AIRBITES iнтернет- провайдер

Тема у розділі 'www', створена користувачем Forpost, 29 лис 2006.

  1. Ілонка

    Ілонка Member

    Відповідь: Львівські інтернет -провайдери

    New Shrek,а в тебе Yahoo!мессенджер на россійській?(соррі за оффтоп) ;)
     
  2. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Львівські інтернет -провайдери

    Тобі русифікатор треба? туть можеш скачати але спочатку подивись який в тебе номер месенжера бо може бути конфлікт
    http://www.lugarus.com/russifier/yahoo_5_x/
     
  3. Ілонка

    Ілонка Member

    Відповідь: Львівські інтернет -провайдери

    ну а як взнати яка в мене версія?в мене не пише..
     
  4. Ілонка

    Ілонка Member

    Відповідь: Львівські інтернет -провайдери

    вже поставила..виявляється в мене версія 8.1 :)
     
  5. Arsen

    Arsen Well-Known Member

    Якість послуг львівських інтернет-провайдерів

    Хто знає таких хлопців - Liniacom?
    Пообіцяли підключити до Internet майже місяць назад, але, бачу, що я від них нічого не дочекаюсь за свої гроші...
     
  6. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Internet? У Львові?! Невже?!

    Ха!
    КоміТех ЛьвівЛанович з листопада не потрафив кабель від сусіднього будинку кинути, а Ви кажете "мІсяць" :D
     
  7. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Internet? У Львові?! Невже?!

    Не знаю чи є конкретно у Вас вибір,але на даний час стільки пропозицій на ринку надання доступу до інтернету і по таким смішним цінам у Львові,що ще треба мати велике терпіння ,щоб з листопада чекати на кабель .КоміТех ЛьвівЛанович це напевне Сихів швидше всього,то туть проблем зовсім не бачу.Про Liniacom не чув,але якщо маєте домашній стаціонарний телефон плюньте на них та візьміть сигнал АДСЛ через телефоннулінію
     
  8. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Internet? У Львові?! Невже?!

    Терпінням Бог не обділив. Та й поспішати немає причин: на додзвоні Уарнетівському ніколи не скаржився, а зараз стілько халяви...

    досі чекаю на Комітех, бо в приятеля у сусідньому будинку працює справно, швидкість +-, трафік 2-16 коп./М
    На мій будинок кабель і так будуть кидати (кільцюють). Але у Львові більшість "сервісу" ...:sad:
     
  9. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Internet? У Львові?! Невже?!

    Згідний з Вами повністю,але питання якостіі \кількості \ціни наданих послуг виникає вже на стадії, як мій син каже "advanced user",пінг не 1500 мсек а 15,фільм не за добу а за дві години ,,ціна не 750 грн \міс а 150,сигнал 24х7х365 ане через день ,швидкість 1024Кбіт\сек а не 56,кваліфікований support ,а не вуйко з села,раз бічара прийшов дві мережевки мені спалив, не встиг я і оком змигнути.виключення можливості ,що підчас грози згорить пів -материнської плати з інтегрованою мережевою картою(у сусіда). Але то все мертві бджоли і який нет би у Львові не був ,ми встаєм зранку, запускаєм машину і відчуваем що весь світ поруч ,ми on-line Слава Богу і трохи Біллу.
     
  10. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Internet? У Львові?! Невже?!

    Хто рано встає, тому Бог подає!
     
  11. Arsen

    Arsen Well-Known Member

    Відповідь: Internet? У Львові?! Невже?!

    Ні, то не Сихів, а Щурата, тому вибір у мене невеликий...Ну, я не тільки на них чекаю місяць, на Укртелеком - теж...Ось хочу подивитись, хто швидше...Але від того краще не робиться, бо страждає бізнес.
     
  12. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Internet? У Львові?! Невже?!

