Аборт. За та проти.

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Мих, 30 лис 2006.

?

Как Вы относитесь к абортам?

  1. Ни в коем случае!

    84 голосів
    45,2%
  2. Только по медецинским показаниям.

    56 голосів
    30,1%
  3. Терпимо, до определенного срока беременности.

    46 голосів
    24,7%
  1. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    хіба то не Ви процитували моє питання адерсоване Зет?
    а Зет відповіла на питання адресоване вже Вам...
    чудні манери відповідати на питання до інших та не відповідати на свої :)))
     
  2. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    А що Вам дає таку впевненість вважати чиюсь думку наївною чи недолугою? Ви мабуть із тих людей, що вважають свій досвід єдино правильним, еталоном для інших? ;)
     
  3. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Я питання до себе самої зазвичай на форумі не пишу. )))
    Хочете також? )

    Про мене інша тема, не офтопте, будь ласка.
     
  4. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Вибачаюсь, побачила цю відповідь пізніше за нижчі. Ніяк не звикну до того, як тут оновлюються сторінки...
    Моя думка така, що суперечка ця виникла тільки тому, що кожна із сторін розглядає питання з різних ракурсів.
    Ви маєте на увазі соціальну сторону питання, а ТС - духовний аспект.
    Соціальні питання - це лише припони вигадані людьми, які не мають жодного значення до проблеми в глобальному сенсі. Бо вимоги матеріального характеру у різні часи змінюються, а от факт вбивства - завжди носить однаковий, злочинний характер.
     
  5. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    хіба Ви не зрозуміли, що я мала на увазі?

    багацько помилок робиться саме за такої впевненості, що наш вік або досвід дає нам право робити безапеляційні висновки.
    питання абортів належить до них.
    Вам треба придивитися до свого десятирічного сина, здається він мудріший в деяких питаннях :)

     
  6. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Процитуйте, будь ласка, мій безапеляційний висновок щодо абортів. :)
     
  7. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    я про Вашу безапеляційну оцінку мого запитання, попри те, що моєї думки Ви й не уявляєте
     
  8. zet

    zet Дуже важлива персона

    Это уже тогда вопрос воспитания и веры. Если вы истинно верующий человек и для вас аборт неприемлем вообще, то вы его и не совершите. Никто не ограничивает вас в вашем праве. Но и вы не имеете права ограничивать законодательным запретом тех, кто не является столь рьяным, например, католиком и подходит к этому вопросу по другим критериям. Я не знаю женщин, которых бы радовал аборт сам по себе, это всегда трагедия, но решать только ей одной или вместе с мужем. Законодательный запрет, как показала статистика еще во времена запрета при Сталине, приносит много женских смертей. Мы это уже проходили. Запрет абортов - это такой же, по результату, абсурд, как и запрет на алкоголь. В первом случае - получают женские смерти, во втором - погубленные виноградники. А ведь намерения были благие. Иногда нужно во-время остановиться в своем стремлении облагодетельствовать этот мир.
    Поэтому не хотите, что б ваша дочь делала аборт, то просто воспитайте ее соответствующе, не настаивая на законодательном запрете.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А треба?
    Останнє слово має бути за жінкою, завжди. Роль чоловіка - вплинути на її рішення максимально.

    А кровожерні вирізання маток - ніщо, в порівнянні з геєною вогняною. То я вам як католичка говорю. )
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Все лиш бабські страхалки і преславута жіноча "логіка" і мислення. Бабі завжди хлоп винуватий, нудіти і мозги виносити буде до скону, не докажеш їй.
    І ніхто жінок не звинувачує, просто така реальність і данність фактів, насправді все просто: побудували своїм фемінізмом та надлишковою емансипацією повний матріархат, який згубний для соціуму і повертається бумерангом ще гірше. Виховуєте собі не справжніх мужчин, вожаків, воїнів та мисливців, а синульок під свої бабські потреби. І жалієтесь потім що справжніх мужчин нема і одні казли кругом. І так у всьому. Тому і кажу, шо основну вину за аборти несе саме жінка по всім відомим причинам, і це в основному її рішення.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. zet

    zet Дуже важлива персона

    Ничего не хочу сказать плохого, но кто же вас так обидел? Честное слово, сочувствую искренне, но принять вашу позицию не могу. Я сама подняла 2-х сыновей и когда было трудно, то просто топала дальше и все. А вы все обвиняете, обвиняете, обвиняете...
    А Оля на этом форуме, одна воспитала 4-х сыновей и более оптимистичного и доброжелательного человека найти тяжело. И никаких обвинений судьбе, столкнувшей с непостоянным мужчиной я от нее не слыхала. Да и я своего бывшего не виню, он порядочный человек. Просто нам, женщинам, отступать некуда. За нашими плечами - дети.
     
