Александр Сергееча бронзовый бюст украшают твои.....

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем Полковник, 26 кві 2007.

  1. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Александр Сергееча бронзовый бюст украшают твои.....

    Ще як був там кінотеатр (Короленка, якщо пам'ять не зраджує) - ще тоді то місце було "незахищене". Захистити його - що два рази плюнути, але то не вигідно тому самому російському культурному центру.
    --
    Якщо б в якийсь момент москва припинила їх фінансувати і роздувати з їхніїх побрехеньок міжнародні скандали - то й актів вандалізму не було б. Бо тут направду - є в москві попит - в них є відразу готовий акт.
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Александр Сергееча бронзовый бюст украшают твои.....

    1. Власне Ці слава і підтверджують саме "політичну" складову проблеми, а не відношення до А.С.Пушкіна (хоча перейменування вулиці Пушкіна у Львові, яка ніякого відношення до культурного центру Росії у Львові начебто нічого не мала, свідчить про інше);

    2. Акти вандалізму (якщо воні дійсно проводяться галичанами) тільки "на руку" тим, хто хоче показати галичан у вигляді безкультурної дикої маси невихованих і неосвідчених людей які не поважають "нікого" і "нічого", що пов'язано з Росією, в принципі (Дивно, як це, ще до вулиці Сахарова не добралися і ще до багатьох інших "деталей"?).

    P.S. Слово "москва" (як назва міста) повинно писатися з великої літери, навідь якщо комусь це не дуже подобається. Це, по любе, трактується як елементарна граматична помилка.
     
  3. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Александр Сергееча бронзовый бюст украшают твои.....

    ні - ці слова підтверджують надуманість проблеми. Є значно привабливіша ціль - російське консульство. Там і акції проводити зручно (зрідка навіть проводять), там і акти вандалізму було б зручніше влаштувати.

    так, п.Свістунов - власник того балагану - є львів'янином. Зі всіма необхідними ознаками - жадібністю, шахрайством та окозамилюванням. Готовий всіх довкола пальця обвести, і за ламаний шаг друга продати. Ага, і до церкви також ходить, а щоб далеко не ходити - то коло роботи си приватизував.

    "дякую вас" за поправку. Але, якщо росіяни зазвичай нехтують своїм правописом - то я собі дозволяю нехтувати правописом у деяких елементах, напряму пов'язаних з масквою та расєєю. Хоча слово Пітер зазвичай пишу з великої букви.
     
  4. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Александр Сергееча бронзовый бюст украшают твои.....

    Не хотів Вас образити! (Але сам я, постійно, якщо встигаю за 20 хв., вношу правки в свої повідомлення).... А тут, така собі "слизька" тема, то розумій як хочеш? Але, якщо хтось мені "кине" - москаль, це не значить, що я у відповідь автоматично вигукну - від бендерівця чую!
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Александр Сергееча бронзовый бюст украшают твои.....

    Рефлекс?:eek:
     
  6. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Александр Сергееча бронзовый бюст украшают твои.....

    Згадалося. В Дніпропетровському медичному інституті на території морфокорпусу є така скульптурна композиція: Айболить в оточенні звірів. Якісь придурки щоночі збивали Айболиту голову. Замдекана запровадив чергування студентів ночами - перестали. Це були 70-ті роки минулого століття. Ніякої політики, звичайне хуліганство. На мою думку, те ж і з бюстом. Уявляєте, якісь придурки неповнолітні понівечили бюст, галасу на весь світ, напруження міждержавне,... А вони собою пишаються. І теж ніякої політики. Вони таким чином своє самолюбство тішать. Потрібно або їх знайти і примірно покарати, або не галасувати на увесь світ. Або і те, і інше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Александр Сергееча бронзовый бюст украшают твои.....

    якщо справді понівечили....
     
  8. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Александр Сергееча бронзовый бюст украшают твои.....

    Може воно і так!
     
  9. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Александр Сергееча бронзовый бюст украшают твои.....

    ага, поруч інтернат, а працівники центру дружелюбністю не відрізняються..... один з варіантів - і знов але...
    --
    якщо глянути, як оснащене російське консульство, а також на вартість систем відеонагляду (сучасну) - а фірма, що монтує ті системи, знаходиться на сусідній вулиці (початок Пекарської), а ПЦО поруч - з захистом проблем дійсно немає ;)
    Було б лише бажання захистити... Але за тих десяток років, що виникають проблеми з тим консульством - росіяни щось захищати не рвуться...
    Чи то громадою скинутися їм? то по копійці з львів'янина - і вже цілодобова охорона шикарною фірмою...
     
  10. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Александр Сергееча бронзовый бюст украшают твои.....

    Знаєте, а львів"яни такі б бали набрали!
     