    І скільки часу пройшло з дня укладеня угоди на вул. Японській на АДСЛ від Укртелекому.?Якщо маєш свій модем на скільки я знаю, майстра чекати не треба ,тай самостієне підключення в два рази дешевше .Та й послуга "Відкритий доступ " ніби фуричить,для тих хто в танку ,проясніть ситуацію
     
  13. Arsen

    Arsen Well-Known Member

    Відповідь: Internet? У Львові?! Невже?!

    Хлопці, це не сервіс або сервіс по-львівськи...
    У Києві ми сиділи на виділенці від Воля-Кабель, подобалось...Щоб отримати підключення, треба було лише по телефону чи неті зробити заявку і впродовж 3-х днів до тебе приходили, підключали, а також одночасно підписувався і договір про надання послуг. Тобто ніяких ходінь і прохань за свої ж гроші.
    Єдине, коли відмовлялись від їхніх послуг через переїзд, то була незручність - черги. І повірте, таких приємних цін у Львові на нетівські послуги просто нема...

    А у Львові, виявляється, треба самому ходити? Але я ж плачу певну суму за ПІДКЛЮЧЕННЯ. Тоді, що собою представляє ця сума?

    До речі, сьогодні зателефонували з Укртелекому (вперше за майже місяць, хоча майстер, який перевіряв техможливість, був більше 3 тижнів назад) і попросили підійти на Японську чи зателефонувати їм.
     
  14. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Internet? У Львові?! Невже?!

    ТАК, Арсене, "у Львові треба самому". І ходити, і їздити, і все-все самому. Ціна "послуги" від того не страждає.
    Оце і є сервіс по-Львівськи :D
     
  15. Arsen

    Arsen Well-Known Member

    Відповідь: Internet? У Львові?! Невже?!

    Тоді ми не у Європі, а в д...!
    Це не сервіс.
    Зрозуміло, що всіх усе влаштовує, тому "провайдери" послуг (до речі, не тільки нетівських) так знахабніли і розслабились. І справа навіть не у конкуренції, а в ставленні до людей, і як висновок: це - капіталістичний тип совку.
     
  16. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Internet? У Львові?! Невже?!

    Туть нічого дивного нема .Поки запит з мого компа вийде за межі України ,як той язик, що до Києва доведе,він обовязково попаде до столиці.Дякувати Богу, наші прови ще не беруть плату за зовнішньоукраїнський трафік ,так як київські.Поляки кажуть кинули магістраль100 Мегабітну Львів -Краків,то може Укртелеком перестане бути монополістом.Та й запит по Території України перестане блукати поки попаде до Києва і вийде за межі неньки України.До речі, що нет в Києві від Укртелекому дешевший ніж у Львові? А до Львова Ви привикнете і за двадцять років полюбите його ,так як і я!
    P.S.При проходженні пакета через 15 маршрутизаторі і при тому окружним шляхом (через франкфурт, амстердам і лондон) середній час відповіді менший ніж при проходженні через 8 маршрутизаторів і майже “напряму” через україну в росію
    перший біля 140 мс а другий біля 180 мс
     
  17. Arsen

    Arsen Well-Known Member

    Відповідь: Internet? У Львові?! Невже?!

    Я зі Львова, просто в Києві пройшла 1/3 мого більш-менш свідомого життя.
     
  18. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Львівські проблеми інтернету

    у воля-кабель супорт ніякий...
    у львові в них — ціни завищені...
    поки що альтернативи уарнету я просто не бачу...

    у мене сітка "фішнет" — зе бест...
    про сміхотворну ціну я просто мовчу...
     
  19. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Львівські проблеми інтернету

    Cказали "А" скажіть і "Б" де? скіко ? ілє? дальше не до ВАС. хтось щось напише ,а ти потім по ГУГЛЮ шрайбай толі лень, толі кодуються
     
  20. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Якість послуг львівських інтернет-провайдерів

    по секрету: 25 грн — анлімітед...
    швидкість по тому тесту, який ви показували, пан нью шрек — синя стрічка знизу....
     
а де твій аватар? :)