AIRBITES iнтернет- провайдер

Тема у розділі 'www', створена користувачем Forpost, 29 лис 2006.

  1. Stepan_Bandera

    Stepan_Bandera Well-Known Member

    Доречі я собі вибрав зараз акцію нічне прискорення.
    Поідеї вночі має швидкість до 5 Мб збільшуватись.при умові що я не залазив в мінуси останні три місяці
     
  2. andriy9191

    andriy9191 New Member

    а я спеціально хотів поповнити скоріше і гади спеціально напевно не перераховували і в мене вже є мінус :ireful1: гади блін о і я ще сам добре не зрозумів :scratch_one-s_head: там я так поняв або турбо кнопка або нічне прискорення ??
     
  3. magnum

    magnum New Member

    Розірвання контракту в Airbites

    Оскільки в Білайну зараз тарифи кращі, планую перейти на нього. Ось питання до тих, хто вже розривали контракт, як в деталях відбувається розірвання контракту, які є підводні камені і тп? Сижу на Аірбіті більше року...
     
  4. Ashen

    Ashen Active Member

    Рахунок airbites

    До мене вчора прийшов рахунок, в якому сума до сплати чомусь в 2 рази вища за тарифну, теж саме у сусіда, в підтримці користувачів занято... У когось було щось подібне?
     
  5. damka

    damka миється в бані

    Привіт усім я теж користуач AIRBITES все вроді нічого тільки одна проблемка :) уже 4 місяць підряд не приходять квитанції до сплати, постійно треба туди дзвонити нагадувати :)а як у вас з цим?
    Хто знає де можна скачати квитанції напишіть
     
  6. Morryson

    Morryson Well-Known Member

    Там в них якась нова система, важко розібратися.
    Але зробили можливість оплати послуг "пластиком"
    http://forum.psihov.net.ua/viewtopic.php?f=90&t=10282 :good:
     
  7. vandermax88

    vandermax88 New Member

    Привіт усім я користуач AIRBITES ((.. в мене проблема з нетом він завжди тормозить .. коротче шо робити ? підскажіть... неможу Cs побавитись (((
     
  8. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Вам потрібно перейти до нормального провайдера. Тут ви безсилі скоріш за все.
     
  9. Morryson

    Morryson Well-Known Member

    Запустили в тестовому режимі IpTV. Прикольно :)
    Зараз каналів не багато, тільки українські. Цікаво, яка буде ціна?
     
  10. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    ну от і я приєдналася до клієнтів аєрбітів на свою біду.
    моїм першим "приємним" відкриттям виявилася відсутність смтп-сервера. Я розумію, що веб-інтерфейси рулять, але ж :cesored:...
     
  11. makanmel

    makanmel Member

    В мене нормально працюють (пошта з Outlook відправляєть) SMTP сервери поштовиків. Наприклад, smtp.mail.ru.
    Та й шіидкість 50мбіт за 80грн - непогано як на мене, IPTV теж рулить.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  12. Gee

    Gee New Member

    може хтось знає: airbites (а точніше техпідтримка airbites) налаштовує роутери? в них на сайті інформації про це нуль, а здавалось би непоганий спосіб додатково заробити.
    і, можливо, будуть якісь поради де б можна було знайти когось хто б настроїв.))
     
  13. makanmel

    makanmel Member

    А що їх настроювати? Для Airbites особливі налаштування не потрібні - ставиться на автоматичне отримання IP, DNS від провайдера і все.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Gee

    Gee New Member

    оу. ну я звичайно попробую, але здавалось, що це все не так просто. а є різниця на скільки ноутів\компів він буде роздавати нет? і яким шляхом?
     
  15. makanmel

    makanmel Member

    В моему роутері наприклад є багато варіантів підключення до провайдера:

    Automatic IP
    Static IP
    PPPoE
    PPTP
    і т.д.

    з них я вибрав Automatic IP.

    Щодо підключення до компів - найпростіше на них залишити налаштування по замовчуванню (автоматичне отримання IP та DNS адрес), а на роутері по замовчуванню мав би бути ввімкнений режим DHCP, який автоматично присвоює налаштування компьютерам в мережі.

    ---------- Додано в 00:08 ---------- Попередній допис був написаний в 00:06 ----------

    Ще згадав що в Airbites є така штука як фільтрація по MAC-адресі (тобто по унікальній адресі мережної карти компьютера). Тому при першому підключенні (або при кожному наступному підключенні іншого пристрою, напр. якщо колись треба буде підключити один комп напряму без роутера) при відкритті якої небудь сторінки замість неї відкриється сторінка авторизації провайдера, де треба буде ввести свої логін/пароль.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Gee

    Gee New Member

    ясно, що нічо не ясно)) але буду пробувати. дякую.

    ---------- Додано в 00:13 ---------- Попередній допис був написаний в 00:10 ----------

    ну таке було при першому вході, так що в курсі))
     
  17. penguinus

    penguinus Member

    Цей провайдер більш не працює? Станом на зараз бачу поламаний сайт з протермінованим SSL сертифікатом.
     
  18. jackmor

    jackmor New Member

а де твій аватар? :)