AIRBITES iнтернет- провайдер

Тема у розділі 'www', створена користувачем Forpost, 29 лис 2006.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    то є дурна фірма - аірбайти. І вони не дають ту швидкість, що декларують....
     
  2. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    так не дають але на 40 Мбіт\сек можна качати http://forum.lvivport.com/showpost.php?p=160355&postcount=794
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Gamal

    Gamal Well-Known Member

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    а що це на діаграмі закачки нет пропав чи мережа??? ( на фото в правому верхнеьому куті)
     
  4. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    Відповісти важко ,тим більше скрінщот не мій.Але коли качаю з Уару, а сигнал в основному там стабільний ,то Донлоад Мастер деколи (рідко) перериває закачку.Якщо у кого є версії просим просвітити
     
  5. syavych

    syavych копач

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    В тому то і справа що хоч і деколи, але перериває. Для сидіння в форумі такого нету і достатньо, але існує багато випадків коли втрата зв'язку навіть на 1 сек буває катастрофічною...
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    а чому?
     
  7. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    Дозволю висловити собі думку ,що топографія мережі недосконала ,тому у одних густо ,а в других пусто (від 40кбіт\сек до 40 Мбіт\сек)Думаю різниццю між кіло і мега, так як для nirvanka роз"яснювати нема потреби

    Додано через 2 хвилини
    Недотриманням параметрів сигналу страждають всі прови і нема на то ради
     
  8. syavych

    syavych копач

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    Є рада і на то. Якщо пров не може гарантувати якусь швидкість, то в тарифі вказують не можливу швидкість, а гарантовану. Приклад - Фарлеп: тариф 128К означає 128К (+/- 5% = 6.4К). Якщо швидкість (від абонента до вихідного каналу прова) падає хоча б до 100К - маєте повне право дзвонити в супорт...

    В ербітів трошки інакше. Платиш за 512К, а отримуєш ті 512К хіба коли зірка з неба падає :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Leopolis

    Leopolis Well-Known Member

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    Техпідтримка не відповідає на дзвінки, коли б не подзвонив. У офісі менеджери технічними умовами і якістю Інету не переймаються і не відають що до чого. У мене вже близько двох тижнів швидкість закачки (з різних і давно перевірених джерел) не піднімається више 10-15 Кілобайт/сек, і це при тому, що у мене виділенка 512 КБіт ((( в той же час конвертики про оплату приходять справно, ви мов платіть і не тупіть! Написана мною заява на компенсацію оплати за неякісно надані послуги 09-2007 ще навіть не розглядалась... В той же час, знайомий біля Санти, просто шаленіє від радості - 2 метра/сек з торента і польоти по інших ресурсах. Це ж як канали і налаштування намудрували, спЭци?
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Maxxxx

    Maxxxx Active Member

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    А все надзвичайно просто:
    Хороший інтернет, доступ до медіа ресурсів ( фільмсерв, музсерв і тд )
    є у тих людей які живуть на Іскрі, район Сихова.
    Ті хто живуть дальше втрачають ці привілегії.
    Оскільки серв стоїть в офісі на іскрі, тому і не дивно.
    Все дуже просто: айробайт підключив забагато користувачів і дальше підключає, а канал то не збільшується.
    Покращень теж не буде, оскільки став не став оптику, така велика мережа не зможе витримати таку кількість користувачів.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. demetris

    demetris Well-Known Member

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    Я консультувався з юристом...
    Якщо у Вас немає копії заяви на якій не зазначено, що "вони" її отримали -то заява може і не бути розглянена...
    Треба зробити копію, вони на ній мають написати: дату, прізвище ім"я по батькові, посаду та слова "заяву прийнято" чи "взято до розгляду" чи щось такого. Для "пущей важности" можна й печатку. Відмовити, в принципі, не мають права... Якщо відмовлять - тоді надсилайте поштою рекомендованим листом. Ще добре до листа зробити "опис вмісту", і разом з квитанцією - це вже доказ. І вони будуть рухатися.
    Те саме стосовно комітету захисту прав споживачів. Вони спершу завжди кажуть звертатися із заявою до організації-кривдника. А вже потім (після 2 тижнів кажись) можна і до суду подавати.
    Бо то така справа... комітетові теж треба за щось жити... з ними можна і домовитись. А з судом інакше - їм буде дешевше (читай - вигідніше) з Вами домовитись.

    Я зараз якраз в процесі оформлення документів.

    Додано через 33 хвилини
    http://forum.lvivport.com/showthread.php?p=165045#post165045
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Forpost

    Forpost Стоїк

  13. deafunknown

    deafunknown Member

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    Бесплатно консультування?
     
  14. demetris

    demetris Well-Known Member

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    Ну як... ми працюємо разом, в одній компанії. А що, погано проконсультував?
     
  15. demetris

    demetris Well-Known Member

    Відповідь: Airbites Torrent Tracker - Torrents

    ???
     
  16. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Airbites Torrent Tracker - Torrents

    Airbites Torrent Tracker - Torrents
     
  17. Leopolis

    Leopolis Well-Known Member

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    Airbites Torrent Tracker - Torrents
    Для кого цей перехід, враховуючи анімаційні банери явно для неповносправних ((
    тим більше, що тема вітки "AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління".
     
  18. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    Восстановление работы видеопортала.

    Итак, после длительного дауна, работа видеопортала похоже восстановлена.
    Существует несколько проблем, работа над которыми ведется, однако они не критичны.
    1. Снова не работает поддержка больших файлов (>2Gb), придется их таки делить, поддержку включат надеюсь в следующую версию пакета вебсерв-пхп, стоящего на сервере.
    2. Иногда файлы не докачиваются до конца, закачка прерывается. Если у вас случается подобное - поставьте себе менеджер закачек. Самое простое - поставьте бесплатный Download Master. Скачать его можно здесь.

    Voider (2007-11-03 20:50:35)
    Rosin Пт ноя 09, 2007 1:28 pm
    Зараз уже е доступний веб інтерфейс статистики правда покишо лише з інету Айпіадреса https://77.87.152.6
     
  19. veug

    veug Active Member

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    интересная статистика :)
    я получаю инет от айрбайта с 1 октября. тарифный пакет 75 грн/мес. безлимитный.
    итак, за первый месяц я оплатил сразу при подключении...

    итак, сейчас смотрю по этой статистике у меня уже - 132.50грн... :)

    неплохо считают.... :)

    интересно, к концу месяца они мне что, счёт на 1000грн пришлют... :)
     
  20. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    чого у мене нема ніяких проблем з Аірбітом ні з статистикою ні з чим другим....
     
а де твій аватар? :)