AIRBITES iнтернет- провайдер

Тема у розділі 'www', створена користувачем Forpost, 29 лис 2006.

  1. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    Це Ви у нас питаєте? ;)
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління


    У мене в товариша теж повітряні байти, така ж історія, і коли він все-таки домігся, щоб прийшли з техпідтримки, прийшло таке чудо: пять кульчиків у носі, пару на губі, і з десяток на вусі.... копирсалося з 2 години у компютері і вкінці видусило, мов тре вікна переставити.... Вибачайте, що говорю про це чудо у середньому роді, стать ніхто не досліджував, а сказати так зразу неможливо.
     
  3. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    Ше би товариш пояснив фанам Аірів, яке відношення має його комп до статистики(кількості метрів,які він не викорстовував)і навіщо було того пацанюру викликати (Вызов специалиста (час работы) 40 грн) Краще моєму малому би дав заробити) допускати до свого компа.Я раз з Уару допустив,тепер навіть в хату не пускаю.
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління


    Та справа в тому, що він тільки-но підключився, а інтернету не було "ізначально" і вони цю роботу мали робити безкоштовно. Потім таки вияснилося, що на горищі у них щось апаратура барахлила....
     
  5. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    До свого великого встиду тільки сьоні побачив що є на музсервері аудіокниги http://10.1.18.4/index.php?action=audiobooks Заказы на аудиокниги отправленные через нижеследующую форму так же будут рассмотрены и по возможности учтены. (demx)
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    ай-яй-яй, Шреку, як не встидно...
     
  7. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    :o :shy: ..........
     
  8. demetris

    demetris Well-Known Member

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    Добре Вам, Ви все про швидкість і трафік... а мене не під"єднали ще!!!!:sad:
    Прикинь? Вже 4 місяці - і це після розмов і все таке. Балабов той арбіт, вот шо вам скажу. З ними спілкуватися то краще вже "лисомапстєну"...:radist: :radist: :radist:
     
  9. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    Неможливо щось заперечити .Але на Аірбіті світ клином не зійшовся,чи дім в абсолютно пустій зоні знаходиться? Подивитись по стінах, наверняка висять кабельки.Хлопаки в тойже день кинуть соплю і нет буде.
     
  10. demetris

    demetris Well-Known Member

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    Висять, але вони хочуть задежу. Поки я в дома не часто буваю - то дружині ЗАДАРМА вистарчає (форуми і все таке), а якщо щось качнути - то на роботі.

    Мене просто заїло, що понти ганяють, мовляв "через день-два..." "через тиждень" а вже пів року мине скоро. І генеральний - особито запевнив - що вирішить питання.

    Справа не в тому що я тільки від них хочу нет, просто "за базар отвєтіш".

    В мене була домашня сітка - їх арбіт купив, хотів поміняти обладнання - і тепер немає нічого... та сітка була теж лиха (старнет), але там хоч "на свята" можна було щось качнути.

    Тепер буду їх діставати всіма способами... хай знають.

    Наприклад інші (лініа ком) - одразу сказали: коперативний будинок. Гаплик, важко, можливо з нового року. То це серйозна розмова. А не втрачачи встид за кожні 50-70 грн. (мовляв, не йдіть, от вже з понеділка...)

    так-що перебиваюсь на задарма. Якщо витрати перевалять зо 70-80грн./міс. - перейду на ОГО.

    Додано через 5 хвилин
    кн. Ольги 65 - щось підкажете крім арбітів чи лінії?
     
  11. парабелум

    парабелум Active Member

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    Я з ними воював теж з півтора місяці . Знаєш.Вони певно любителі садо-мазо люблять коли їх сестиматично *тероризують* користувачі.

    Додано через 2 години 10 хвилин
    Підключався я наприкінці літа.На той час стабільність була ніяка.Багато нервів витратив щоб мене перекинули із глючного свіча на нормальний.Їхня служба підтримки не витримує жодної критики.Багато в неті можна знайти відгуків про цього *провайдера нового покоління*-прочитайте.
    Зараз все вроді нормально.Швидкість закачки цілком пристойна як на таку ціну. Ось DVD собі качаю з нета.http://video.fasty.net/

    Як на мене unlimited найкращий варіант .- Голова не болить від швидкого закінчення ліміту трафіка. На рахунок Виговського - здається там територія Lvovnet http://www.lvovnet.com/ . Пан Шрек може дати більш точну пораду .
     
  12. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  13. demetris

    demetris Well-Known Member

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    Вчора на очах збентежених і вражених до сліз мешканців будинку 65 по вул. кн. Ольги відбулась знаменна подію монтування одладнання на даху будинку... Це вього лиш після 20 днів переговорів із адміністрацією коперативу будинку і понад 140 днів після підписання контракту...

    Вчора нету не було - сьогодні кажуть є. На моніторі 100 кб/с, але вверчері протестую - напишу як.

    Додано через 1 хвилину
    :radist: :radist: :radist:
     
  14. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    Пришліть скріншот,самому цікаво....

    Додано через 4 хвилини
    Сьогдні лазив по нету по відгукам про Аірів,виявилось дегенерати спеціально ріжуть Аербітівську оптику,і відкрито закликають іньших то робити.Я би на місці адміністрації посадив би пару- тройку щоб іньшим неповадно було.Повірте ...я знаю що таке вирвана з коренем лінія і скільки часу треба на її відновлення

    Додано через 5 хвилин
    задусив би гадів власноруч
     
  15. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    Це в наших рагулів в крові "сам не гам і другому не дам"..
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. demetris

    demetris Well-Known Member

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    Згоден. Але на арбітів є за що ображатися. (мені особисто). Ще не врегулював питання відшкодування затримки. Мабуть обійдеться їм... так місяць-два безкоштовного анліму та й все. За мегашвидкістю не женусь. Вистарчить 256.
     
  17. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    А шкода.. Провчити б їх..
     
  18. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    можна ще раз лінки на тести швидкості нету?
    Перепрошую - лінуюся шукати :sad: = якщо вас не обтяжить повторити ті лінки?
     
  19. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    http://2ip.ru/speed/test.php

    http://www.speedtest.net/
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    вельми вдячний!
     
а де твій аватар? :)