а ви любите українську мову?

Тема у розділі 'Мовне питання', створена користувачем duncan, 19 бер 2010.

?

українську мову ви любите?

  1. так!

    91,4%
  2. ні.

    4,3%
  3. тяжко мені з нею

    1,4%
  4. не володію чи погано розумію

    2,9%
  1. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    Останнє редагування: 20 бер 2021
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Гончаренко моральний покидьок. Він пара Тарасу Чорноволу
     
  3. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    я не слідкую за політикою... в даному випадку гість - О.Авраменко
     
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Хто є О.Авраменко?
     
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Останнє редагування: 20 бер 2021
  6. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    автор короткі
    1) велика любителька українського І.Фаріон була комуністкою...
    2) головний український націоналіст Дмитро Корчинський у 2004 році підтримував Януковича...
    3) Джипсі, а ви піонером були? )
     
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ідейна комуністка Фаріон і головний український націоналіст Дмитро Корчинський з того самого тіста, що і Льоха Гончаренко. Вони весь час шукають вигоду для себе. Я до них трьох ставлюся одинаково.

    Я був і піонером і комсомольцем. Навіть студентом плакат якогось вождя ніс чи то на 1 травня, чи то на 7 жовтня. І на суботники також ходив.
    Але я ніколи не виступав з віршиками за Лєніна і КПСС)
     
  8. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    от бачите, носили плакат вождя = розповсюджували серед односельців комуністичну пропаганду...

    виступали б і з віршиками, якби цукерків насипали... хіба ні ? )
     
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Що ж, є гріх. Одне уточнення - це було в 80-х роках.
    Нє, навряд чи читав би патріотичні віршики - таких мені просто не давали)
     
  10. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    типмиьт.jpg
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    @Silver bullet , вчора ми офтопили в Політиці, а сьогодні я пошукав і знайшов ту книгу, яку я зараз читаю турецькою, і про яку я вчора згадував.
    Переклад на українську, причому, судячи із фрагмента, досить непогану.
    Даю посилання. Зможете покращити свої знання української.
    Купити книгу Музей невинностi (Орхан Памук) - 978-966-03-4708-3 | Інтернет-магазин Yakaboo.ua
     
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Останнє редагування: 28 бер 2021
  14. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    ця історія тягне на 200 гривень штрафу, і не більше :dntknw:
     
  15. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Штраф то таке.
    Головне - хлоп усвідомив помилку, вибачився і більше не буде так робити)
    На одного свідомого українця стало більше ;)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    та хтозна... може розлючені громадяни будуть нагнітати далі...
    і Валєра буде вимушений швидко зібрати чемодани, і переїхати туди, де всім пофіг,

    і за пляшкою пива буде розказувати приятелям "как эти бандеровцы меня выгнали из-за Дрогобыча из-за какой-то ерунды, ну я же извинился" :not_i:

    карочє, світ врятує тільки гумор :cofee:
     
  17. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Якщо приятелі Валєри подивляться на ці роліки, то наб"ють йому морду за те, що стояв перестрашеним, вибачався перед бандьорамі і нє отстаівал своіх убєждєній, про які він говорив в машині)))
     
  18. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    навряд... пацани розуміють, шо виживання важливіше, чим якась там ідеологія :mda:
     
    • Смішно Смішно x 1
  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Днiпpo. Їдy в мapшpyтцi. Пopyч cидить жiнкa. Питaє: “А ви вcьo вpємя нa yкpaiнcкoм paзгoвapiвaєтє?.. – Тaк, звicнo. Я ж yкpaїнeць! – “А oткyдa ви? – З мicтa Днiпpo. – “А пoчємy ж тoгдa нa yкpaiнcкoм paзгoвapiвaєтє..?”


    – А вы вcё вpeмя нa yкpaинcкoм paзгoвapивaeтe?

    – Тaк, звicнo. Я ж yкpaїнeць! І poзмoвляю yкpaїнcькoю.

    – А oткyдa вы?

    – З мicтa Днiпpo. Нapoдивcя i виpic тyт.

    – А чoгo ж тoгдa нa yкpaинcкoм paзгoвapивaeтe?

    – Тaк Днiпpo ж yкpaїнcькe мicтo! Тoмy i poзмoвляю я yкpaїнcькoю. А ж вaм кaзaв, щo я yкpaїнeць. Ви зaбyли?

    – Тa нeт. Нy, пpocтo кaк-тo cтpaннo.

    – А щo дивнoгo, пaнi? Нa мiй пoгляд, вce лoгiчнo. Кpiзь нaвкoлo мeнe зapaз Укpaїнa. Я – yкpaїнeць. Днiпpo – yкpaїнcькe мicтo. Вiдпoвiднo дo цьoгo вcьoгo, якoю мoвoю я пoвинeн poзмoвляти? Звичaйнo ж, yкpaїнcькoю. Чи нe тaк?

    – Нy, в нaшeм жe гopoдe вce гoвopят пo-pyccки! И вы pyccкий знaeтe. Зaчeм жe тoгдa нaдo этo ВЫКАБЛУЧИВАНИЕ? Гoвopитe нopмaльнo!

    – Тaк я, пaнi, i poзмoвляю нopмaльнoю yкpaїнcькoю мoвoю. Тoбтo, мoвoю нaшoї з вaми кpaїни. Я гpoмaдянин Укpaїни, пaнi. А ви?

    – Я yкpАинкa и пo пacпopтy я гpaждaнкa Укpaины! Я poдилacь в Днeпpoпeтpoвcкe и живy тyт c caмoгo poждeния.

    – О, дoбpe! Дoбpe, пaнi, щo ви цe згaдaли. З вaшиx cлiв, ми з вaми гpoмaдяни oднiєї кpaїни. Тaк?

    – Дa!

    – Йдeмo дaлi. І я пo нaцioнaльнocтi yкpaїнeць, i ви пo нaцioнaльнocтi yкpaїнкa. Тaк?

    -Дa!

    – Я poзмoвляю yкpaїнcькoю мoвoю. Звepнiть yвaгy нa лoгiчний лaнцюжoк: Укpaїнa, yкpaїнeць, yкpaїнcькa мoвa. Тeпep вaшa чepгa. Я yвaжнo cлiдкyю paзoм з вaми.

    – Ой, нe нaчинaйтe! Гopoд гoвopит нa pyccкoм i я гoвopю нa pyccкoм. А вaм пpocтo ДЕЛАТЬ НЕЧЕГО В ЭТОЙ ЖИЗНИ!

    – Дoбpe, пaнi. Мeнi нa нacтyпнiй зyпинцi виxoдити. Пiдy дaлi “нiчoгo нe poбити в цьoмy життi”. Вaм вcьoгo нaйкpaщoгo. Слaвa Укpaїнi!

    – Ой, тa идитe yжe! Зaдpaли yжe cвoим этим “cлaвa yкpaинe”! Мы тyт вce в гaвнe пo caмыe yши, a oни: “Слaвa Укpaинe”! Никaк нe нaopyтcя!

    Я вийшoв з 73-ї мapшpyтки i пoпpямyвaв дaлi “ВЫKAБЛУЧИBАТЬСЯ”. Нa cepцi бyлo cпoкiйнo i, нaвiть, вeceлo. А вce тoмy, щo мeнi бaгaтo щe “ДEЛAТЬ НEЧEГО В ЭTOЙ ЖИЗHИ”.

    Сергій Галицький
     
  20. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А на маєш...
    В Україні є українська російська мова, — Мендель - Дом
     
а де твій аватар? :)