  11. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Александр Сергееча бронзовый бюст украшают твои.....

    Степаныч, ви просто погано знаєте львів'ян ;) зазвичай все, до чого вони беруться - у них виходить, як у Ющенка "українізація" та "схід і захід разом" ;)
    --
    а шо, панове львів'яни - розпіаримося?
     
  12. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Александр Сергееча бронзовый бюст украшают твои.....

    А ШО, я -завжди готовий!
     
  13. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Александр Сергееча бронзовый бюст украшают твои.....

    Я можу зрозуміти, що хтось "немудрий" трощить невиний бюст довгими "темними ночами", але не можу й досі впетрати чому вулиця Пушкіна (та й Лермонтова) раптом "зникла"? Напевно, так само, як і в Естонії, АБСОЛЮТНА БІЛЬШІСТЬ (???) мешканців Львова (і України) висловила своє "Одобрямс!", і самі, "за одну ніч" перемалювали назви? (Як зараз, "пам'ятаю", що мене про це запитували). Невже і тут немає "ніякої" політики?
    Для довідки, в Москві і по нині існують:
    а) вулиця Ивана Франко http://www.tender.mos.ru/pgz/tender.aspx?control=15&id=115198б).
    б) набережна им. Тараса Шевченка http://mom.mtu-net.ru/Yp2004/Sh/naberezhnaya_Tarasa_Shevchenko36_179.htm
    та ще багато-багато вулиць з "українськими" назвами...

    І ще, цікава річ, для нас - "щирих українців". Чому ми не обурюємося тим фактом, що "невиховані канадЕйці" викрали памятник Т.Г.Шевченко у Торонто http://www.echo.msk.ru/news/352468.html, що був подарований СРСР український діаспорі, ще у 1951 році?

    Може тому, що МИ не так сильно любим себе, як інші?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Александр Сергееча бронзовый бюст украшают твои.....

     
  15. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Александр Сергееча бронзовый бюст украшают твои.....

    баян. давно відомо - перше скликання міськради позбувалося радянських назв, відновлюючи історичні. Подальші скликання - теж хотіли бабло повідмивати6 тому переіменувань було декілька7 Іноді в переіменуваннях виникали комічні ситуації - наприклад, вул. В.Котика переіменували в Б.Котика, Менжинського - в Менцинського. Кільком вулицям (особливо магістральним) - повернули історичну назву.
    Пушкін - до речі - став Чупринкою, а Лєрмонтов - Дудаєвим (після перших путіновиборів, здається ;))
    --
    То ніц спільного з політикою не мало - то всього-навсього галицька дурість і жадібність - дві важливі ознаки, яким має відповідати депутат міськради.
     
  16. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Александр Сергееча бронзовый бюст украшают твои.....

    А....., може нам (Україні), скористаючись нагодою, узяти та подарувати українській діаспорі (та разом з ними - усім "канадЕЙцям") СВІЙ (незалежний) пам'ятник Шевченкові (взамін викраденого).. Ну, типу, щоб був він "справжньо українським", а не "незрозумілим", тому, що був подарованим "сов'єтською владою"?......
    P.S. А може його навмисно викрали, бо він канадцям взагалі не потрібний (тому, що "нагадує їм про сов'єтську владу")?
     
  17. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Александр Сергееча бронзовый бюст украшают твои.....

    І знову "ВІДМІННА" інформація.
    Як же це я "забув" про "історичну назву вулиці Джохара Дудаєва"?
    Це той, з позаминулого століття... поляк...австрієць...німець..угорець.. (хто там, ще у Львові в ті "славетні часи" хозяйнував?)? Телепень я , що казати, телепень і є..
    І ще (треба було видно краще вчитися) Вам дякую, що дізнався про "дружбу" Лермонтова з Путіним...

    P.S. І в заключення. Прошу мене, ідіота, просвітити, чому це мерія Київа "з метою задоволення побажать представників американського посольства" хоче вулицю Танкову перейменувати? http://kiyany.obozrevatel.com/news/2007/4/28/30776.htm... Дяді Сему танки не подобаються? А може, якщо танк, то зразу "російський"? Чи Джеймс Мейс так багато для Київа зробив (напевно так само так само як і Джорж Вашингтон для Львова)?
    afterstep - не тримайте зла, я Вас поважаю (читайте крізь строчки). Але "політики" в тих рішення було придостатньо, а дурості й сьогодні вистачає..
     
  18. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Александр Сергееча бронзовый бюст украшают твои.....

    . Дуже шкода.
     
  19. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Александр Сергееча бронзовый бюст украшают твои.....

    спілкування з самим собою ;)
     
  20. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Александр Сергееча бронзовый бюст украшают твои.....

    ??? Це повинно розцінюватися мною я Ваша образа?
     
а де твій аватар? :)