А що таке?

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем MayorMayor, 30 бер 2020.

  1. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Шота зелемразь с форума "потухла".(Не, отдельные особи еще "головку держать пытаются", но в целом- "жалкое зрелище, дурераздирающее зрелище").А шо такое, зебилятки?Грядущий пиздец стал доходить даже до вашего тупого межушного ганглия?И что теперь делать собираетесь?)))
     
  2. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Зелебобики, шота у меня со зрением: не вижу в списке "95 квартал".Помогите увидеть:

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Зелебобики, так где "светлое будущее", я вас питаю?))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    [​IMG]

    Избиратели Зеленского! АУ!

    Где праздник и радость в ленте? Почему их нет? Вы же всех сделали: корупционеров, олигархов, свинарчуков, Порошенко....Преодолели эпоху бедности. Учителя по 4000 евро начали зарабатывать.

    Я так ждал этого дня, чтобы извиниться за свои заблуждения и признать, что зря голосовал за Порошенко и нужно было голосовать за Зеленского.

    Почему мне никто не шлет в личку, как на новый год и Пасху, радостных картиночек, хотя бы даже чтобы потролить?

    Почему нет списков достижений величайшего из лидеров за год? Где вот это вот все?

    (ц) Пожидаєв
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Гиии. А річницю Пороха святкували? Річницю закінчення АТО... Так ото не 3,14здіть....
     
  6. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

  7. 25%... я сподіваюсь ви усвідомлюєте, що переломили інформаційну війну і змусили зелених цуратись свого вибору??) Кожен раз коли ви вголос говорите слово "зебіл" ви робите влучний постріл. Бо краще вже стерпіть в свій бік "порохобот", ніж "зебіл"))) такі простенькі речі добре працюють в інформ просторі. Ви захрєначили їх їхньою зброєю. Вітаю. Ви іх сдєлалі))) Вовка своїм тупізмом помагав як міг))))) прям не день, я свято якесь))))
    0B08EDCC-F109-4635-9D48-0079BE460F43.jpeg
    Маруся Звіробій
     
  8. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Зебобики, а флэшмоб "Я тобі не срака" буде?Бггггг:

    Народний депутат від Партії “Слуга народу” Олександр Дубинський порекомендував дівчині заробляти собі на життя жопою, яка йому поскаржилася, що у неї закінчилися гроші і їй немає на що далі жити.

    На сторінці Олександра Дубинського, нардепа від Партії “Слуга народу”, одна з підписниць написала, що у неї закінчилися гроші. У відповідь депутат здивувався, що дівчина з "такою жопою" залишилася без засобів існування, натякаючи, яким чином вона може себе забезпечити на час карантину.
    [​IMG]
     
  9. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

а де твій аватар? :)