А шо там у Петра?

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Gyppsy, 20 лис 2019.

  1. hrim

    hrim Well-Known Member

    @Gyppsy
    Вчора журналіста Шарія облили сечею.
    Ви тут розносите матеріали Шарія.
    Ви не знаєте, що то так смердить на форумі?
     
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Може це Ви не помилися чи зуби не почистили?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Ну що православні? Христос Народився. Всіх з Різдвом. Не важливо наскільки ви віруючі. Зараз важливо якомога далі відійти від Московії.
     
  4. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    :facepalm:Ну і шо-о...
    Він наш,він людей не обманює! Він - навіть не українець, за якого себе вдає, а вимистив писок зеленкою! Його маму звати Сара Абрамівна! Він свою дружину кохав! Так-так! Вночі кохав! А потім, як ні в чому не бувало - грав тою коротенькою пуцюриною на піаніно в 95 кварталі! За такого клоуна можна голосувати.

    00000 1aaw9.jpg


    View: https://www.youtube.com/watch?v=Ovg7LVtxoNU
     
  5. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Мені просто цікаво, де @MARTINI міг це бачити, якщо він не дивиться 95 квартал?

    Зеленський ніколи не приховував того, що ІМІТУВАВ гру членом на піаніно. То була пародія, здається, на Колю Баскова. Ви, порохоботи, так розрекламували той давній ролик, що я навіть знайшов його в Ютьюбі. А то б ніколи й не знав. Бо Кварталом ніколи не цікавився.
    А тепер Вам питання на засипку (до речі, сьогодні з уст першої християнської особи, наступника апостола Петра, прозвучало, що Бог навіть Вас любить )
    Якщо я почну стверджувати, що імітація гри членом на роялі - необхідна умова для перемоги на президентських виборах, то доведіть протилежне.
    Я можу навіть стверджувати, що Порошенкові, щоб перемогти у другому турові, потрібно було не "Підманула-підвела" співати на стадіоні, а зіграти разом з Парубієм
    в чотрири руки
    на клавікорді цю мелодію, і він обов"язково б переміг Зеленського.
    А Ви спробуйте довести протилежне.
     
    • Креативно Креативно x 1
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Це ясно, при його рості, довжина ніяк не дозволить реально грати на піаніно. Тут мова йде про те, що це, як президенту України не робить йому честі і є причиною насмішок не лише в Україні, а й за кордоном. Відповідно насмішка над тими, хто його обирав.

    Бог любить кожного грішника. Кожен грішник має шанс навернутися і стати Божою дитиною. І що далі?

    Ці події ніяк не впливають на президентство. Для чого тут щось доводити?
     
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Людина була актором, це не приховувалось перед виборами.
    Комусь треба було передивитись всі виступи Зеленського - та розганяти щось смішне, щоб дізнались і за кордоном, а потім підленько казати, що за кордоном сміються...хоч там якщо це не бувші росіянці в журналістських колах, то таке ніхто не обговорює. Люди там з зовсім іншим менталітетом.

    Рейган був актором, і кого він тільки не грав (70 фільмів).
    І охоронцем працював, а став досить успішним президентом. який поклав край "холодній війні".
    Погано робить Порошенко, що так мститься. Як би він не підливав масло в вогонь, не платив за цей роздрай в суспільстві, Україна була б сильнішою.
    Для всіх гірше, не тільки для Зеленського, для Порошенка також. Його самого досі тривожать його похибками, не дають забути - йому самому нема спокою.
     
    Останнє редагування: 25 гру 2019
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    До речі, все добре, що робилось за екс-президента, звелося нанівець його пост-президентством. Тепер знаємо, що не тільки жадібний, брехливий, але й мілко-мстивий, підлий.
    Зеленський ще його захищає за Мінськ.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  10. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Під час традиційної різдвяної меси в соборі Святого Петра у Ватикані Папа Римський Франциск сказав, що Бог любить всіх, навіть найгірших людей.
    "Ви могли помилятися, могли діяти неправильно, але Господь продовжує вас любити" - сказав понтифік.
    ---------------
    А оце я від недавна перестав розуміти.За Що ж це так любити вбивць Небесної Сотні,захисників України на Донбасі та і Когось, за ті мільйонні жертви 1 і 2-ї Світових воєн? :preved:
    Ну...і те,що коли тебе б'ють в праву щоку,то...підставляй і ліву! Тіпа,бути готовим віддати Донбас...після Криму!:mocking:
     
    Останнє редагування: 25 гру 2019
  11. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    А далі те, що він за рік не навернеться на добре, а продовжить грішити. І знову його Бог полюбить.
    А навіщо навертатися, якщо все одно Бог любить його? Ну, це я так, для оффтопу.
    От Ви, наприклад, часто кажете неправду і не перестаєте казати неправду, але впевнені, що Ви - віруючий, і що Бог Вас любить.
    Лайки ставите під чиєюсь брехнею. Тобто "вступаєте на лукаву раду".
    Навіщо Вам оте мирське - імітація гри чимось на роялі? Кажіть чесно - дивилися той ролик чи ні? Брехати гріх. Особливо - перед Різдвом.

    Я згадав один анекдот у цьому зв"язку.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. Зрівняли фуй з Зе
     
  13. Поки що шмаркля мстить арміі і волонтерам і відпускає вбивць Небесноі сотні і тих, хтоьпривів сюди москалів.
    Мосливо вони вам ближчі, тоді янелох ваш припиздент
     
  14. Петре Олексійовичу, мало того, що ви заважаєте Зеленському і його монабільшості проводити реформи, мало того що ви привезли Беню і повернули ригів, мало того, що ви поставили тупих клоунів з Кварталу на високі посади, мало того, що в партію "Слуга біомаси" ви набрали гвалтівників, вбивць і ватніків, мало того, що за останні 4 місяці ви скотили країну в бюджетну дупу, так ви ще й продовжуєте вирубувати Карпати!

    Мали би совість!


    View: https://www.facebook.com/100011308905714/posts/984675278586093/
     
  15. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Є приказка така. Є. Інколи кажуть "Ну, ти зрівняв фуй з пальцем!" Протиставляючи одне другому.
    Ну, я так зрозумів, що Зе - це Зеленський. Питання: а хто тоді фуй?
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. Агадав. Є таке порівняння. Для поліглота не знати значенняцього виразу - дивно. Значить поліглот самозваний. Ковтати вміє ітільки.
     
  17. А це пробрехливість шмарклі і послідовників- манкуртів:

    View: https://www.facebook.com/748183438/posts/10157222822138439/
     
  18. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    @Mykhaylo Khomchyn повторюю запитання: якщо Зе - це Зеленський, то кого Ви маєте на увазі під "фуй"? У Вашому виразі:
     
  19. Я й кажу, коли немає чим, то хоть пальчиком, тому що пальчику не потрібні яйця. А шмарклі іх немає, хоча отприски є. І тут постає питання: А тато хто?
     
а де твій аватар? :)