.

    На алергію впливають лише червоні тільця...
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Так, ви праві. Червоні тільця мають відношення до імунної системи. А що таке алергія? Це неправильна реакція імунної системи на різні фактори впливу на організм.

    впринципі, як і будь-які ліки. це загальний підхід. Проте пірогенал вже пробуваний-випробуваний, навіть на немовлятах. Не чув, щоб були проблеми.
     
  20. svetusichka

    svetusichka New Member

    У мене багато років сезонний алергічний риніт, і з кожним роком його тривалість збільшується. Минулого року як заклало ніс у квітні, так до вересня доводилося капати. Назиму трошки послабилися симптоми. Лікар попередив, що сезонна форма може перейти в постійну, якщо не прийняти заходів. Його пропозиція - виїхати з міста на період максимального цвітіння. У мене такої можливості немає, перерила інтернет - знайшла додаток «Мій календар алергії» для смартфонів. Він допомагає відслідковувати інформацію про цвітіння. Можна фільтрувати інфу по аллергенах, регіонах (тільки Україна).
     
а де твій аватар? :)