А пам'ятаєте.....?

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Hyligan, 30 кві 2016.

  1. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    А пам'ятаєте як при союзі стріляли на Великдень карАбітом (чи карбітом) і банЬками від пасти для миття посуду? А ше можна було розпалити вогонь і накидати туда шиферу і боньок з диКлофосу :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А памнітаєте, же мож було налити в руру, що сусідову сіту на паркані тримає, через дзюру води, накидати дроблЕного карбіду і піднести сЄрку. Оті алюміньОві прибамбаси, котрі руру затикали зверху, так файно лІтали... :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Марганцовка в пудрі змішана з алюмінієвою пудрою в сірниковій коробці наглухо замотана ізолентою.
    Запал з сирників.Чиркаєм і кидаємо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Два болти, гайка, сЄрка, кусень дроту...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    о_О
    А для чого це все робилося ?
    Про Поливаний понеділок я знаю, але щоб ТАКЕ на Великдень?:dntknw:о_О
     
  6. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Як для чого? Така традиція :))). Навіть совєти того викорінити не могли, в школі підписався шо до церкви не підеш, і шо стріляти не будеш, та й вйо шакати баньку і діставати карабіт :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Такого я ніколи не бачив о_О, а от як одному банькою з диклофосу капелюха з голови збило то бачив, могло і око вибити запросто...
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А вони викорінювали? Щось я за Стрий такого не пам'ятаю...
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А вкрадений в школі вогнегасник на десіть літрів теж не бачили? Правда там тра було бути обережним. Аби карбіт сі не замочив, заким кришку не закрутиш...
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Не дурно ви стали тим цілим сапером :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ну підписуватись заставляли, в сусідньому селі і вчителі дижурили, стрілків лапали, в нас нє, в нас ні школи і сільради, то був спокій...
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    На разі цілим... Богу дякувати.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  13. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Народ, а порскавки на Обливний понеділок :mocking:. Ми шнурки 13-15 ходили сі порскали порскавками, а була в нас дівка гАрадская, років 20-22, бо баби приїхала, збираласі до церкви,завивку зробила але десь подарла капрони, то собі їх стягнула до колін, сиділа на порозі і собі їх цирувала як ж ми її пообпорскували :haha: а воно бідне і втікти не може в спущених капронах, і сховатись нема куда :)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  14. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    В Львові представники райкому комсомолу стояли біля Церков (Св.Юра , Преображенскій , Св. Андрія та що на Левандівці ) підходили до молоді шкільного віку і навіть фотографували.
    Також біля Церков мали нести "варту" вчителі.Але до цього обовязку хто як відносився.Більшість просто відбували свої встановлені години чергування і їм було пофік.Лиш би час пройшов.
    В неділю зранку на Паску.Всі учні мали бути в школі , а потім був культпохід в кіно.
     
  15. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    От такого не пам'ятаю, видно в наш час їх вже попустило, памятаю раз гній розкидали на шкільній ділянці на обливаний понеділок, десь в 2-3 красі, а потім вже певно перестройка ся почала...
     
  16. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    В Львові гною не було.
    Але школа моя була "спец" , тому може і були такі правила.
    Рік 86 , 87 ...вже "перестройка" була , але до Львова вона деколи доходила пізніше ніж до Москви.
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А памятаєте?

    [​IMG]

    їх називали відрижки... йшли на УРА.
     
    Останнє редагування: 30 кві 2016
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ну такі "тошнотіки" досі можна купити наприклад на АС2 :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Kergudu

    Kergudu Well-Known Member

    [​IMG]
    а я досі згадую ось такі солодощі) половина була заповнена смачним масляним кремом) коштували 22 коп., привозили рідко і одразу ж розкуповувались
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    а морозиво як везли в магазин то сигналили ше за кілометр, і за 10 хв. все змітали...
     
а де твій аватар? :)