Алергія - що робити, куди йти і як з цим жити?

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Leri, 10 лип 2010.

  1. Leri

    Leri Well-Known Member

    у мене здається алергія...
    іноді не зрозуміло з якої причини починаю чхати, шмаркати і постійно терти очі...
    жити можна але заважає...

    просто так різні таблетки ковтати - не вихід...

    підкажіть куди звернутися.

    кажуть на Ужгородській є спеціалізована лікарня і хороші спеціалісти...

    але скільки воно займає часу і скільки грошей?
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я не чув, щоб алергію виліковували, хоча з уст лікарів ви можете почути протилежне.

    У вас то хронічно, чи сезонно?
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    В мене алергія на пух тополі...лікарі сказали, що не лікується...на цей сезон запасаюся таблетками Лорано і менше стараюся виходити на вулицю, відкривати вікна...
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Є ще хороші таблетки - цитиризин. Вони знімають симптоми.

    Є спосіб придушення алергії через виготовлення автовакцини. То береться сеча пацієнта, йдеться до спеціаліста і той виготовляє автовакцину, яка вводиться саме у шкіру. Тре пройти хоча б з 10 сеансів... Але тут треба хороших фахівців у тій справі.

    Інший хороший спосіб це пирогинал. Є такі уколи. По-моєму у інструкції того нема, що вони можуть лікувати алергію, але насправді, вони дійсно помічні. особливо помагають, що перевірено, у кого є алергія з асматичним компонентом(задухою). Що цікаво, це лікування можна застосовувати майже у щойнонароджених, якщо є така проблема. Бо те, що роблять в лікарні у таких випадках, є набагато менш ефективно. У моєї молодшої алергія. Що тільки не давали... А от уколи пирогіналу допомогли реально. І не так, як таблетки, поки п"єш доти добре. Після курсу лікування, мали спокій з рік-два.
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. Leri

    Leri Well-Known Member

    та в мене не є щось дуже серйозне...
    просто в закритих приміщеннях іноді починаю чхати як дурна :sad:
    причому зимою трапляється частіше...

    хочу знати що саме мені заважає "насолоджуватися" паперовою роботою
    і яким чином, при потребі, можна свій стан нормалізувати

    нажаль хвороби з часом мають тенденцію до погіршення... і те, що 2 роки назад мені не дошкуляло через рік дійсно може стати проблемою (якщо вже не стало)


    от мене і цікавить... я не кажу про повний курс лікування якогось серйозного, але хоча би про обслідування
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Шо я можу сказати?

    Стандартний хід мислів наступний. Лікар пошле вас на проби, щоб взнати конкретно на що у вас алергія. Не знаю як справи у дорослій царині, але от та, що на Орлика для дітей, як мертвому кадило. Нема там фахівців, чи нема засобів - не знаю, знаю лиш одне - результату там не знайдете. Відчуття мені підказують, що в дорослій поліклініці ситуація аналогічна. (Я вас не відговорюю)

    Друге, що мені хотілось би сказати.
    Алергія на щось конкретне, як правило, приводить до того, що у пацієнта з"являється алергія ще на якийсь інший алергент. То є таке. І зупинити той процес... не чув, щоб хто зупинив....

    Отака зараз та алергія... Вона може пройти сама по собі, потихенько...а може....й ні.

    У моєї молодшої алергії вже майже не було, але потрапили ми у лікарню з нею. Лікарку 10 раз попередили: алергічна. Вкінці лікування ця супердохтірка виписала таблєтки малій - нейромідин. Як правило перед вживанням нових мікстур ми читаємо інструкцію, та оскільки таблетки вже в аптеці закінчувалися і пачки з інструкцією не було, а лікарка знала, що у моєї алергія, то ми даали малій ті таблєтки. От вже 1,5 місяці мучимося з алергією... Такі у нас дохтОри... Колю пирогінал, полегшення є очевидні, але поки повністю не забирає. Поки весь нейромідин з печінки не вийде, а то 3 місяці, доти буде отаке певно...

    ---------- Додано в 22:20 ---------- Попередній допис був написаний в 22:15 ----------

    можете, імунологів у нас повно.
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Leri

    Leri Well-Known Member




    кажете до імунологів звернутися?
    добре, попитаюся де і як... наразі дякую за відповіді... щось можливо придумаю що з собою робити :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Щиро бажаю позбутися алергії.


