Аборт. За та проти.

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Мих, 30 лис 2006.

?

Как Вы относитесь к абортам?

  1. Ни в коем случае!

    84 голосів
    45,2%
  2. Только по медецинским показаниям.

    56 голосів
    30,1%
  3. Терпимо, до определенного срока беременности.

    46 голосів
    24,7%
  1. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Якщо він за аборт - то так.
    Але ви спочатку би статистику і думку гінекологів почитали, вражаюча більшість абортів - одноосібне і таємне рішення тупих курок.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. zet

    zet Дуже важлива персона

    Это неправда. Большинство - это одинокие женщины, часто уже имеющие ребенка.
     
  3. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Жіноча демагогія, з логікою та мисленням скрутно. Заперечила, і тут же сказанула то, що лиш підтверджує попереднє твердження - в переважній більшості аборт одноосібне рішення жінки, тим більше якщо вона одинока.
     
  4. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А кого має питатись, якщо вона одинока? Самойловичу, з логікою тут справді проблеми )))
     
  5. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Ще одна женшіна.))
    Твердження перше: більшість - одноосібне рішення жінки про аборт.
    Зет: неправда, більшість рішають про аборт одинокі жінки. Результат - одноосібне рішення, так чи інакше.
    Масло масляне.
    Не пхайтесь до логіки та аналітичного мислення дівчата, то не ваше, ви тут же плутаєтесь в найпростіших питаннях.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Не треба багато аналітики.

    Більшість абортів, про які я знаю з оточення (з українського, бо саме в Україні аборт - це як засіб контрацепції, а не крайнє, з відчаю рішення), зроблені з мовчазної згоди чоловіків. Знаю один випадок (!), коли чоловік заборонив. А так - роби собі, як хочеш.

    Де відсутній чоловік, там родиться згубний матріархат.
     
  7. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Ото вже цілком розумний допис, інша справа. А станнє про матріархат - взагалі 5 з плюсом.
     
  8. Forpost

    Forpost Стоїк

    а мона примусовий аборт присудити жінкам Лугандонії і ДаунбасятиніЇ... напалмом їхне хтять.... ,сьоні пуйло вже сказало з Лавровим ,що" беріт собі той регіон взад"!!!! вони ж будуть плодитись на українських дотаціях ,як таракани ....що нєгри в Г"америці ПиСи я не расист ,просто недолюблюю негрів
     
  9. Forpost

    Forpost Стоїк

    та то Ви куме ,ще мєгко назвали ,то порождєніє гієнни вогняної
     
  10. zet

    zet Дуже важлива персона

    Самойлович, я же не говорю о супружеских парах. Там решают только двое.
    А рассуждать оправданно о решении одинокой женщины можно только тогда, если одинокий мужчина научится рожать.
     
  11. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    1. В подружжі двоє рішають де-юре. Де-факто - одна
    2. На то вона і жінка спокон віків, хрест її такий - народжувати. Що заварила, то має з едемських часів. Тоді любий мізерний аргумент люба баба може натягнути під рішення "нє ражать". Залетіла - рожай! А аборт вибираєш - ти номінальна вбивця, і пасувало би тобі матку разом з плодом вирізати.
     
  12. zet

    zet Дуже важлива персона

    Как хорошо, что не вам решать. Надо не топором махать над самими незащищенными, обвиняя во всех грехах, как буд-то они залетели от непорочного зачатия без участия мужчины, не желающего делить ответственность.
    Лучше бы озаботились государственной программой о дешевых (например, государственная дотация) и качественных противозачаточных для сохранения женского здоровья и упреждения абортов.
    Или законодательно заставить мужчин:hi: вне брака только пить чай "вместо того". А каждой женщине по роботу на батарейках, исключительно по рецепту ради здоровья...:tongue:
     
  13. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Той світ ітак надто матріархальний і на 80 процентів під головного ненажерливого споживача жінку і для жінки заточенний, щоб ви ще тут про дотації і програми говорили, за шо боролись - їжте хоч повилазьте.
    Дають кому хочеш, трахатися люблять - родити нє. Ти баба, твій Найвищий Замисел - хата, затишок, сім"я і дитина, а аборти по зальотах робиш - не лише грішниця, а і вбивця.
     
  14. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    З багатьма висловлюваннями мені важко не погодитись, як з одного боку, так і з іншого.
    Але ось у цьому місці трохи не зрозуміло - яка б не була жінка самотня, але ж вона не здатна завагітніти без чоловіка? Абсолютно у кожної дитини інує батько, чи не так?
     
  15. zet

    zet Дуже важлива персона

    Возможно и так, но кто ж мужчинам доктор? Ведь "кто платит, тот и заказывает музыку".
    Одиноких женщин, которые сами воспитывают своих детей без мужской помощи в нашем обществе полно. И не надо наговаривать, каждая мечтала опереться на крепкое плечо. А если попадается мужчина -одиночка, воспитывающий сам детей, то это уже сюжет для сенсации с последующим расчетным счетом для помощи несчастному. Если мать-одиночка заводит одного ребенка, рассчитывая на свои скромные силы, то разведенка поднимает и 2-х, 3-х и 4-х сама, выбиваясь из сил. У нас не Запад, где после развода финансово хорошо защищены дети. Наши мамы остаются "гол, как сокол", как правило, с детьми на руках. И когда на руках больше 1-го ребенка, то вряд ли наши, законодательно толком не защищенные женщины, так уж стремились к разводу. Хватит обвинять женщин.
    Увы, иногда они (горе-папы) слишком быстро бегают, причем без предупреждения о нежелании беременности. У моей знакомой такой альфа-самец перед свадьбой смылся. Она сделала аборт, а через 3 года вышла замуж и у нее уже 2-е детей. Я не берусь её осуждать, каждая решает сама в подобной ситуации. А от нормальных мужчин большинство таки рожает.
    Кроме того, у нас много разведенок с 2-мя и больше детей на руках, которые воспитывают сами детей без заметной помощи от папы. У нас не Запад, где интересы детей финансово хорошо защищены, поэтому большинство инициаторов таких разводов все-таки - мужчины. (Там где 1 ребенок или муж-алкаш - там наоборот (уставшая или капризная - женщина)). Я уверена, что если бы женщина была уверена в своих финансовых возможностях поднять ребенка, часто ведь и жилья нет, (или лучше обеспечена дорогими противозачаточными), то проблема аборта снизилась бы сама собой до минимума.
    п.с. А некоторым заробитчанам на детском пособии, не грех и трубы перевязать.
     
    Останнє редагування: 20 тра 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Чую свого десятилітнього сина.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  17. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    До чого тут Ваш син, поясніть? Чи це натяк на те, що питання примітивне, як для дорослої жінки?
     
  18. zet

    zet Дуже важлива персона

    Дай Бог, что бы подобный вопрос вас никогда не потревожил. Это из разряда:
    - ты же обещал на мне жениться!
    - да мало ли что я на тебе обещал...
     
    Останнє редагування: 20 тра 2015
  19. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ви намагаєтесь вгадувати про те, які питання в мойому житті мене турбували, але відповісти на прямо поставлене запитання щодо Вашого ствердження - не можете. Вважаєте, мабуть, говорити багатозначними натяками дуже дотепним?
     
  20. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Ви неуважні, ствердження було не зет, а моє. І так, я вважаю Ваше питання наївним, як для дорослої жінки.
     
а де твій аватар? :)