а ви любите українську мову?

Тема у розділі 'Мовне питання', створена користувачем duncan, 19 бер 2010.

?

українську мову ви любите?

  1. так!

    91,4%
  2. ні.

    4,3%
  3. тяжко мені з нею

    1,4%
  4. не володію чи погано розумію

    2,9%
  1. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Де той Притула! Таке неподобство!
    spasybi.JPG
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. manur

    manur Well-Known Member

    Була в нас у Варшаві квартирантка з Дніпропетровської області (майже на кордоні з Харківською). Вік - 37 років. Мова - суржик, звичайно, але, в основному, таки, вкраїнська.
    Поїхала домів документи робити. По Вайберу пише виключно кацапською. Я її обізвав чучундрою і спілкуватися перестав. Ну, дружина продовжувала.......

    Нині надибав на картинку в мережі:

    укр.jpg

    Послав їй ту картинку у Вайбер........
    У відповідь отримую : "так і бути... перейшла"

    і далі привітання з Валентином вкраїнською)))))
     
  3. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Краківські вісті.
    Січень 1940 року.

    upload_2019-2-14_20-16-21.png
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  4. iso

    iso Well-Known Member

    українською.(чергування у/в)
    Вайбером/у вайбері
    документи виробляти
    надибав картинку :haha:
    Це ж прекрасна ідея. Російські підприємства позначати російським орлом:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    ) А я завжди кажу, що те "спасибі" то із серії "Нехай щастить - нєхуй шастать".
    Якщо бажають подякувати, кажуть "дякую". В інших випадках - "спаси бі".

    А ось моя поштова скринька так виглядає:

    papki.png

    - )) Написав у "Зворотньому зв'язку", щоби виправили, - але навіть "спаси бі" не відповіли
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    [​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Юзеру з жовто-блакитною авою нагадайте...
     
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Мене не цікавить його мова. Може його рідною мовою є російська. Нічого поганого в тому нема. Та й на форумі російська мова не заборонена.

    Мене цікавить - він кацап, хахол чи звичайне бидло?

    Бо ми з одним росіянином москалем сперечаємося - кого в світі більше, кацапів, хахлів чи бидла ;)
     
  9. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А російська не може бути рідною?
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Good man

    Good man Обычный человек

    Пишу и думаю по-русски. Президент, конечно, промашку сделал, отправив русскоязычных в Россию, но волнение после получения Томоса можно понять.
     
  11. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    виправдовуйте, пане. Він тих промашок наробив повний кошик.
     
  12. Good man

    Good man Обычный человек

    Выступать на людях всегда тяжело. Клично любому в подворотне объяснит любое слово, а на людях как ему трудно, а ведь это мэр столицы.
     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець



    [​IMG]
     
    • Баян Баян x 1
  14. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ми з зятем коли не коли переходимо на іншліш. Він шикарно токінгає, я так, де тут пиво продають. Донька регоче, жінка офігіває, а ми спікаєм і по сто грам тєгнимо.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    [​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 1
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    "Верховній Раді України я не допущу виступів недержавною мовою" - Парубій вимкнув мікрофон Вілкулу і навчив говорити українською

    19 березня голова Верховної Ради України Андрій Парубій вимкнув мікрофон кандидату в президенти Олександру Вілкулу під час його виступу у Верховній Раді, коли він російською мовою закликав нардепів не підтримувати законопроект 5670-д “Про забезпечення функціонування української мови як державної”

    “Прошу до державної мови повернутися, пане Вілкуле. Я попереджаю і прошу говорити державною мовою. Прошу вимкнути мікрофон”, – сказав Парубій. Після цього Вілкул погодився продовжити виступ українською, однак посперечався з Парубієм. “Андрію Володимировичу, якщо ви вважаєте, що та мова, якою ви розмовляєте, це є українська, то ви дуже помиляєтесь”, – сказав Вілкул.

    Спікер у відповідь на це заявив, що мовою, якою він розмовляє, послуговувалися його батьки й пращури, та зауважив, що не допустить виступів недержавною мовою у Раді. “Мова, якою я розмовляю, розмовляли й мої діди, і мої прадіди, і батько, і матір, я нею виховувався з колискової. І взагалі, у Верховній Раді України я не допущу виступів недержавною мовою. Я на цьому не раз наголошував. Попереджаю ще раз: не допущу”, – сказав Парубій.
     
    • Смішно Смішно x 1
  18. Oliftina

    Oliftina миється в бані

    На мою думку, українську мову потрібно не лише любити, а й поважати. Не соромитися висловлювати свою думку державною мовою.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Интервью / Станислав Белковский
     
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Верховна Рада ухвалила мовний закон

    Верховна Рада України 25 квітня ухвалила закон «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Закон підтримали 278 депутатів. Перед тим на пленарному засіданні парламент закінчив розгляд поправок до цього законопроекту.

    На підтримку законопроекту висловилися лідери фракцій БПП, «Радикальна партія Ляшка», «Самопоміч», «Батьківщина», «Народний фронт» і групи «Воля народу».

    Проти були «Опозиційний блок» і група «Відродження».
    Представники «Опозиційного блоку» звинуватили керівництво парламенту в порушенні регламенту і оголосили, що звертаються через це до суду.
     
а де твій аватар? :)