  12. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    • хамство
    Жіноча класика, коли закінчується здатність подальшого аналітичного та критичного мислення - хто ж мене так обідив?) А де залізне друге місце - якщо якась мене і обідила, то не треба всіх міряти під один грібінець. Ну і потім третій пункт - перехід на особистість, принижування і підколювання мужчини і його чоловічої сутності.
    Плюс елементарна підміна понять - ти їй про одне, вона глухо переводе на інше і жонглює поняттями. Думаю, чого так піниться, не інакше одиначка і розведенка, а ось і дійсно - старі рани виправдовує. Самка без повноцінної сім'ї розповідає вам про сім'ю, аборт і відносини. Ага, про здоров'я тоді в Макдональдсі питайтесь.)
    Жінку мою спитайте, хто так обідив.) Нормальне і щасливе життя не перешкода тверезо мислити і сприймати реальний стан речей.
     
  13. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Оу, полундра - любий модератор нині не в настрої.)
     
    • Смішно Смішно x 1
  14. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Модератор якраз в настрої. ) Модератор не любить, коли до конкретних людей застосовують означення "самка". А так все ОК, з багатьма речами погоджуюсь.
     
  15. zet

    zet Дуже важлива персона

    Простите, но что-то ваше "тверезо мислити" какое-то непримиримо-обвинительное.
    Не стоит мать, воспитавшую взрослых уже детей, обзывать самкой - это не делает вам чести. А то мне после ваших выпадов хочется посочувствовать вашей жене. Либо старый холостяк, либо ваша жена несчастнейшая забитая самка, который Господь отсыпал терпение выше всяких норм (либо зависит от вас финансово и подконтрольна вплоть до покупки трусов).
    Если не трудно, постарайтесь меня игнорировать. Я предпочитаю общаться с мужчинами и женщинами, а самцы меня не интересуют. Тем более смешон самец в теме об абортах
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Швиденько злили воду, зет - а я би з вами ще поборикався, ви доволі розумненька, як для представниці хитрої статі.
    А ось вам і ще одна фальш та подвійний стандарт, якщо читати не упереджено і думати що читаєш.... В першому реченні гнівається що самкою називаю, честі мені то мовляв не робить. Буцім с...ю її назвав, чи ще якось, але то вже діло десяте. А вже через одне речення тут же дозволяє собі називати мою жінку самкою, про честь не йдеться. Це не тому що ви дівчинка, зет, і вам можна, як німець каже "бонус цицьок"?))
    Як би не визміючувались ви тут на ту тему, а добровільний аборт - вбивство і зло, і якщо рішення двох, то і бовдура того на каторгу. А якщо надто різко здається, то для того може курочка яка прочитає і задумається хоч краплю.
     
  17. zet

    zet Дуже важлива персона

    Просила же игнорировать меня в этой теме.
    Раз вы себя ведете не как самодостаточный мужчина, а как озабоченный альфа-самец в виртуальном курятнике, то значит и жена у вас......"Яке їхало, таке й здибало.." - закон природы.
    А воспитывать надо своих детей, а не вещать тем, кто давно уже правильно/неправильно воспитан не вами, да и в возрасте не том. Вы попробуйте на улице к мужику пристать на животрепещую тему, что его необходимо перевоспитывать по вашему образу и подобию, ибо его родители не справились. Свое фото последствий этого эксперимента можете выложить на форум, красочный аватар может получиться.
     
  18. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Женшіна, замінайте персональщину і типовий перехід на "самадастатачнава настаящєва мужчіну", коли аргументів нема. Я ж не кажу що ви насастаявшаяся женшіна без чоловіка і повноцінної сім'ї.
     
  19. zet

    zet Дуже важлива персона

    Я-то свои аргументы уже высказала, а вы больше по голове дубиной пытаетесь аргументировать. А будете так буянить, то еще и ваши почитатели перейдут в оппоненты исключительно из-за того, что на том берегу их не обзывают самками и курицами.
     
  20. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    У міня сдєсь ні пачітатілєй ні друзєй нєт і бить нє может.)
     
а де твій аватар? :)