    Але чесно кажучи, окрім пирогіналу, поки нічого путнього порадити не можу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. stefka

    stefka Well-Known Member

    Тре йти до алерголога, зробити алергопроби щоб визначити на що саме у вас алергія (підозрюю що н адомашній і книжкоивй пил...). Після цього алерголог скаже чого уникати і призначить адекватне лікування. Будьте здорові :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    :mocking:....................................
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Peri

    Peri Well-Known Member

    теж так виглядає...спробуйте(окрім лікаря,звичайно) генеральне вологе прибирання,витрушування.
    Може у Вас багато книг на відкритих полицях?

    На Ужгородській дійсно був колись такий відділ-алергологія(можна через довідкове дізнатися),досить хороші лікарі.Як зараз,не знаю.

    Швидкого одужання!:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    вже тиждень мучуся, ледве дихаю - поки що нічого не допомагає, правда, п"ю всякі прості таблетки від алергії. Хоча завжди в мене важкий період - травень, а цього року чомусь липень.
    Треба спробувати обов"язково, бо зараз такий період, що від будь-якого запаху задихаюся.

    П.С.В моєї мами була колись алергія на..гроші :) Але це було в період купонів і переходу на грвні, вона тоді в банку працювали і гроші вони мішками носили
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    У якому банку, якщо не секрет?

    ---------- Додано в 10:22 ---------- Попередній допис був написаний в 10:20 ----------

    Ну то тре вміти колоти тим пирогіналом, визначити дозу і т.д..
     
  14. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    тоді ще в "Україні"

    ---------- Додано в 10:25 ---------- Попередній допис був написаний в 10:22 ----------

    ]
    то тре до лікаря йти? о_О Для мене то найгірше - не переношу лікарень
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Не виключено, що я її міг знати, бо я теж в Україні працював.
    А в Яворові керувала жінка і Михайло Іванович - хороший чоловік.

    ---------- Додано в 10:30 ---------- Попередній допис був написаний в 10:26 ----------

    можна й самому, потім опишу...
     
  16. olya_d

    olya_d Well-Known Member



    дякую :)
     
  17. thinkers

    thinkers Well-Known Member

    До Миха:
    моя дочка (зараз їй 10 років) алергік. спадковий, від мене... десь в 3 роки діагностували бронхіт (лікували класично), потім запалення легенів (лікували класично), потім кашель при мінімальному навантаженні, задуха, постійно підвищена температура, сальбутамол, макропен, антигістамінні, ну, Ви, мабуть в курсі як то. Після чергового "запалення легенів" почали шукати блати, спеців і т.д. Потрапили на консультацію в чорнобильську до пульмонолога, він порадив охмадит, Головин Роксоляну Романівну, діагноз пневмонія не підтвердив. і все змінилося... не відразу, але... спочатку інгалятори, вихід з залежності від антигістамінних, потім алергопроби, лікування мікс-алергеном, яке триває досі, але в формі підтримуючої терапії. це все тривало довго, але зараз все ок. у мене ЗДОРОВА дитина. так, треба уникати контакту з алергенами, але не з малоконцентрованими. для прикладу, пилок амброзії, побутовий пил, епітелій тварин на неї не діють, але кішок, кроликів ми на руки не беремо, на пухових подушках не спимо, і цього достатньо. тому, не лікуйте симптоматично (як колись мене в дитинстві), наберіться терпіння і алергія відступить.

    До Leri:
    Якщо у Вас нежить і чхання є єдиним симптомом, то спробуйте "аваміс", він створює оболонку на слизовій і не дає алергенам потрапляти в кров. у темі про пошук лікаря є пару дописів про Бандрівську Анізію Зиновіївну, вона приймає в поліклініці ЛОКЛ і в біокурсі. якщо Ваші симптоми направду заважають, то раджу звернутися, не пошкодуєте.
     
    • Подобається Подобається x 6
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Дякувати Богу. Що тут сказати?

    А ще великі шанси позбутися алергії, коли дівчинка стане підлітком. Проходить з віком. Знаю знайому, яка лікувала довго ... танцями... і пройшли спазм і алергія, часто їздила в Африку, де клімат їй підходив.

    У моєї теж по суті пройшло, якби у Чорнобильській мудра дохторка не дала нейромідин.
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Так точно.
     
  20. Urolog

    Urolog New Member

    Є стандарт обстеження пацієнта з підозрою на алергію. Туди входить загальний аналіз крові, аналіз сечі, біохімічний аналіз крові, ІГ Е, алергопанель (або кілька алергопанелей), тести на паразити.
     
а де твій аватар? :)