Аборт. За та проти.

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Мих, 30 лис 2006.

?

Как Вы относитесь к абортам?

  1. Ни в коем случае!

    84 голосів
    45,2%
  2. Только по медецинским показаниям.

    56 голосів
    30,1%
  3. Терпимо, до определенного срока беременности.

    46 голосів
    24,7%
  1. tanna

    tanna Дуже важлива персона

    Несостоявшаяся женщина...:))) Придумают же такое. Главное, как человек состояться я думаю.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. Janua

    Janua Active Member

    Кошмар, аж страшно читать
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Oxid

    Oxid Well-Known Member

     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. Oxid

    Oxid Well-Known Member

    Нації, які узаконили дітовбивство, є найнещаснішими націями, і вони дуже скоро це відчують... в тому числі і Українці.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. Marii

    Marii миється в бані

    Сама ніколи аборт не робила , але я за те, щоб він був, чим не був. Якщо їх заборонять , то ми взагалі загрузнемо в злиднях, наркомініі і алкоголізмі. І ось такі верстви населення будуть із задоволенням народжувати, щоб отримувати від держави виплати. А дітей відповідно вони будуть кидати .
     
    • Тупо Тупо x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  6. SerhiyMykhailov

    SerhiyMykhailov миється в бані

    Мені здаеться, що право вибору має бути завжди
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. wlad

    wlad Well-Known Member

    Про що мова? В Україні нема права на вибір? В нашій країні можна легально, офіційно, в медичній установі вбити власну ненароджену дитину, і не посадять, і навіть громадського осуду не присудять. А в наркоманії і алкоголізмі ми вже й так загрузли, бухають якраз найбільше в країнах, де дозволені аборти...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  8. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    [​IMG]
     
  9. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Всього обговорення не перечитав, не знаю чи згадали, але після аварії на ЧАЕС всім вагітним жителькам Припяті, Чорнобиля та навколишніх сіл добровільно-примусово робили аборти, боялись, що народять якихось двоголових мутантів.
     
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Невже таке могло бути? Це кам'яний вік якийсь.
    А ультро-звукове обстеження?
     
  11. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    То чому б не дати дозвіл "усипляти" неблагополучних ? Логіка досить таки схожа, шо нє?
     
  12. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Якщо йде мова про 1986 та аварію на ЧАЕС, впевнений, що гінекологія тоді була меншрозвинута, всякі УЗІ тоді могли не існувати чи існували рідко і були далеко не всім доступні.
    Можна, звичайно ризикувати, із християнської точки зору - це прирівнюється до вбивства, але ніхто не хоче дитину-мутанта чи каліку.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Lidama

    Lidama Member

    Гадаю, що правом вибору має обладати і ще не народжена дитина, але зазвичай на це її право ніхто не зважає і її думки не питають.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Може не всі погодяться, але навіть із християнської точки зору, дитину до Хрещення не ховають повноцінно, якби грубо не звучало, але зародок людини і жива людина, майже як дуб і жолудь.
     
    • Тупо Тупо x 1
  15. svat

    svat миється в бані

    Аборт если и делать , то после первого ребенка.
    Это мое мненеи ...
     
    • Тупо Тупо x 1
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    УЗІ тоді було і було доступне. Примусові аборти - ні, цього не може бути.
    Звичайно, заборона абортів нічого не дасть. Але ж це, я вважаю, вбивство і для самої жінки травмуюча операція - то треба витрачати кошти на пропаганду запобіжних заходів, їх багато і є цілком безпечні.
    Але ж ідіоткам розуму не купити і свого не додати....
     
  18. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Тут можуть бути нюанси, дівчина у 20 гуляла не з тим, що треба, несподівано завагітніла - тут недоречний аборт, ну а дитина від гвалтівника, хтось і тут аборт буде трактувати вбивством, але не "плід любові", а "плід насильства" + "батько", якийсь бомж, алкаш чи наркоман, який передасть дитині свої гени, часто якісь небезпечні захворювання, моральний стан може таке травмувати.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  19. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    // УЗІ тоді було і було доступне. Примусові аборти - ні, цього не може бути. //

    Нехай хтось зробив УЗІ - зразу попереджали, є ймовірність, що це буде двоголовий мутант, каліка чи дитина хвора з дитинства - далі останнє слово за батьками.
     
  20. iso

    iso Well-Known Member

    На той час УЗД лише почали впроваджувати в практику (В СРСР) ...
     
а де твій аватар? :)